Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

4.7.2015| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 108| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
3.Zahradník Jan CZE005636BSiga
4.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno
5.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
6.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
7.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
8.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
10.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
11.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
12.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
13.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
14.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
15.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
16.Pavličko Anton CZE028613ADC Bejvávalo U Kolečka
17.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
18.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
19.Skopal Roman CZE009105AKuřim
20.XXXPelikán Kamil
21.Tlamka Martin CZE035247CO tečku
22.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
23.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
24.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
25.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani
26.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
27.Procházka Vít CZE030321DJeřišská Letka
28.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
29.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
30.Kovač Antonín CZE049474CMistři netrénujou Šlapanice
31.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
32.Přibyl Pavel 1993CZE045427ADC Double Tops Omega
33.Pelánek Josef CZE032954BZámečtí páni z Rebešovic
34.Ondrůj David CZE043010ADarts@Pipes Club
35.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
36.Materna Petr CZE009465AJuniorky Brno
37.Schmidt Peter CZE039470Brno
38.Slezák Lukáš CZE042672Brno
39.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
40.Malena Dušan CZE006399Budišov
41.Vorel Vladimír CZE004827CPivní Komando M 13
42.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
43.Petržela Jiří CZE019003Brno
44.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
45.Staněk Otakar CZE019057AJuniorky Brno
46.Chaloupka Radek CZE026669Brno
47.Papoušek Jan CZE042247CDC Sport Barbarians Třebíč
48.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci
49.Svoboda Tomáš CZE036310Střelice
50.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.9.2022 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 02:10:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement