Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

20.4.2024| Obřany - Obřany| Dvojice muži| Rozhodčí: Pokorný Michal| Dvojic: 24| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup
Zukal Tomáš CZE039537AMistři netrénujou Šlapanice
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
Maděránek Radek CZE018056AŠilingrák Team Brno
4.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
5.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
5.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
7.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
Penčák Ctibor CZE036004BRychlé šípy Rajhrad
7.Příkazský Miroslav CZE000769Mikulov
Darmovzal Jan CZE070082ADC Hor Boj Elita
9.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
9.Švec Jiří CZE048848CHoteliéři Usobrno
Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
9.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
9.Viczjan Vojtěch CZE069023CDC Victoria(e) Brno
Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
13.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
13.Pospíšil Jiří CZE078729CFerrari bar Kyjov
Vavřina Martin CZE071437CFerrari bar Kyjov
13.Prax Michal CZE075172BRumoví pralinky
Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno
13.Vojta Radim CZE037412AYellov fish
Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
17.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
Večeřa Pavel CZE080817Nížkovice
17.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
17.Kostelka Martin CZE019339BStefanplus Brno
Novotný Martin CZE024004Černá Pole
17.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
Prokop Vítězslav CZE007413BTornádo Destroyers Brno
17.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
17.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
17.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
17.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
Kubíček František CZE075922DTopas Club Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.5.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 17:27:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement