Turnaje
UŠO > Jihomoravský kraj > Turnaje (1-50/14361)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
18.9.2019 StrC Cricket - M13 Darts club V   M 13 Darts Club 15 21
18.9.2019 Strmeň Cup - Restaurace Hattrick IV   Restaurace Hattrick 8 14
18.9.2019 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec IV   Rájec 15 19
18.9.2019 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice V   Tatran Kohoutovice 11 15
17.9.2019 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček V   Club 2V Vyškov 5 15
17.9.2019 Strmeň Cup - Kulečník.her. Šilingrák V   Kulečníková herna Šilingrák 4 11
17.9.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 16 20
16.9.2019 12 Open JMOŠS jednotlivci Hladík Jiří Brno - Jundrov - Hospůdka na hřišti 13 13
16.9.2019 Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou IV   Bílovice nad Svitavou 14 18
14.9.2019 Strmeň Cup - Pivnice Na Sýpce IV   Pivnice Na Sýpce 9 15
14.9.2019 Strmeň Cup - U Kolečka X   Bejvávalo U Kolečka 18 14
13.9.2019 StrC Cricket - Restaurace U Lasa IV   Restaurace U Lasa 14 18
13.9.2019 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 9 18
13.9.2019 Strmeň Cup - Bar Kuželna Rosice I   Bar Kuželna Rosice 13 20
13.9.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 12 14
13.9.2019 Strmeň Cup - Star Arena Třebíč III   Sport Aréna Třebíč 16 19
12.9.2019 StrC Cricket - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 10 21
12.9.2019 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček V   Club 2V Vyškov 10 15
12.9.2019 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III   Hotel Omega 13 19
12.9.2019 Strmeň Cup - Pivn. Papučárna Blansko IV   Papučárna Blansko 18 21
12.9.2019 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry V   Snack bar Jerry 13 22
11.9.2019 Strmeň Cup - M13 Darts club V   M 13 Darts Club 16 21
11.9.2019 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec IV   Rájec 13 19
11.9.2019 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice V   Tatran Kohoutovice 15 20
10.9.2019 Strmeň Cup - Horácká pivnice IV   Horácká pivnice 10 16
10.9.2019 Strmeň Cup - Pivárna Sloup IV   Pivárna Sloup 13 20
10.9.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 16 16
9.9.2019 Open JMOŠS jednotlivci   Hospůdka na hřišti 21 15
9.9.2019 Strmeň Cup - Bílovice nad Svitavou IV   Bílovice nad Svitavou 8 14
9.9.2019 Strmeň Cup - Yellou Fish Brno III   Yellow fish 7 15
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 25 8
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 8 8
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 55 9
7.9.2019 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 17 9
7.9.2019 StrC Cricket - Pivnice Na Sýpce III   Pivnice Na Sýpce 8 18
7.9.2019 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 32 19
6.9.2019 Strmeň Cup - Bar Excalibur Brno II   Bar Excalibur 10 18
6.9.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 15 18
6.9.2019 Strmeň Cup - Restaurace U Lasa IV   Restaurace U Lasa 10 15
5.9.2019 Strmeň Cup - Club 2V U divok. koček V   Club 2V Vyškov 8 12
5.9.2019 Strmeň Cup - Hotel Omega Brno III   Hotel Omega 19 21
5.9.2019 Strmeň Cup - Snack Bar Jerry V   Snack bar Jerry 13 21
5.9.2019 Strmeň Cup - U Kolečka IX   Bejvávalo U Kolečka 8 15
4.9.2019 Strmeň Cup - BooBar Bučovice II   Boobar Bučovice 5 12
4.9.2019 Strmeň Cup - M13 Darts club V   M 13 Darts Club 13 19
3.9.2019 StrC Cricket - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 17 23
3.9.2019 Strmeň Cup - Horácká pivnice IV   Horácká pivnice 7 11
3.9.2019 Strmeň Cup - Kulečník.her. Šilingrák IV   Kulečníková herna Šilingrák 6 13
3.9.2019 Strmeň Cup - Pivárna Sloup IV   Pivárna Sloup 10 18
3.9.2019 Strmeň Cup - Sport bar XXL Rájec IV   Rájec 9 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:09:20