Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/107)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

22.3.2014 | Sokolovna Drnovice u Lysic | Jednotlivci muži | Hráčů: 107 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
2. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl
3. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
4. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
5. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
6. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
7. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov
8. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
9. Drápela Broňa CZE033987 A Trosky Litomyšl
10. Pavlík Vojtěch CZE032487 C DC Sport Barbarians Třebíč
11. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
12. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno
13. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
14. Matoušek Petr CZE006484 B Frčáci Ivančice
15. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
16. Pešina František CZE001526 A Žraloci Svitavy
17. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
18. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13
19. Soukal Zdeněk CZE030361 A Troubsko
20. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
21. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
22. Pelánek Josef CZE032954 B PPaO - Tuřany
23. Novotný Jan CZE000964 A Wüdle Brtnice
24. Šikula Martin CZE000383 C DC Domanín
25. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
26. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová
27. Matyáš Pavel CZE022977 C Liguére Němčany
28. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
29. Mandelík Lukáš CZE006551 B Darts@Pipes Club
30. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany
31. Kessner Jiří CZE007810 C Frčky Ivančice
32. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
33. Franc Aleš CZE043202 B ALK Brumov
34. Baláž Milan CZE046518 D DC Kolečko Majťáci
35. Jukl Jiří CZE005388 A DC Domanín
36. Slezák Lukáš CZE042672 Brno
37. Svoboda Martin CZE042329 Rosice
38. Pelikán Kamil CZE037298 B Frčky Ivančice
39. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
40. Plhal Zdeněk CZE006967 A Žraloci Svitavy
41. Driml Jakub CZE001589 C DC Milénium Bystřice n P.
42. Pala Lubomír CZE039497 C Alejak Sokec Boskovice
43. Schmidt Peter CZE039470 Brno
44. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
45. Bohuňovský Milan CZE006693 Bystřice nad Pernšte
46. Prudil David CZE013580 D DC Triple X Letovice
47. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game
48. Štylárek Petr CZE023084 A Pohodáři - šipky nás baví Brno
49. Konopáč Jaroslav CZE017845 A DC Knajp Riders Letovice
50. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 15:13:56