Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/129)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

22.12.2012 | Sokolovna Tuřany | Jednotlivci muži | Hráčů: 129 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
2. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
3. Hála Jan CZE009842 Ivančice
4. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
5. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
6. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
7. Zigmund Marek CZE004126 B PPaO - Tuřany
8. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
9. Svoboda Tomáš CZE036310 Střelice
10. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
11. Zalaba Petr CZE004236 C Rumoví pralinky
12. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
13. Hanák Martin 1982 CZE007469 B DC Vandals Blansko
14. Pavliš Kamil CZE005009 A Žraloci Svitavy
15. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno
16. Prudil František CZE001648 A Žraloci Svitavy
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
18. Vymazal Stanislav CZE006276 B PPaO - Tuřany
19. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno
20. Plhal Zdeněk CZE006967 A Žraloci Svitavy
21. Krejčí Radim CZE003827 A DC Vandals Blansko B
22. Netopil Marek CZE039985 C DC Fako Tuřany
23. Nečas Marek CZE039227 A DC HORNETS Adamov
24. Matyáš Pavel CZE022977 C Liguére Němčany
25. Bugner Michal CZE039488 C dc Womitz Killers
26. Svoboda Michal CZE041244 Otnice
27. Skopal Roman CZE009105 A DC Easy Game
28. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
29. Novotný Jaroslav 1975 CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem
30. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku
31. Prudil David CZE013580 D DC Triple X Letovice
32. Macek Pavel CZE023507 D DC Triple X Letovice
33. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13
34. Palinek Michal CZE043200 B ALK Brumov
35. Hanáček Petr CZE006300 Brno
36. Dudík Milan CZE034520 A DC Hurricane Adamov
37. Navrátil Vladimír CZE018611 B BraStr Kohoutovice
38. Pěček Erik CZE004203 A Stavba Brno
39. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
40. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany
41. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
42. Kočí Milan CZE041470 C Mistři netrénujou B
43. Levíček Alexandr CZE024146 B Ex na Ex
44. Bednář Zdeněk CZE034131 D Čajda Kuřim
45. Putnar Petr CZE009085 A Skokani Polička
46. Hovorka Dušan CZE003818 B Brno
47. Jochman Pavel CZE041825 Otnice
48. Císař Petr CZE006449 Bystřice nad Pernštejnem
49. Daška Pavel CZE001049 B Siga
50. Los Jaroslav CZE018040 C Minibaroni na Kuželně Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 15:25:49