Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

21.12.2013 | Sokolovna Tuřany | Jednotlivci muži | Hráčů: 102 | Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Ondráček Jiří CZE042593 Budišov
2. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
3. Šikula Martin CZE000383 C DC Domanín
4. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
5. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
6. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
7. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
8. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov
9. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno
10. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová
11. Nádeníček František CZE018602 B Pardálové Brno
12. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
13. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
14. Soukal Zdeněk CZE030361 A Troubsko
15. Polívka Leoš CZE039261 C Surikaty
16. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
17. Prudil David CZE013580 D DC Triple X Letovice
18. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
19. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
20. Šváb Filip CZE000393 A Stefanplus Brno
21. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
22. Pelikán Kamil CZE037298 B Frčky Ivančice
23. Levíček Alexandr CZE024146 B Ex na Ex
24. Zalaba Petr CZE004236 C Rumoví pralinky
25. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice
26. Novotný Jaroslav 1996 CZE042199 Bystřice n P.
27. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
28. Špinka Jiří CZE004635
29. Svoboda Tomáš CZE036310 Střelice
30. Schmidt Peter CZE039470 Brno
31. Sláma Zdeněk CZE001808 B Outsiders Brno Kohoutovice
32. Hanák Martin CZE007469 B DC Vandals Blansko
33. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov
34. Vildomec Raimund CZE009172 Ivančice
35. Navrátil Vladimír CZE018611 B BraStr Kohoutovice
36. Bednář Zdeněk CZE034131 D Čajda Kuřim
37. Pěček Erik CZE004203 A Stavba Brno
38. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
39. Koláček Zdeněk CZE023217 D DC Triple X Letovice
40. Smištík Milan CZE018582 Střelice
41. Pipek Libor CZE006489 B PPaO - Tuřany
42. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B
43. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany
44. Pelíšek Michal CZE039894 C Surikaty
45. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
46. Záboj Pavel CZE008816 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
47. Závodník Jindřich CZE000053 A Šenkýři
48. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
49. Kessner Jiří CZE007810 C Frčky Ivančice
50. Zbojek Lukáš CZE026998 A DC HORNETS Adamov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 13:27:49