Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

27.2.2016 | Sokolovna Tuřany | Jednotlivci muži | Hráčů: 106 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
2. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
3. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
4. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
5. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
6. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
7. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
8. Havlát David CZE001200 C DC Bejvávalo U Kolečka
9. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
10. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
11. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno
12. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
13. Daška Pavel CZE001049 B Siga
14. Novotný Jan CZE000964 A Wüdle Brtnice
15. Wisman Ondřej CZE045227 A Brno
16. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
17. Večeřa Radek CZE045873 B Zálesáci
18. Přibyl Pavel 1971 CZE000066 B ŠK Modřice
19. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game
20. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko
21. Hovorka Dušan CZE003818 B Brno
22. Mikula Jiří CZE018579 A Bullovci Křenovice A
23. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
24. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
25. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
26. Pukl Miroslav CZE046480 B DC Orli Ráječko
27. Čečil Filip CZE033230 A DC Straky z Dyleně M.L.
28. Brychta Karel CZE047019 A Blansko
29. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
30. Materna Petr CZE009465 A Juniorky Brno
31. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
32. Šabata Petr CZE001364 B Zámečtí páni z Rebešovic
33. Kalivoda Pavel CZE004748 C DC Na Středy Rudka
34. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová
35. Bednář Zdeněk CZE034131 D Čajda Kuřim
36. Hála Jan CZE009842 Ivančice
37. Hudec Petr CZE049807 A Honzíkova cesta Brno
38. Létal Jiří CZE048068 C Mistři netrénujou B
39. Kolínek Tomáš CZE041488 A Hospůdka Lazinov
40. Kraváček Lukáš CZE048897 C Kotvrdovice
41. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
42. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
43. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
44. Suchý Roman CZE032109 B Siga
45. Korčák Lukáš CZE007588 B Havrani
46. Cupák Jan CZE037194 B Brno
47. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B
48. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany
49. Vildomec Raimund CZE009172 Ivančice
50. Záboj Pavel 1989 CZE049585 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 14:56:47