Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master JMOŠS muži

9.9.2023| Brno- Komín - U Dvořáků| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Dubovec Juraj| Hráčů: 50| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pokorný Filip CZE050230BStavba Brno
2.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno
3.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov
4.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
5.Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
5.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
7.Franěk Radim CZE065925BDC Nafrakk Ivančice
7.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno
9.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno
9.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka
9.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno
9.Réda Martin CZE000437Adamov
13.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno
13.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
13.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
13.Svoboda Tomáš CZE036310DStrmeň Kohoutovice
17.Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
17.Gratcl Zdeněk CZE066602ADC FROGS Žabčice
17.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno
17.Pavloušek Tomáš CZE001433BDC Lokomotiva Brno
17.Smílek David CZE073324DBastr team Brno
17.Šeránek Zdeněk CZE063452CDC Angry Birds Osmička Brno
17.Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
17.Vaněk Vojtěch CZE051463BDC Bufál
25.Cerhák Erik CZE046266BDC Vandals Blansko
25.Dočkal Jakub CZE035906CDC Angry Birds Osmička Brno
25.Krmníček Ondřej CZE038136CDC Hor Boj Elita
25.Loula Roman CZE010041ADC Vandals Blansko
25.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky
25.Motka Robert CZE056105CPBL 45 Brno
25.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno
25.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Barteček Luboš CZE007186CGalaxy Team Brno
33.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno
33.Havránek Bohumil CZE008345BPBL 45 Brno
33.Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
33.Hodovanec Jiří CZE046653ASnipers Brno
33.Körting Pavel CZE056712CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno
33.Pejchal Petr CZE049072ASnipers Brno
33.Petřík Josef CZE007612CŠílené labutě Brno
33.Pikna Lukáš CZE070877Mokrá-Horákov, Mokrá 385
33.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno
33.Pokorný Michal CZE000501ADC FROGS Žabčice
33.Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Říčan Vítězslav CZE066119Topas Club Brno
33.Táborský Patrik CZE072342CMinibaroni na Kuželně Brno
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno
49.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno
49.Pikna Pavel CZE070821BŠilingrák Team Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 15:24:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement