Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/61)
 NáhledTiskNahoru
Open JMOŠS jednotlivci

16.1.2024| Šošůvka - U Mě a U Tebe| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Kulich Miloš| Hráčů: 61| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup
3.Štrof Petr CZE059065ADC Šipky Sloup
4.Severa Petr CZE072177CDC Na Středy Rudka
5.Bednář Luboš CZE075718CDC Zenit Deštná
6.Kratochvíl Martin CZE040980BKováři Prostějov
7.Zukal Tomáš CZE039537AMistři netrénujou Šlapanice
8.Nárožný Ladislav CZE006531Lutyně
9.Toman Filip CZE059491ADC Vandals Blansko
10.Kostík Jan CZE038876CAlejak Sokec Boskovice
11.Kocman Libor CZE051192CDC Vandals Blansko
12.Staňek Rudolf CZE002630ARakol Brno
13.Augusta David CZE001578AHezky Pěkně
14.Rybář Luděk CZE037035CDC Na Středy Rudka
15.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko
16.Kalivoda Pavel CZE004748CDC Na Středy Rudka
17.Kuda Bronislav CZE029960ADC Šipky Sloup
18.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov
19.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná
20.Závodník Jindřich CZE000053AŠenkýři
21.Kříž Jiří CZE050039BHezky Pěkně
22.Konupka Miloslav CZE049900CLaziwood Lazinov
23.Hasoň Pavel CZE049104ADC Šipky Sloup
24.Tvarůžek Radim CZE078208DDC Zenit Deštná
25.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
26.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup
27.Šváb Jakub CZE061916CUDO Holštejn
28.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty
29.Bukáček Marek CZE060352Blansko
30.Durec Michal CZE051838AMistři netrénujou Šlapanice
31.Pulec Michal CZE015557CAlejak Sokec Boskovice
32.Kulhavý Radim CZE006368ADC Knajp Riders Letovice
33.Havlík Dušan CZE065395Rajec
34.YYYHost žena I
35.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko
36.Hasoň Jiří CZE050729DDC Šipky Sloup
37.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
38.Skoupý Leopold CZE059712C1. Šipkařská kapela Šošůvka
39.Keprt Lukáš CZE071471Šosůvka
40.Novotný Lukáš CZE075812DDC Triple X Letovice
41.Lizna Martin CZE028076CDC Haluzáři Cetkovice
42.Hudec Pavel CZE001888C1. Šipkařská kapela Šošůvka
43.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov
44.Kočka Petr CZE023779ARakol Brno
45.Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice
46.Musil Přemysl CZE070979C1. Šipkařská kapela Šošůvka
47.Zedník Roman CZE015566DGolden Monsters Velvet Blansko
48.Štěpánek Zdeněk CZE063422BDC Fako Tuřany
49.Kuchařík Bohuslav CZE042729DDC Triple X Letovice
50.Bukáčková Božena CZE060544Blansko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 15:06:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement