Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
 NáhledTiskNahoru
Strmeň Cup - Krajské finále muži

26.3.2011| Drnovice u Lysic| Jednotlivci muži| Hráčů: 109| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
2.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
3.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
4.Sobol Lukáš CZE004626BDC Triple X Letovice
5.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
6.Pátek Jaroslav CZE000158AStrmeň Kohoutovice
7.Koubek Michal CZE000239BStavba Brno
8.Zigmund Marek CZE004126AŠenkýři
9.Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
10.Budiš Miroslav CZE000344BTitáni Hodonín
11.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
12.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
13.Krejčí Radim CZE003827Blansko
14.Račický Josef CZE000340Prušánky
15.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
16.Driml Jakub CZE001589CDC Jakoby Bystřice n.P.
17.Ungr Robin CZE031503DC Jakoby Bystřice n.P.
18.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
19.Mareček Tomáš CZE037034Letovice
20.Sedlák Slavomír CZE029704CMinibaroni na Kuželně Brno
21.Zahradník Jan CZE005636BSiga
22.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
23.Daška Pavel CZE001049BSiga
24.Budík Blahoslav CZE000525Hovorany
25.Soukal Zdeněk CZE030361Troubsko
26.Hlodan Pavel CZE006285BPPaO - Tuřany
27.Malík David CZE039681CHezky pěkně Čebín
28.Chalupník Petr CZE036122Třebíč
29.Putnar Petr CZE009085ASkokani Polička
30.Navrátil Vladimír CZE018611BPardálové Brno
31.Plavec Jaroslav CZE024022Brno
32.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Tůma Jan CZE001558CDC Zenit Deštná
34.Stemberk Ondřej CZE038788Žďár n. Sázavou
35.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
36.Beránek Richard CZE002913AŠK Popovice
37.Karbovník Petr CZE039540Stařeč
38.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
39.Komárek Ladislav CZE033290Bystřice n P.
40.Netopil Libor CZE039472CDC Fako Tuřany
41.Koláček Zdeněk CZE023217DDC Triple X Letovice
42.Bednář Zdeněk CZE034131DDC Šumáci Kolečko
43.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
44.Duchoň Pavel CZE022220Brno
45.Blaštík Petr CZE015480CPivní Komando M 13
46.Polák Jiří CZE006915Ořechov
47.Abrahámek Petr CZE001470CDC Fako Tuřany
48.Vildomec Raimund CZE009172Ivančice
49.Konečný Michal CZE033393Hodonín
50.Pokorný Michal CZE006413BStrmeň Kohoutovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 1.10.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 1.10.2022 14:04:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement