Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

17.12.2011 | Sokolovna Střelice | Jednotlivci muži | Hráčů: 92 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
2. Jaroš Karel CZE021925 A DC Domanín
3. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
4. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
5. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
6. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
7. Matoušek Petr CZE006484 B Frčáci Ivančice
8. Koubek Michal CZE000239 A Stavba Brno
9. Pětník Pavel CZE039357 Brno
10. Krejčí Radim CZE003827 A DC Vandals Blansko B
11. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
12. Šeba Martin CZE000559 A DC Hurricane Adamov
13. Putnar Petr CZE009085 A Skokani Polička
14. Malík David CZE039681 C Rocky bar Brno
15. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice
16. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13
17. Jukl Jiří CZE005388 A DC Domanín
18. Pouchlý Miroslav CZE000071 A Pivní Komando M 13
19. Navrátil Vladimír CZE018611 B BraStr Kohoutovice
20. Dudík Milan CZE034520 A DC Hurricane Adamov
21. Klement Roman CZE001899 C Boskovice
22. Tlamka Martin CZE035247 C O tečku
23. Novotný Jaroslav CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem
24. Zahradník Jan CZE005636 A Siga
25. Sedlák Slavomír CZE029704 C Minibaroni na Kuželně Brno
26. Sláma Zdeněk CZE001808 B Outsiders Brno Kohoutovice
27. Abrahámek Petr CZE001470 B DC Fako Tuřany
28. Abrahámek Dušan CZE002458 A Stavba Brno
29. Petro Juraj CZE006742 B DC Vandals Blansko B
30. Pelikán Kamil CZE037298 B Frčky Ivančice
31. Kessner Jiří CZE007810 C Frčky Ivančice
32. Hanák Martin 1982 CZE007469 B DC Vandals Blansko
33. Bohuňovský Milan CZE006693 Bystřice nad Pernšte
34. Tlamka Jiří CZE035245 B Siga
35. Soukal Zdeněk CZE030361 A Troubsko
36. Jeřábek Jiří CZE039764 Brno
37. Bartoň Jan CZE037584 C DC Na Středy Rudka
38. Šmída Petr CZE018510 D Popelka Team
39. Rajlich Zdeněk CZE008899 C DC Fako Tuřany
40. Skopal Roman CZE009105 A DC Easy Game
41. Obrdlík Milan CZE031887 A Stavba Brno
42. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
43. Přikryl Pavel CZE035949 C Tricksters Brno
44. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
45. Životský Miroslav CZE039992 Brno
46. Hlodan Pavel CZE006285 B PPaO - Tuřany
47. Polívka Leoš CZE039261 C Surikaty
48. Kuchař Jiří CZE040057 Adamov
49. Chalupník Petr CZE036122 Třebíč
50. Pečinka Ivan CZE001931 A DC Domanín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.6.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.6.2020 13:37:15