Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS dvojice muži

10.2.2024| Brno- Obřany - Orlovna| Dvojice muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Dvojic: 39| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
3.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
Přibyl Pavel CZE045427BTornádo Destroyers Brno
4.Nešpůrek Pavel CZE010106AŠilingrák Team Brno
Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno
5.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
5.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
7.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
7.Pokorný Filip 1977CZE000116AŠenkýři
Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna
9.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
Chabada Jan CZE070857BStavba Brno
9.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
9.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
13.Král Roman CZE061381ASnipers Brno
Svoboda Lukáš CZE055083ASnipers Brno
13.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
13.Říčan Vítězslav CZE066119Brno
Vejmělek Jan CZE028772CDC Victoria(e) Brno
13.Vozár Otmar CZE001462ASnipers Brno
Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
17.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
17.Katrenič Ján WRD101118
Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
17.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno
17.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
Krmníček Ondřej CZE038136CDC Double Tops Omega
17.Potěšil Dušan CZE075558CWC Šipkouni
Churý Jakub CZE042495BDC Bufál
17.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish
Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
17.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
17.Viczjan Vojtěch CZE069023CDC Victoria(e) Brno
Ševčík Vlastimil CZE058824CDC Victoria(e) Brno
25.Chomják Viktor CZE075338CDT ka - Brňáci
Mengyan Tomáš CZE077868CDT ka - Brňáci
25.Foret Jakub CZE063081CDC Pitbulls Adamov
Damborský Tomáš CZE063074CDC Pitbulls Adamov
25.Hofírek David CZE064520CDC Pitbulls Adamov
Václavek Jiří CZE076179CDC Pitbulls Adamov
25.Králík Martin CZE053579CPohodáři Olomouc
Králík Štěpán CZE079972Pasohlávky
25.Lamač Zdeněk CZE063075CDC Pitbulls Adamov
Krátký Lukáš CZE063414ADC Hurricane Adamov
25.Nutil David CZE077283CNetáhla Těšany
Schönwälder Marek CZE077271CNetáhla Těšany
25.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno
25.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky
33.Chválek Ladislav 1980CZE012512AŠK Modřice
Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice
33.Hanák Jiří CZE009845Brumovice (Břeclav)
Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany
33.Kopřiva Radek CZE000434AŠK Modřice
Vašek Tomáš CZE073704AŠK Modřice
33.Machota Jan CZE061658DDC Mojitos Brno
Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice
33.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
Vašata Milan CZE070824BŠilingrák Team Brno
33.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
Jurinek David CZE068782BDC Bufál
33.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 00:47:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement