Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/98)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

28.6.2014| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 98| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
2.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
3.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
4.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
5.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
6.Obrdlík Milan CZE031887BStavba Brno
7.Plhal Zdeněk CZE006967AŽraloci Svitavy
8.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
9.Krejčiřík Jaroslav CZE038769CMistři netrénujou Šlapanice
10.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
11.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
12.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
13.Machek David CZE000401ADarts@Pipes Club
14.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
15.Pešina František CZE001526AŽraloci Svitavy
16.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
17.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno
18.Zahradník Jan CZE005636BSiga
19.Matyáš Pavel CZE022977Němčany
20.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
21.Navrátil Vladimír CZE018611BPardálové Brno
22.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
23.Soukal Zdeněk CZE030361Troubsko
24.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
25.Ščudla Pavel CZE044609AHoteliéři Usobrno
26.Franc Aleš CZE043202AALK Brumov
27.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
28.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
29.Bohuňovský Milan CZE006693Bystřice nad Pernšte
30.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
31.Flašar Lukáš CZE029903AŽraloci Svitavy
32.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice
33.Vyhnalík Petr CZE047494Rašovice
34.Kočí Milan CZE041470Šlapanice
35.Papoušek Jan CZE042247CDC Sport Barbarians Třebíč
36.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
37.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
38.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
39.Šabata Petr CZE001364AZámečtí páni z Rebešovic
40.Smištík Milan CZE018582Střelice
41.Pěček Erik CZE004203Brno
42.Pelíšek Michal CZE039894DSurikaty
43.Schmidt Peter CZE039470Brno
44.Prudil David CZE013580DDC Triple X Letovice
45.Daška Pavel CZE001049BSiga
46.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani
47.Pečinka Ivan CZE001931BDC Domanín
48.Major Jiří CZE041829CDC FoFo Otnice
49.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko
50.Vodák Milan CZE009663Bystřice nad Pernšte
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 12:31:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement