Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

26.3.2011| Drnovice u Lysic| Jednotlivci muži| Hráčů: 109| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
66.XXXPelikán Kamil
12.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
22.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
43.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
6.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
3.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
15.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
7.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
14.Račický Josef CZE000340Prušánky
10.Budiš Miroslav CZE000344BTitáni Hodonín
9.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
5.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
24.Budík Blahoslav CZE000525Hovorany
60.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
11.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
54.Richter Alois CZE000746BDC Milénium Bystřice n P.
99.Vinklárek Radek CZE000971Brno
23.Daška Pavel CZE001049BSiga
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
81.Šeregely Roman CZE001239Brno
47.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany
33.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná
16.Driml Jakub CZE001589CDC Jakoby Bystřice n.P.
76.Chvojka David CZE001610Rajhradice
2.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
63.Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice
38.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
36.Beránek Richard CZE002913AŠK Popovice
105.Kocián Jaromír CZE003034Brno
35.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Krejčí Radim CZE003827Blansko
8.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři
4.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice
21.Zahradník Jan CZE005636BSiga
102.Kulhavý František CZE006216CDC Zenit Deštná
26.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
61.Šeba Vladimír CZE006393Třebíč
50.Pokorný Michal CZE006413BStrmeň Kohoutovice
56.Benedík Václav CZE006447Syrovín
58.Valenta Libor CZE006472Syrovín
83.Hanák Jaroslav CZE006479Syrovín
96.Vít David CZE006721Třebíč
87.Petro Juraj CZE006742CDC Vandals Blansko
46.Polák Jiří CZE006915Ořechov
52.Hanák Martin CZE007469ADC Vandals Blansko
95.Matej Štefan CZE007603Třebíč
84.Helis Miroslav CZE007670Telnice u Brna
70.Kessner Jiří CZE007810CFrčky Ivančice
62.Rajlich Zdeněk CZE008899CDC Fako Tuřany
29.Putnar Petr CZE009085ASkokani Polička
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 12:24:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement