Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

27.2.2016| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 106| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
2.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
3.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
6.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
7.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
8.Havlát David CZE001200BDC Bejvávalo U Kolečka
9.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
10.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
11.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno
12.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
13.Daška Pavel CZE001049BSiga
14.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
15.Wisman Ondřej CZE045227Brno
16.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
17.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci
18.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
19.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka
20.Kučera Jiří CZE047020ADC Vandals Blansko
21.Hovorka Dušan CZE003818Brno
22.Mikula Jiří CZE018579Křenovice
23.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
24.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
25.Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice
26.Pukl Miroslav CZE046480ADC Orli Ráječko
27.Čečil Filip CZE033230Mariánské Lázně
28.Brychta Karel CZE047019DC Vandals Blansko
29.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
30.Materna Petr CZE009465AJuniorky Brno
31.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
32.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic
33.Kalivoda Pavel CZE004748CDC Na Středy Rudka
34.Procházka Vít CZE030321DJeřišská Letka
35.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
36.Hála Jan CZE009842Ivančice
37.Hudec Petr CZE049807ADarts@Pipes Club
38.Létal Jiří CZE048068Ex na Ex
39.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
40.Kraváček Lukáš CZE048897Kotvrdovice
41.Zahradník Jan CZE005636BSiga
42.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
43.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
44.Suchý Roman CZE032109BSiga
45.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani
46.Cupák Jan CZE037194Brno
47.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
48.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
49.Vildomec Raimund CZE009172Ivančice
50.Záboj Pavel 1989CZE049585BTrabl Stvolová
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 14:07:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement