Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

21.12.2013| Sokolovna Tuřany| Jednotlivci muži| Hráčů: 102| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ondráček Jiří CZE042593Budišov
2.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
3.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
4.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
5.Zahradník Jan CZE005636BSiga
6.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
8.Nečas Marek CZE039227ADC HORNETS Adamov
9.Obrdlík Milan CZE031887BStavba Brno
10.Procházka Vít CZE030321DJeřišská Letka
11.Nádeníček František CZE018602APardálové Brno
12.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
13.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
14.Soukal Zdeněk CZE030361Troubsko
15.Polívka Leoš CZE039261DSurikaty
16.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
17.Prudil David CZE013580DDC Triple X Letovice
18.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
19.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
20.Šváb Filip CZE000393BStefanplus Brno
21.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
22.XXXPelikán Kamil
23.Levíček Alexandr CZE024146BDarts@Pipes Club
24.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
25.Přibyl Pavel CZE000066AŠK Modřice
26.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
27.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
28.Špinka Jiří CZE004635
29.Svoboda Tomáš CZE036310Střelice
30.Schmidt Peter CZE039470Brno
31.Sláma Zdeněk CZE001808BOutsiders Brno Kohoutovice
32.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
33.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
34.Vildomec Raimund CZE009172Ivančice
35.Navrátil Vladimír CZE018611BPardálové Brno
36.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
37.Pěček Erik CZE004203Brno
38.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
39.Koláček Zdeněk CZE023217DDC Triple X Letovice
40.Smištík Milan CZE018582Střelice
41.Pipek Libor CZE006489BPPaO - Tuřany
42.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko
43.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany
44.Pelíšek Michal CZE039894DSurikaty
45.Záboj Roman CZE027633BDC Knajp Riders Letovice
46.Záboj Pavel CZE008816BDC Šipkaři Bistro Stvolová
47.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři
48.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
49.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
50.Zbojek Lukáš CZE026998ADC HORNETS Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 13:01:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement