Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
MJM Open - Pivnice Osmička I - 6. kolo

16.2.2024| Brno - Pivnice Osmička| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Dočkal Jakub| Hráčů: 31| Žebříčků: 16

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kadlec Jan CZE071630AŠilingrák Team Brno
2.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
3.Dočkal Jan CZE029807Prštice
4.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
5.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
5.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
7.Bučík Tomáš CZE035995CDC Angry Birds Osmička Brno
7.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
9.Hrubý Martin CZE065810LL DC Angry Birds Osmička
9.Pouzar Zbyněk CZE063505CDC Double Tops Omega
9.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno
9.Špičák Jakub CZE063222CTěsně vedle Brno
13.Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno
13.Pavličko Anton CZE028613BDC Bejvávalo U Kolečka
13.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno
13.Stano Tomáš CZE049030BDC Angry Birds Osmička Brno
17.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Hájková Martina CZE075878Šilingrák Team Brno
17.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
17.Janků Michal CZE059462CPBL 45 Brno
17.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Sedlák Tomáš CZE070198Brno
17.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
25.Bednářová Hana CZE060400Brno
25.Dörrerová Irena CZE056717Brno
25.Kapoun David CZE050243Brno
25.Stavjař Michael CZE079553Brno
25.Šmerda Martin CZE059463DPBL 45 Brno
25.YYYHost muž I
25.YYYHost žena I
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 09:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 09:35:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement