Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1.Fendrych Jiří
ŠK Bystřické letky
76,382,5476635275,511471111330,90260,1830,022000
2.Kejduš Ludvík
Rumíci Krhov
67,073,1784826066,672041361600,78430,2140,022000
3.Hořínek Libor
DC Zenit Deštná A
65,475,0084846371,28195139910,47220,1100,001000
4.Spilka Pavel
Die Kurwe Jaroměřice
62,967,5780745063,891801151290,72320,1820,012000
5.Charvát Petr
DC Poškoláci Valchov
62,066,6780634261,07149911521,02100,0710,010000
6.Tvarůžek Radim
DC Zenit Deštná A
61,671,4384634565,361531001010,66100,0720,010000
7.Přikryl Josef
DC Poškoláci Valchov
61,060,0080754557,921831062041,11310,1720,010000
8.Jaroš Petr
Hoteliéři Usobrno B
59,068,2580634361,351631001070,66220,1320,011000
9.Farkaš Jakub
Dělníci Blansko
58,467,2180614160,78153931120,73130,0810,010000
10.Hasoň Pavel
DC Šipky Sloup B
58,367,6580684660,711681021100,65190,1100,000000
11.Slezáček Pavel
ŠK Jedničky Boskovice
57,365,1580664359,28167991140,68200,1210,011000
12.Novotný Lukáš
DC Triple X Letovice
56,977,2284796168,9519013100,0000,0000,000000
13.Zemach Filip
ŠK Jedničky Boskovice
56,861,3380754657,461811041440,80210,1200,000000
14.Kejduš Jan
Rumíci Krhov
56,463,2984795059,691911141220,64140,0710,011000
15.Kyzlink Eduard
Dělníci Blansko
55,860,0080452757,8010963740,68150,1400,000000
16.Kotlán Tomáš
DC Orli Ráječko
55,758,3380724257,301781021290,72230,1330,021000
17.Novotný Jakub
DC Vandals Blansko C
55,562,8280784957,891901101180,62190,1020,010000
18.Sobol Lukáš
DC Triple X Letovice
54,671,2384735266,4717011300,0000,0000,000000
19.Zezula Tomáš JUDr.
ŠK Jedničky Boskovice
54,250,7580673451,90158821831,16130,0800,000000
20.Frühauf Milan
DC Orli Ráječko
53,858,0080502958,0612472700,56150,1200,001000
21.Malušek Jiří
ŠK Bystřické letky
53,562,5076563557,5513980830,6080,0600,000000
22.Dlábek Ladislav
DC Poškoláci Valchov
53,261,1180724455,62178991160,65120,0700,001000
23.Langr Antonín
DC Poškoláci Valchov
53,153,4280733954,80177971430,81160,0920,010000
24.Lehotsky Juraj
DC Šipky Sloup B
52,356,8280442555,8611162690,62120,1110,010000
25.Stöhr Jindřich
DC Zenit Deštná A
52,163,7984583759,0913278290,2250,0400,000000
26.Titl Martin
Dělníci Blansko
49,855,5680543051,8813369790,59130,1010,010000
27.Přikryl Michal
Hoteliéři Usobrno B
49,352,5480593153,5714075740,5390,0620,010000
28.Pelikán Patrik
ŠK Bystřické letky
48,655,1776583251,4114273830,5890,0600,000000
29.Vyška Radek
DC Vandals Blansko C
47,554,6980643551,6115580640,41110,0720,010000
30.Skoupá Dominika
DC Šipky Sloup B
45,849,0980552750,0013467610,46130,1010,010000
31.Sáňka David
Dělníci Blansko
45,448,2880582850,3414774710,48140,1010,010000
32.Ženata Luboš
Rumíci Krhov
44,847,6284844048,5020097990,50130,0720,010000
33.Hasoň Jiří
DC Šipky Sloup B
43,548,3380602948,5914269580,4160,0400,000000
34.Mrva Oldřich
Hoteliéři Usobrno B
42,949,3080713547,1317482700,4090,0510,010000
35.Ženata Petr
DC Orli Ráječko
42,947,7380442149,0911054380,3570,0610,010000
36.Langer Patrik
Hoteliéři Usobrno B
42,242,6280612644,7614364810,5790,0610,010000
37.Mareček Petr
DC Vandals Blansko C
41,441,9480622645,8115571830,5490,0610,010000
38.Jelínek Patrik
ŠK Jedničky Boskovice
38,936,5980411543,0010043520,5270,0710,010000
39.Beranová Květoslava
DC Orli Ráječko
38,440,2880722943,1017475640,37120,0710,010000
40.Klvač Dominik
Die Kurwe Jaroměřice
38,440,0080702842,5317474820,4790,0510,010000
41.Smejkal Martin
Hoteliéři Usobrno C
35,538,5780702741,2417773550,3180,0510,010000
42.Smejkal Dušan
Hoteliéři Usobrno C
35,436,3680441641,8211046310,2880,0700,000000
43.Jirků Radek
Dělníci Blansko
35,334,6280521841,4112853460,3660,0510,010000
44.Kuchařík Bohuslav
DC Triple X Letovice
34,442,8684632743,711516600,0000,0000,000000
45.Šimonová Pavla
ŠK Jedničky Boskovice
34,127,5080401134,079131690,7630,0310,010000
46.Eis Jindřich
DC Zenit Deštná A
33,333,3384541840,0013052350,2760,0500,000000
47.Lajšner Rostislav
Hoteliéři Usobrno C
33,132,2680622036,1815255620,41130,0900,000000
48.Stöhrová Ivana
DC Zenit Deštná A
32,836,2184582139,0114155250,1840,0310,011000
49.Toman Miroslav
Die Kurwe Jaroměřice
32,527,6980651835,2215956810,51120,0820,010000
50.Janíček Vlastimil
Rumíci Krhov
30,530,9584421336,2710237350,3400,0000,000000
51.Karandyszewský Jaroslav
DC Orli Ráječko
30,332,7680581936,8814152240,1750,0400,000000
52.Hrouzek Matyáš
Hoteliéři Usobrno C
27,927,5480691932,9216153410,2550,0300,000000
53.Koláček Zdeněk
DC Triple X Letovice
26,127,9184431235,921033700,0000,0000,000000
54.Lajšner Tomáš
Hoteliéři Usobrno C
21,918,5280541028,3613438300,2220,0100,000000
55.Pokorný Jiří
Die Kurwe Jaroměřice
16,411,548052618,8011722240,2150,0420,020000
56.Ungr Robin
ŠK Bystřické letky
 80,007610870,83241790,3850,2110,040000
57.Driml Jakub
ŠK Bystřické letky
 78,5776282271,886446340,53100,1610,020000
58.Prudil David
DC Triple X Letovice
 75,0084201565,22463000,0000,0000,000000
59.Bednář Luboš
DC Zenit Deštná A
 75,0084161272,22362670,1950,1400,000000
60.Hlaváč Michal
Dělníci Blansko
 68,7580161160,004024210,5310,0300,000000
61.Haresta Jan
DC Vandals Blansko C
 63,6480221460,715634380,6830,0520,040000
62.Pokluda Aleš
Dělníci Blansko
 62,5080161053,664122190,4630,0710,020000
63.Žilka Michal
Hoteliéři Usobrno B
 61,2980311959,217645490,6480,1110,010000
64.Hulák Martin
ŠK Bystřické letky
 60,0076201257,784526180,4010,0200,000000
65.Přibyl Martin
DC Orli Ráječko
 54,1780241352,386333160,2540,0600,000000
66.Strachoň Štěpán
DC Šipky Sloup B
 51,7280291549,286934330,48100,1420,030000
67.Stojkovič Michal
ŠK Bystřické letky
 50,0076221150,005628250,4540,0700,000000
68.Smejkalová Veronika
Hoteliéři Usobrno B
 50,00804250,0010510,1000,0000,000000
69.Palbuchta Richard
DC Triple X Letovice
 43,5984391744,661034600,0000,0000,000000
70.Ovádek Milan
ŠK Bystřické letky
 41,677612548,282914110,3810,0300,000000
71.Paděra Lukáš
Rumíci Krhov
 40,6384321345,577936260,3300,0000,000000
72.Dvořáček Roman
Dělníci Blansko
 38,898018739,534317200,4720,0500,000000
73.Slezák Zdeněk
ŠK Jedničky Boskovice
 38,7180311240,797631290,3820,0300,000000
74.Továrek Vojtěch
Hoteliéři Usobrno B
 35,4880311139,197429180,24100,1400,000000
75.Helebrand Martin
DC Šipky Sloup B
 35,1480371341,578937220,2520,0200,000000
76.Mikuláš Pavel
ŠK Bystřické letky
 31,587619635,564516140,3120,0400,000000
77.Vinkler Jiří
DC Vandals Blansko C
 31,258016540,004016120,3010,0300,000000
78.Štourač Jaromír
ŠK Bystřické letky
 31,257616533,333612170,4720,0600,000000
79.Odehnal Michal
DC Vandals Blansko C
 27,7880361030,008024140,1830,0400,000000
80.Skřipský Radek
DC Vandals Blansko C
 27,788018535,714215220,5220,0500,000000
81.Lutera Michal
Die Kurwe Jaroměřice
 25,008020532,654916180,3730,0600,000000
82.Kopečný Vojtěch
DC Poškoláci Valchov
 25,008020530,614915160,3330,0600,000000
83.Henzlová Šárka
DC Poškoláci Valchov
 25,008016431,583812340,8930,0800,000000
84.Prudil Radomír
DC Triple X Letovice
 25,00848231,5819600,0000,0000,000000
85.Strachoň Ivan
DC Šipky Sloup B
 25,00804133,339350,5600,0000,000000
86.Adámek Libor
Rumíci Krhov
 23,538417430,773912110,2810,0300,000000
87.Janošová Tereza
Die Kurwe Jaroměřice
 18,758032622,977417170,2340,0500,000000
88.Švec Jiří
Hoteliéři Usobrno C
 9,528021215,56457100,2210,0200,000000
89.Strachoňová Jitka
DC Šipky Sloup B
 8,708023222,815713190,3310,0200,000000
90.Coufal Ivoš
DC Vandals Blansko C
 5,568018117,0741740,1000,0000,000000
91.Kulhavý Petr
DC Triple X Letovice
 0,0084706,6715100,0000,0000,000000
92.Přichystal Martin
Die Kurwe Jaroměřice
 0,00805016,6712200,0000,0000,000000
93.Berka Milan
Die Kurwe Jaroměřice
 0,00802020,005110,2000,0000,000000
94.Žiška Václav
DC Vandals Blansko C
 0,0080200,004010,2500,0000,000000
95.Dokoupil Stanislav
DC Poškoláci Valchov
 0,00801033,333100,0000,0000,000000
96.Gajdošech Matěj
DC Zenit Deštná A
 0,00841033,333100,0000,0000,000000
97.Roytová Adéla
DC Zenit Deštná A
 0,0084100,002000,0000,0000,000000
98.Tománek Jan
DC Zenit Deštná A
 0,0084100,002021,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 17:40:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement