Turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Turnaje (1-50/14872)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
17.2.2020 13 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 21 17
15.2.2020 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U LesíkaTřebíč 12 20
14.2.2020 Místní Open 501 DO   Šilingrák cup speciál 2020 8 8
14.2.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 21 22
12.2.2020 Strmeň Cup - R. Na Hříšti Chrlice II   Na hřišti Chrlice 10 15
12.2.2020 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec II   Rájec 12 19
12.2.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice II   Tatran Kohoutovice 10 19
11.2.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 12 15
11.2.2020 Strmeň Cup - Horácká pivnice II   Horácká pivnice 8 12
11.2.2020 Strmeň Cup - Kulečník. her. Šilingrák II   Kulečníková herna Šilingrák 9 14
11.2.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick I   Restaurace Hattrick 13 20
10.2.2020 12 Místní Open 501 DO Cuřínová Kristýna Brno - Hospůdka na hřišti 18 15
10.2.2020 Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou II   Bílovice nad Svitavou 12 14
10.2.2020 Strmeň Cup - Yellou Fish Brno II   Yellow fish 8 18
8.2.2020 StrC Cricket - Pivnice Na Sýpce I   Pivnice Na Sýpce 13 15
8.2.2020 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka 27 17
7.2.2020 4 Místní Open 501 DO   Šilingrák cup Brno 2020 4 5
7.2.2020 StrC Cricket - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 17 25
7.2.2020 Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I   Bar Kuželna Rosice 22 16
7.2.2020 Strmeň Cup - Restaurace Fako II   Restaurace Fako 21 21
7.2.2020 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa II   Kometa Pub U Lasa 16 19
7.2.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II   Sport Aréna Třebíč 19 20
6.2.2020 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry II   Snack bar Jerry 18 22
6.2.2020 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka 15 16
5.2.2020 Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou II   Bílovice nad Svitavou 10 14
5.2.2020 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno II   Hotel Omega 24 21
5.2.2020 Strmeň Cup - R. Na Hříšti Chrlice II   Na Hřišti Chrlice 15 15
5.2.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick I   Restaurace Hattrick 10 20
5.2.2020 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec II   Rájec 12 20
5.2.2020 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice II   Tatran Kohoutovice 10 19
4.2.2020 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček I   Club 2V Vyškov 14 18
4.2.2020 Strmeň Cup - Horácká pivnice II   Horácká pivnice 7 14
4.2.2020 Strmeň Cup - Kulečník. her. Šilingrák II   Kulečníková herna Šilingrák 8 15
3.2.2020 11 Místní Open 501 DO Hladík Jiří Brno - Hospůdka na hřišti 22 17
3.2.2020 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup II   Bar U Kola Sloup 11 18
3.2.2020 Strmeň Cup - Yellou Fish Brno II   Yellow fish 10 20
1.2.2020 3 Open JMOŠS jednotlivci   Šilingrák cup 2020 9 10
1.2.2020 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce I   Pivnice Na Sýpce 12 19
1.2.2020 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka 20 21
1.2.2020 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč I   U Lesíka Třebíč 11 20
31.1.2020 StrC Cricket - Restaurace Fako I   Restaurace Fako 16 19
31.1.2020 StrC Cricket - Restaurace U Lasa I   Kometa Pub U Lasa 16 22
31.1.2020 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno I   Bar Excalibur 23 23
31.1.2020 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč II   Sport Aréna Třebíč 17 21
30.1.2020 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry II   Snack bar Jerry 15 22
30.1.2020 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka 20 18
29.1.2020 StrC Cricket - M13 Darts club I   M 13 Darts Club 9 21
29.1.2020 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno II   Hotel Omega 16 15
29.1.2020 Strmeň Cup - R. Na Hříšti Chrlice II   Na hřišti Chrlice 15 14
29.1.2020 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick I   Restaurace Hattrick 8 14
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 14:13:52