Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

21.12.2013| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 102| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
27.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
48.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
19.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
61.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko
36.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
54.Blaštík Petr CZE015480CPivní Komando M 13
75.Chaloupka Radek CZE026669Brno
96.Chmel Michal CZE024977BPardálové Brno
72.Daňa Jaromír CZE040370Brno
38.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
79.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
32.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
68.Hanák Michal CZE007570Olomučany
101.Hanák Petr CZE046560Brno
69.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
85.Hochman Martin CZE017231ABrno
52.Hujíček David CZE044383
102.Jochman Jiří CZE037543CDC FoFo Otnice
91.Jochman Pavel CZE041825Otnice
89.Kaderka Pavel CZE044021DTrabl Stvolová
57.Kalivoda Pavel CZE004748CDC Na Středy Rudka
49.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
56.Kočí Milan CZE041470Šlapanice
6.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
39.Koláček Zdeněk CZE023217DDC Triple X Letovice
51.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
16.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
64.Korčák Lukáš CZE007588BHavrani
33.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
73.Kotlán Jaroslav CZE039411Blansko
21.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
87.Krejčiřík Jaroslav CZE038769CMistři netrénujou Šlapanice
74.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
92.Kyzlink David CZE040369Brno
23.Levíček Alexandr CZE024146BDarts@Pipes Club
84.Lukáš Lubomír CZE041787Adamov
95.Macek Pavel CZE023507Letovice
93.Major Jiří CZE041829CDC FoFo Otnice
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
88.Matoušek Petr CZE006484BFrčáci Ivančice
59.Matuška Radek CZE041207BPohodáři - šipky nás baví Brno
98.Matyáš Pavel CZE022977Němčany
97.Mikula Peter CZE046515Brno
11.Nádeníček František CZE018602APardálové Brno
35.Navrátil Vladimír CZE018611BPardálové Brno
8.Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov
99.Netopil Marek CZE039985Brno
26.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
78.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
81.Nutz Vladislav CZE040431Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 13:44:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement