Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1.Toncar Martin
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
82,975,0080644867,971531042171,42490,3270,0511400
2.Zigmund Marek
Šenkýři Brno
82,371,0580765465,411851212391,29810,4490,0518500
3.Slováček Jiří
ŠK Excalibur Bzenec
80,876,9280786069,191851282171,17620,34100,0514100
4.Šťavík David
Titáni Hodonín
80,471,6280745365,191811182431,34730,4030,0220200
5.Hudec Petr
PBL 45 Brno
80,173,5380685067,281621092051,27570,35120,078200
6.Nedvědický Tomáš 1997
ŠK Excalibur Bzenec
78,975,6480785968,391931322391,24650,3430,0210400
7.Poráň David
PBL 45 Brno
78,370,0080704964,531721112281,33660,3840,0213300
8.Vavřina Vratislav
ŠK Excalibur Bzenec
76,770,5980684863,101681062061,23630,3890,0514100
9.Janíček Martin
DC Frogs Žabčice
76,373,6880765665,591861222261,22600,3250,0310200
10.Papírník Jan
ALK Brumov
76,370,6780755363,981861192391,28680,3750,0310300
11.Cvrček Tomáš
Šenkýři Brno
75,564,2980563663,04138871671,21510,3760,0414010
12.Kišner Antonín
DC Hurricane Adamov
72,567,8080594063,64143911661,16370,2660,047200
13.Kobzák Pavel
Šenkýři Brno
72,264,1880674358,02162941941,20440,2780,0513500
14.Rus Jan
PBL 45 Brno
70,763,4980634058,33156911911,22450,2990,069300
15.Vymazal Lukáš
DC Šipky Sloup
70,162,6780754759,141861102361,27560,30110,069100
16.Klusáček Tomáš
Adalbertus Medlov
67,461,8480764757,671891092381,26590,3140,028000
17.Sadílek Jan
PBL 45 Brno
64,564,0680644156,52161911801,12460,2940,021100
18.Šeba Martin
DC Hurricane Adamov
62,555,5680633554,67150821631,09350,2360,048000
19.Pokorný Michal
DC Frogs Žabčice
62,459,5780472860,00110661131,03180,1610,012000
20.Blaha Jiří
ŠK Excalibur Bzenec
60,752,9480683654,17168911791,07470,2880,054000
21.Floder Radim
Adalbertus Medlov
60,355,4180744152,81178941821,02390,2280,043110
22.Páviš Kamil
DC Frogs Žabčice
59,755,1380784352,11190991590,84530,28100,054210
23.Lachman Milan
Adalbertus Medlov
58,351,2880784052,821951032211,13430,2220,015100
24.Zukal Tomáš
Mistři netrénujou Šlapanice
58,052,0580733852,15186971881,01430,23100,054100
25.Pokorný Filip
Šenkýři Brno
57,150,7280693548,57175852041,17470,2740,025000
26.Nebl Pavel
Mistři netrénujou Šlapanice
57,149,2880693450,57176891901,08430,2460,037000
27.Huňař Kamil
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
54,850,8280613151,03145741250,86280,1920,015000
28.Melichar Jan
DC Hurricane Adamov
54,246,6780753548,37184891931,05390,2130,025100
29.Hruboš Radim
Titáni Hodonín
54,244,8780783544,81183821620,89530,2940,026400
30.Dobrovolný Miroslav
DC Hurricane Adamov
51,846,8880643048,08156751390,89380,2400,002000
31.Hejl Lukáš
Mistři netrénujou Šlapanice
49,743,8680572545,89146671320,90280,1940,032100
32.Darmovzal Jan
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
49,241,2780632644,59157701530,97340,2240,032000
33.Dulínek Zdeněk
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
48,846,7780622943,45145631170,81260,1830,023000
34.Kadla Zdeněk
Adalbertus Medlov
46,441,4680411743,759642900,94110,1100,001000
35.Vlach Otakar
DC Šipky Sloup
46,336,8480572143,66142621350,95270,1910,012000
36.Kuda Bronislav
DC Šipky Sloup
46,239,5380431743,4010646980,92180,1710,011000
37.Zlatohlavek Milan
Titáni Hodonín
41,234,6280521840,3212450930,75150,1240,030000
38.Musil Tomáš
ALK Brumov
40,531,7180411336,6310137960,95170,1710,010000
39.Otřísal Jiří
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
37,426,0980461233,3310836910,84210,1910,011000
40.Balaštík Jiří
Titáni Hodonín
36,028,8180591734,9714350960,67160,1120,013000
41.Gratcl Zdeněk
DC Frogs Žabčice
33,019,6480561130,66137421170,85160,1240,031000
42.Michalčík Josef
Adalbertus Medlov
32,023,5380511230,0012036890,74140,1210,010000
43.Mynařík Lukáš
DC Šipky Sloup
26,719,578046927,0311130610,55110,1000,000000
44.Merta Lukáš
ALK Brumov
22,315,388052821,6712026680,5770,0600,000000
45.Musil Antonín
ALK Brumov
19,012,288057719,0813125600,4660,0510,010000
46.Nedvědický Tomáš 1972
ŠK Excalibur Bzenec
 74,0780272063,776944861,25160,2330,042100
47.Štrof Petr
DC Šipky Sloup
 55,8880341951,728745871,00240,2830,030100
48.Budiš Miroslav
Titáni Hodonín
 54,0580372055,068949790,89280,3120,020000
49.Vybíhal Jaroslav
ALK Brumov
 50,0080241251,676031701,1790,1520,031000
50.Pixa Patrik
PBL 45 Brno
 50,00802140,005220,4010,2000,000000
51.Picmaus Petr
PBL 45 Brno
 48,3980311552,567841730,94130,1750,062100
52.Raška Lukáš
Mistři netrénujou Šlapanice
 48,2880291445,717032610,87130,1930,041000
53.Kovač Antonín
Mistři netrénujou Šlapanice
 44,4480271246,036329560,8960,1010,020000
54.Levíček Alexandr
PBL 45 Brno
 41,678012542,312611170,6520,0800,000000
55.Holík Martin
Šenkýři Brno
 40,5480371545,888539981,15230,2720,022000
56.Buchlovský Marcel
DC Hurricane Adamov
 40,0080251044,266127590,97140,2320,031100
57.Sadílková Kateřina
PBL 45 Brno
 40,008010444,002511140,5660,2410,040000
58.Brada Jiří
Šenkýři Brno
 40,00805245,4511560,5510,0910,090000
59.Štolpa Roman
DC Šipky Sloup
 38,4680391540,219739870,90120,1260,063000
60.Skúpý Jan
DC Frogs Žabčice
 35,298017642,504017290,7380,2010,030000
61.Dudík Milan
DC Hurricane Adamov
 33,33806242,8614690,6410,0700,000000
62.Tomešek Zdeněk
DC Frogs Žabčice
 32,2680311041,037832710,91140,1810,010000
63.Hrubec Jiří
Mistři netrénujou Šlapanice
 26,328019528,894513240,5320,0410,020000
64.Franc Aleš
ALK Brumov
 25,008028730,306620380,5880,1200,000000
65.Toman Petr
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
 25,008024630,515918290,4980,1400,000000
66.Durec Michal
Mistři netrénujou Šlapanice
 23,088039932,989431690,73170,1810,010100
67.Lehotsky Juraj
DC Šipky Sloup
 23,088026634,386422510,80100,1610,020000
68.Fröhlich Lukáš
DC Frogs Žabčice
 20,008015327,783610190,5310,0320,060000
69.Závodník Jindřich
Šenkýři Brno
 20,008010229,17247210,8870,2900,001000
70.Šebek Jakub
Titáni Hodonín
 20,008010226,09236100,4300,0010,040000
71.Šebek Vladimír
Titáni Hodonín
 20,00805130,7713420,1500,0010,080000
72.Příkazský Petr
Titáni Hodonín
 20,00805118,1811240,3610,0900,000000
73.Krátký Lukáš
DC Hurricane Adamov
 14,298028420,636313320,5150,0810,020000
74.Polák Aleš
Mistři netrénujou Šlapanice
 14,29807133,3318680,4420,1100,000000
75.Musil Marcel
ALK Brumov
 13,048023325,005614290,5230,0500,000000
76.Palinek Michal
ALK Brumov
 5,008020113,3345650,1120,0410,020000
77.Jandora Pavel
ŠK Excalibur Bzenec
 0,0080100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 00:53:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement