Statistika hráčů
UŠO > Jihomoravský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Písek David
Mustang Brno B - Němčice
114,8 83,33 20 12 10 75,86 29 22 46 1,59 21 0,72 3 0,10 7 2 1 0
2. Dofek Leoš
ŠK Vyškov
108,3 75,00 20 20 15 71,74 46 33 77 1,67 22 0,48 5 0,11 13 5 0 0
3. Šeba Martin
DC Hurricane Adamov
106,3 100,00 12 8 8 84,21 19 16 26 1,37 6 0,32 4 0,21 2 1 0 0
4. Šarközi Jakub
Zběsile a rychle Vyškov
103,5 100,00 16 15 15 88,24 34 30 49 1,44 12 0,35 0 0,00 6 0 0 0
5. Poráň David
PBL 45 Brno
97,5 80,00 16 15 12 78,13 32 25 47 1,47 14 0,44 0 0,00 3 2 0 0
6. Záboj Roman
DC Šipkaři Bistro Stvolová
93,5 93,75 16 16 15 81,08 37 30 47 1,27 9 0,24 2 0,05 3 1 0 0
7. Drahuta Štefan
DC Bejvávalo U Kolečka Brno
92,7 94,74 20 19 18 87,80 41 36 46 1,12 7 0,17 2 0,05 2 0 0 0
8. Toman Filip
Popelka Team Boskovice
89,7 93,75 16 16 15 88,57 35 31 43 1,23 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
9. Halouzka Milan
DC Womitz killers Omice
88,8 93,75 16 16 15 88,24 34 30 33 0,97 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
10. Caha Miroslav
Zálesáci B Třebíč
88,7 92,86 16 14 13 87,10 31 27 32 1,03 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
11. Pátik Oldřich
Snipers Brno
88,1 85,71 16 14 12 77,42 31 24 38 1,23 7 0,23 3 0,10 0 1 0 0
12. Pokorný Filip 1993
ŠK Strmeň Popovice
87,7 75,00 12 12 9 64,52 31 20 42 1,35 15 0,48 3 0,10 5 1 0 0
13. Hort Jaroslav
Šipkaři Budišov
87,2 92,86 20 14 13 84,38 32 27 28 0,88 9 0,28 1 0,03 1 0 0 0
14. Bouchal Lubomír
Šilingrák Team Brno
87,0 93,33 16 15 14 78,38 37 29 47 1,27 6 0,16 4 0,11 2 0 0 0
15. Zigmund Marek
PPaO Tuřany
86,5 93,33 16 15 14 82,35 34 28 34 1,00 7 0,21 0 0,00 2 0 0 0
16. Rus Jan
ŠK Modřice
85,9 87,50 16 16 14 78,38 37 29 42 1,14 9 0,24 1 0,03 1 1 0 0
17. Sobotka Filip
DC Sport Barbarians Třebíč
85,5 91,67 16 12 11 74,19 31 23 30 0,97 11 0,35 3 0,10 1 1 0 0
18. Sobol Lukáš
DC Šipkaři Bistro Stvolová
85,0 93,33 16 15 14 82,35 34 28 30 0,88 9 0,26 1 0,03 0 0 0 0
19. Poláček Petr
DC Double Tops Omega Brno
85,0 87,50 16 16 14 85,29 34 29 23 0,68 8 0,24 1 0,03 1 0 0 0
20. Přibyl Pavel 1971
ŠK Modřice
85,0 85,71 16 14 12 75,00 32 24 34 1,06 14 0,44 2 0,06 0 0 0 0
21. Réda Martin
Hornets Adamov
84,8 83,33 16 12 10 70,97 31 22 30 0,97 14 0,45 3 0,10 4 0 0 0
22. Klein Tomáš
Snipers Brno
84,2 87,50 16 16 14 76,32 38 29 57 1,50 5 0,13 2 0,05 1 0 0 0
23. Pokorný Filip 1977
Šenkýři Brno
83,3 73,33 16 15 11 72,73 33 24 39 1,18 14 0,42 1 0,03 2 0 0 0
24. Pátek Jaroslav
BraStr Kohoutovice
83,2 87,50 16 16 14 78,95 38 30 37 0,97 9 0,24 3 0,08 1 0 0 0
25. Kobzák Pavel
Šenkýři Brno
83,0 81,25 16 16 13 70,00 40 28 60 1,50 11 0,28 1 0,03 4 0 0 0
26. Klusáček Tomáš
Adalbertus Medlov
82,7 93,75 16 16 15 81,08 37 30 30 0,81 7 0,19 1 0,03 1 0 0 0
27. Vojtková Blanka
BraStr Kohoutovice
82,0 87,50 16 8 7 70,00 20 14 21 1,05 7 0,35 2 0,10 1 0 0 0
28. Papírník Jan
ALK Brumov
81,1 81,25 16 16 13 72,22 36 26 45 1,25 8 0,22 2 0,06 1 0 0 0
29. Gabriel Drahoš
Jessus Viva Brothers Brno
80,7 91,67 16 12 11 82,14 28 23 25 0,89 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
30. Pospíšil Martin
ŠK Vyškov
80,0 66,67 20 12 8 65,52 29 19 42 1,45 5 0,17 3 0,10 5 0 0 0
31. Picmaus Petr
PBL 45 Brno
79,6 66,67 16 12 8 64,29 28 18 41 1,46 12 0,43 0 0,00 1 1 0 0
32. Slavík Jiří
Komárov Brno
79,4 92,86 16 14 13 81,82 33 27 28 0,85 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
33. Kováč Jakub
DC Rakol Brno
79,0 81,25 16 16 13 71,79 39 28 41 1,05 12 0,31 0 0,00 1 1 0 0
34. Bednařík Jaromír
Hornets Adamov
78,9 75,00 16 8 6 68,42 19 13 24 1,26 4 0,21 1 0,05 2 0 0 0
35. Dočekalová Martina
DC Rychlé šipky Bosonohy
78,8 87,50 16 8 7 87,50 16 14 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
36. Štrof Petr
DC Pivárna Sloup A
78,8 87,50 16 8 7 82,35 17 14 8 0,47 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
37. Gáll Peter
DC Vandals Blansko B
78,0 87,50 16 8 7 75,00 20 15 22 1,10 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
38. Mandelík Lukáš
Dreamteam 45 Brno
77,8 90,00 16 10 9 70,37 27 19 34 1,26 6 0,22 2 0,07 0 0 0 0
39. Jaroš Marek
DC Sport Barbarians Třebíč
77,6 80,00 16 15 12 75,76 33 25 33 1,00 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
40. Tihlařík Luděk
Ferrari bar Kyjov B
77,5 81,25 16 16 13 72,22 36 26 32 0,89 8 0,22 2 0,06 1 0 0 0
41. Hudec Pavel
UDO Holštejn
77,4 85,71 16 14 12 80,65 31 25 15 0,48 2 0,06 0 0,00 1 1 0 0
42. Švec Zdeněk
DC Šipkaři Bistro Stvolová
77,1 83,33 16 12 10 75,00 28 21 27 0,96 5 0,18 0 0,00 1 0 0 0
43. Suchý Patrik
Devastators Brno
76,9 75,00 16 16 12 66,67 36 24 40 1,11 13 0,36 1 0,03 1 0 0 0
44. Hrala Tomáš
DC Rakol Brno
76,2 81,25 16 16 13 74,36 39 29 35 0,90 10 0,26 2 0,05 0 0 0 0
45. Maděránek Radek
Šilingrák Team Brno
76,2 62,50 16 16 10 64,86 37 24 53 1,43 9 0,24 3 0,08 1 1 0 0
46. Rýznar Pavel
DC Mojitos Brno
75,9 100,00 16 12 12 82,76 29 24 16 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Pokorný Michal 1985
DC Frogs Žabčice
75,8 66,67 16 12 8 65,38 26 17 34 1,31 8 0,31 2 0,08 0 0 0 0
48. Guth Vladimír
Zálesáci B Třebíč
75,6 87,50 16 8 7 83,33 18 15 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
49. Pavlík Vojtěch
DC Sport Barbarians Třebíč
75,6 71,43 16 14 10 68,75 32 22 31 0,97 10 0,31 1 0,03 0 1 0 0
50. Dvořák Jaroslav
O tečku Brno
75,4 81,82 16 11 9 71,43 28 20 34 1,21 5 0,18 0 0,00 1 0 0 0
51. Kolínek Tomáš
Hospůdka Lazinov
75,4 75,00 16 16 12 67,57 37 25 39 1,05 10 0,27 1 0,03 2 0 0 0
52. Němeček Dominik
DC Double Tops Omega Brno
75,0 87,50 16 8 7 77,78 18 14 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
53. Opálka Roman
Frčáci Ivančice
75,0 75,00 16 12 9 66,67 30 20 26 0,87 9 0,30 2 0,07 1 1 0 0
54. Ščudla Pavel
Mustang Brno B - Němčice
74,7 75,00 20 20 15 61,82 55 34 74 1,35 16 0,29 2 0,04 2 2 0 0
55. Bašný David
Mustang Brno B - Němčice
74,7 66,67 20 18 12 60,47 43 26 63 1,47 16 0,37 0 0,00 3 0 0 0
56. Hanke Gabriel
Dragon Darts Team Brno
74,5 81,25 16 16 13 70,00 40 28 37 0,93 13 0,33 0 0,00 1 0 0 0
57. Kočka Petr 1974
DC Rakol Brno
74,2 87,50 16 8 7 73,68 19 14 20 1,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
58. Ondrák Aleš
DC Hurricane Adamov
74,2 66,67 12 12 8 61,29 31 19 39 1,26 11 0,35 2 0,06 1 1 0 0
59. Zicháček Marek
Snipers Brno B
73,6 87,50 16 16 14 76,92 39 30 27 0,69 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
60. Cigánek Adam
Darts Hodějice
73,5 75,00 16 16 12 70,27 37 26 33 0,89 9 0,24 1 0,03 1 0 0 0
61. Vozár Otmar
Juniorky Brno
73,3 62,50 16 8 5 55,56 18 10 19 1,06 8 0,44 0 0,00 0 0 1 0
62. Stix Jiří
Borci Brno
73,2 87,50 16 16 14 73,68 38 28 30 0,79 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
63. Tlamka Martin
O tečku Brno
73,2 73,33 16 15 11 70,59 34 24 34 1,00 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
64. Přikryl Karel
Hoteliéři Usobrno A
73,0 87,50 16 16 14 75,00 40 30 32 0,80 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
65. Staňek Rudolf
DC Rakol Brno
73,0 75,00 16 16 12 64,86 37 24 31 0,84 10 0,27 1 0,03 1 1 0 0
66. Vališ Antonín
Pardálové Brno
73,0 75,00 16 12 9 70,00 30 21 27 0,90 7 0,23 2 0,07 1 0 0 0
67. Suchý Ludvík
Zámečtí páni z Rebešovic
72,9 81,25 16 16 13 71,05 38 27 33 0,87 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
68. Štylárek Petr
Pohodáři - šipky nás baví Brno
72,8 83,33 12 12 10 75,86 29 22 23 0,79 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
69. Kříž Ondřej
Komárov Brno
72,4 81,25 16 16 13 71,05 38 27 35 0,92 3 0,08 0 0,00 2 0 0 0
70. Hodovanec Jiří
Snipers Brno
72,1 71,43 16 14 10 66,67 33 22 39 1,18 8 0,24 1 0,03 0 0 0 0
71. Zukal Tomáš
Mistři netrénujou Šlapanice
71,7 75,00 16 16 12 72,22 36 26 30 0,83 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
72. Floder Radim
Adalbertus Medlov
71,2 72,73 16 11 8 72,00 25 18 24 0,96 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
73. Huzlík Miroslav
Rychlé šípy Rajhrad
71,1 75,00 12 8 6 72,22 18 13 12 0,67 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
74. Toncar Martin
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
71,0 75,00 16 16 12 62,50 40 25 43 1,08 10 0,25 0 0,00 3 0 0 0
75. Vaculovič Martin
DC Vandals Blansko
71,0 75,00 16 16 12 62,50 40 25 50 1,25 9 0,23 1 0,03 1 0 0 0
76. Kostelka Martin
Devastators Brno
71,0 75,00 16 8 6 70,00 20 14 17 0,85 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
77. Pelech David
Šilingrák team Brno C
70,8 81,25 16 16 13 78,38 37 29 18 0,49 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
78. Merna Jiří
Devastators Brno
70,7 87,50 16 16 14 69,05 42 29 38 0,90 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
79. Ruiner Martin
DC Easy Game B Brno
70,5 81,25 16 16 13 73,68 38 28 24 0,63 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
80. Nešpůrek Pavel
Šilingrák Team Brno B
70,3 75,00 12 12 9 68,97 29 20 27 0,93 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
81. Zalaba Petr
Rumoví pralinky Brno
70,0 80,00 16 15 12 70,59 34 24 26 0,76 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
82. Kučera Jiří 1988
DC FoFo Otnice
69,1 78,57 16 14 11 70,59 34 24 30 0,88 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
83. Plawetz Martin
Darts Club 2 V Vyškov
68,9 75,00 16 8 6 63,16 19 12 18 0,95 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
84. Chabina Miroslav
Šilingrák Team Brno B
68,9 66,67 12 12 8 64,29 28 18 29 1,04 7 0,25 0 0,00 1 0 0 0
85. Kagelová Renáta
Grácie Brno
68,6 91,67 16 12 11 82,14 28 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Šlouf Michal
Zálesáci B Třebíč
68,6 80,00 16 10 8 72,73 22 16 13 0,59 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
87. Navrátil Zdenek
DC Cobra Brno
68,6 68,75 16 16 11 62,86 35 22 25 0,71 7 0,20 2 0,06 2 0 0 0
88. Křivka Marek
DC Double Tops Omega Brno
68,4 81,25 16 16 13 73,68 38 28 25 0,66 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
89. Sedláčková Jana
DC Bejvávalo U Kolečka Brno
68,4 75,00 20 16 12 65,79 38 25 36 0,95 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
90. Linhart Jaroslav
Ex na Ex Brno
68,4 66,67 12 9 6 68,42 19 13 19 1,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
91. Přikryl Miloslav
Devastators Brno
68,3 80,00 16 10 8 70,83 24 17 9 0,38 7 0,29 0 0,00 0 0 0 0
92. Cigánek Josef
Darts Hodějice
68,3 69,23 16 13 9 65,52 29 19 16 0,55 5 0,17 2 0,07 0 1 0 0
93. Machota Jan
DC Mojitos Brno
68,2 75,00 16 8 6 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
94. Matuška Osvald
DC Easy Game Brno
68,2 62,50 16 16 10 53,85 39 21 49 1,26 13 0,33 0 0,00 0 2 0 0
95. Mrázek Tomáš
Borci Brno
68,1 75,00 16 16 12 70,27 37 26 25 0,68 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
96. Pelinka Jakub
Puboši Brno
67,9 83,33 12 12 10 78,57 28 22 10 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Obrdlík Milan
Stavba Brno
67,6 87,50 16 8 7 66,67 21 14 19 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
98. Oláh Roman
DC Vandals Blansko B
67,5 70,00 16 10 7 66,67 24 16 23 0,96 3 0,13 0 0,00 1 0 0 0
99. Prokop Vítězslav
Jessus Viva Brothers Brno
67,1 68,75 16 16 11 60,53 38 23 39 1,03 10 0,26 0 0,00 1 0 0 0
100. Musil Tomáš
ALK Brumov
67,0 66,67 16 15 10 60,00 40 24 41 1,03 11 0,28 1 0,03 1 1 0 0
101. Kovář Zdeněk
Bestie Bučovice
66,9 87,50 16 16 14 71,79 39 28 17 0,44 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
102. Matuška Miroslav
Outsider Brno Kohoutovice
66,9 66,67 16 12 8 65,52 29 19 27 0,93 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
103. Závodník Jindřich
Šenkýři Brno
66,9 50,00 16 12 6 51,72 29 15 39 1,34 9 0,31 0 0,00 3 1 0 0
104. Kalivoda Pavel
DC Na Středy Rudka
66,7 77,78 20 18 14 69,77 43 30 30 0,70 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
105. Jakšík Zdeněk
Zálesáci B Třebíč
66,7 75,00 16 12 9 70,00 30 21 18 0,60 7 0,23 0 0,00 0 0 0 0
106. Hutárek Ladislav
Molly Darts Club Brno
66,7 75,00 16 8 6 61,90 21 13 24 1,14 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
107. Ludes Rostislav
Ta tam byla Brno
66,6 78,57 16 14 11 71,43 35 25 21 0,60 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
108. Beranec Martin
Rocky bar Brno
66,5 81,25 16 16 13 72,50 40 29 17 0,43 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
109. Holeček Jiří
BB Brno
66,5 71,43 16 14 10 64,52 31 20 26 0,84 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
110. Bystřický Ivan
Ferrari bar Kyjov B
66,3 83,33 16 12 10 70,00 30 21 16 0,53 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
111. Wehrenberg Vít
Frčáci Ivančice
66,1 62,50 16 16 10 60,53 38 23 37 0,97 11 0,29 1 0,03 1 0 0 0
112. Reml Petr
Rumoví pralinky Brno
65,5 83,33 16 12 10 66,67 33 22 16 0,48 6 0,18 0 0,00 0 1 0 0
113. Fanta Martin
Yellow Fish B Brno
65,4 75,00 16 16 12 66,67 39 26 27 0,69 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
114. Košařová Markéta
DC Štiky Rosice
65,3 78,57 16 14 11 63,89 36 23 29 0,81 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
115. Smejkal Bronislav 1964
Hoteliéři Usobrno B
65,3 75,00 16 16 12 71,05 38 27 23 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
116. Šabata Petr
Zámečtí páni z Rebešovic
65,2 75,00 16 12 9 64,52 31 20 31 1,00 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
117. Gregor Richard
DC Easy Game Brno
65,2 66,67 16 9 6 56,52 23 13 25 1,09 7 0,30 0 0,00 1 0 0 0
118. Brychta Darius
Zběsile a rychle Vyškov
65,0 62,50 16 8 5 60,00 20 12 21 1,05 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
119. Wolf Zdeněk
Dragon Darts Team Brno
64,9 68,75 16 16 11 62,16 37 23 40 1,08 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
120. Vykouřil Pavel
Ex na Ex Brno
64,8 75,00 12 12 9 62,07 29 18 23 0,79 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
121. Příkaský Robert
Ferrari bar Kyjov B
64,6 68,75 16 16 11 65,71 35 23 21 0,60 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
122. Papoušek Petr
Šilingrák Team Brno
64,6 62,50 16 16 10 56,76 37 21 44 1,19 7 0,19 2 0,05 0 0 0 0
123. Hron Ondřej
Snipers Brno
64,4 69,23 16 13 9 59,38 32 19 27 0,84 9 0,28 1 0,03 0 0 0 0
124. Hájek Tomáš
Prckové z Pivního baru Brno
64,2 80,00 16 10 8 69,23 26 18 13 0,50 2 0,08 0 0,00 1 0 0 0
125. Fára Jakub
Frogs Žabčice
64,2 66,67 16 12 8 58,06 31 18 31 1,00 8 0,26 2 0,06 0 0 0 0
126. Matěja Miroslav
DC Rychlé šipky Bosonohy
64,1 78,57 16 14 11 68,75 32 22 12 0,38 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
127. Mynařík Lukáš
DC Bikers Sloup B
64,0 83,33 12 12 10 66,67 30 20 14 0,47 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
128. Brel Martin
Puboši Brno
63,9 75,00 12 12 9 67,86 28 19 12 0,43 1 0,04 1 0,04 1 0 0 0
129. Kolínek Pavel
Hospůdka Lazinov
63,9 70,00 16 10 7 60,87 23 14 21 0,91 0 0,00 1 0,04 1 0 0 0
130. Petro Juraj
DC Vandals Blansko B
63,8 68,75 16 16 11 65,00 40 26 34 0,85 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
131. Lizna Martin
DC Haluzáři Cetkovice
63,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 29 0,97 5 0,17 2 0,07 0 0 0 0
132. Antl Tomáš
Hornets Adamov
63,4 61,54 16 13 8 53,13 32 17 40 1,25 7 0,22 0 0,00 2 0 0 0
133. Konečný Petr
Titáni Hodonín
63,3 62,50 16 16 10 55,00 40 22 48 1,20 9 0,23 1 0,03 1 0 0 0
134. Effenberger Pavel
DC Frogs Žabčice
63,3 62,50 16 8 5 54,17 24 13 31 1,29 7 0,29 1 0,04 1 0 0 0
135. Baláž Milan
DC Kolečko Majťáci Brno
63,1 68,75 16 16 11 68,57 35 24 15 0,43 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
136. Slováček Jiří
ŠK Excalibur Bzenec
63,1 60,00 20 20 12 51,92 52 27 54 1,04 18 0,35 1 0,02 4 0 0 0
137. Machota Milan 1987
DC Mojitos Brno
62,4 68,75 16 16 11 63,16 38 24 26 0,68 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
138. Lamač Zdeněk
DC Pitbulls Adamov
62,2 75,00 16 8 6 66,67 18 12 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
139. Pouchlý Michal
Dragon Darts Team Brno
62,0 62,50 16 16 10 57,14 35 20 36 1,03 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
140. Králík Jaroslav
Zběsile a rychle Vyškov
62,0 62,50 16 8 5 60,00 20 12 16 0,80 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
141. Ryška Petr
Mustang Brno B - Němčice
62,0 60,00 20 10 6 60,00 25 15 30 1,20 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
142. Sadílek Jan
Honzíkova cesta Brno
61,9 50,00 12 10 5 53,85 26 14 31 1,19 7 0,27 1 0,04 2 0 0 0
143. Uma Jan
Komárov Brno
61,8 71,43 16 14 10 64,71 34 22 20 0,59 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
144. Dočkal Jakub
Lama Darts Ivančice
61,5 60,00 20 20 12 63,04 46 29 38 0,83 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
145. Kříž Petr
Sokolovna Zakřany
61,4 68,75 16 16 11 62,16 37 23 26 0,70 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
146. Zourek Martin
Phoenix Darts Brno
61,4 66,67 16 9 6 61,90 21 13 15 0,71 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
147. Suchý Roman
Siga Brno
61,3 62,50 16 16 10 56,41 39 22 35 0,90 9 0,23 2 0,05 0 0 0 0
148. Balej Josef
Stefanplus Brno
61,2 57,14 16 14 8 61,76 34 21 31 0,91 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
149. Košťál Zdeněk
DC Fako Tuřany
61,0 75,00 12 12 9 64,52 31 20 22 0,71 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
150. Němeček David
Yellow Fish B Brno
60,8 68,75 16 16 11 65,79 38 25 23 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
151. Rozmahel Filip
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
60,7 75,00 16 12 9 66,67 27 18 9 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
152. Lachman Milan
Adalbertus Medlov
60,7 66,67 16 12 8 62,96 27 17 15 0,56 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
153. Čunek Lukáš
Molly Darts Club Brno
60,6 64,29 16 14 9 66,67 33 22 21 0,64 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
154. Hasoň Pavel
DC Bikers Sloup A
60,6 62,50 12 8 5 64,71 17 11 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
155. Nárožný Vladimír
Mustang Brno B - Němčice
60,6 55,00 20 20 11 52,00 50 26 66 1,32 10 0,20 2 0,04 1 0 0 0
156. Zbořil Petr
Šmoulové z PBL Brno
60,5 75,00 12 8 6 63,16 19 12 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
157. Jagoš Miroslav
Titáni Hodonín
60,5 73,33 16 15 11 61,54 39 24 35 0,90 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
158. Svoboda Lukáš
Snipers Brno B
60,5 66,67 16 15 10 62,16 37 23 25 0,68 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
159. Slezáček Pavel
DC Orli Ráječko
60,4 60,00 16 10 6 57,69 26 15 30 1,15 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
160. Kratochvíl Radek
ŠK Modřice
60,4 54,55 16 11 6 60,00 25 15 26 1,04 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
161. Leret Andrij
Lama Darts Ivančice
60,3 66,67 20 12 8 62,07 29 18 24 0,83 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
162. Vyška Radek
DC Vandals Blansko C
60,0 80,00 12 10 8 66,67 24 16 8 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Dočkal Jan
Ex na Ex Brno
60,0 66,67 12 12 8 60,00 30 18 24 0,80 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
164. Jiroušek Zdeněk
ŠK Modřice
60,0 62,50 16 8 5 60,00 20 12 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
165. Vymazal Lukáš
DC Bikers Sloup A
60,0 58,33 12 12 7 60,71 28 17 22 0,79 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
166. Vozka Tomáš
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
59,7 71,43 16 14 10 64,71 34 22 19 0,56 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
167. Kolegar Petr
O tečku Brno
59,7 66,67 16 12 8 62,07 29 18 19 0,66 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
168. Novotný Jakub 1982
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
59,3 66,67 16 12 8 66,67 27 18 14 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Šandera Roman
Phoenix Darts Brno
59,3 58,33 16 12 7 58,62 29 17 30 1,03 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
170. Slezák Vladimír
M 13 Darts Club Brno
59,2 62,50 16 16 10 58,33 36 21 26 0,72 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
171. Kalivoda Jiří
Prckové z Pivního baru Brno
59,0 62,50 16 16 10 57,50 40 23 33 0,83 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
172. Holík Martin
Šenkýři Brno
59,0 50,00 16 12 6 53,33 30 16 37 1,23 6 0,20 2 0,07 0 0 0 0
173. Šmída Petr
Popelka Team Boskovice
58,8 75,00 16 16 12 66,67 42 28 21 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
174. Vašíčková Lenka
DC Haluzáři Cetkovice
58,8 66,67 12 6 4 62,50 16 10 8 0,50 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
175. Kučera Jiří 1987
DC Vandals Blansko
58,8 61,54 16 13 8 56,25 32 18 28 0,88 5 0,16 0 0,00 1 0 0 0
176. Kváčala Tomáš
DC Easy Game Brno
58,7 58,33 16 12 7 54,84 31 17 32 1,03 4 0,13 0 0,00 0 1 0 0
177. Štolpa Roman
DC Pivárna Sloup A
58,5 75,00 16 12 9 63,64 33 21 17 0,52 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
178. Harašta Jiří
Pardálové Brno
58,5 71,43 16 14 10 58,82 34 20 22 0,65 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
179. Hynšt Petr
Zběsile a rychle Vyškov
58,5 63,64 16 11 7 59,26 27 16 25 0,93 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
180. Kulhavý Radim
DC Knajp Riders Letovice
58,5 62,50 16 16 10 53,66 41 22 41 1,00 8 0,20 1 0,02 0 0 0 0
181. Barnek Roman
Šilingrák Team Brno
58,5 56,25 16 16 9 55,00 40 22 44 1,10 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
182. Andrle Jan
Devastators Brno
58,4 66,67 16 12 8 58,06 31 18 18 0,58 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
183. Reniers Radim
BB Brno
58,3 56,25 16 16 9 55,56 36 20 36 1,00 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
184. Nesrsta Radek
DC Minibaroni B Brno
58,2 66,67 20 12 8 60,71 28 17 15 0,54 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
185. Vít Petr
Phoenix Darts Brno
58,2 66,67 16 12 8 60,71 28 17 20 0,71 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
186. Kejduš Ludvík
Rumíci Krhov
57,9 66,67 16 12 8 62,07 29 18 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
187. Černý Radek
Zámečtí páni z Rebešovic
57,8 68,75 16 16 11 58,54 41 24 31 0,76 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
188. Lancman Pavel
Yellow Fish B Brno
57,8 62,50 16 16 10 59,46 37 22 27 0,73 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
189. Lasovský Pavel
ŠK Vyškov B
57,7 69,23 16 13 9 64,52 31 20 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
190. Bartoň Jan
DC Na Středy Rudka
57,7 60,00 20 20 12 57,45 47 27 40 0,85 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
191. Václavík Lukáš
Minibaroni na Kuželně Brno
57,7 58,33 16 12 7 56,67 30 17 26 0,87 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
192. Mrkávek David
Frčáci Ivančice
57,6 58,33 16 12 7 51,72 29 15 24 0,83 6 0,21 1 0,03 1 0 0 0
193. Dvořák Daniel
ZTP Kupé Brno
57,5 75,00 16 16 12 62,50 40 25 21 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Vaverka Vít
Šilingrák team Brno C
57,5 70,00 16 10 7 66,67 24 16 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Chmel Michal
Pardálové Brno
57,5 68,75 16 16 11 62,50 40 25 23 0,58 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
196. Kappel Martin
Rocky bar Brno
57,4 75,00 16 16 12 66,67 42 28 15 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
197. Dofek Pavel
Frogs Žabčice
57,4 56,25 16 16 9 56,41 39 22 33 0,85 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
198. Kocur Martin
Zálesáci B Třebíč
57,3 71,43 16 14 10 63,64 33 21 12 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
199. Frühauf Milan
DC Orli Ráječko
57,3 56,25 16 16 9 50,00 40 20 39 0,98 10 0,25 1 0,03 1 0 0 0
200. Pikna Marián
Šílené labutě Brno
57,2 66,67 20 15 10 63,89 36 23 21 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Obšil Michal
Desperados Brno
57,2 63,64 16 11 7 60,00 25 15 13 0,52 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
202. Majerčák Petr
DC Raptors Brankovice
57,1 56,25 16 16 9 56,10 41 23 32 0,78 9 0,22 2 0,05 0 0 0 0
203. Knecht Josef
Zámečtí páni z Rebešovic
56,9 63,64 16 11 7 58,62 29 17 23 0,79 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
204. Daška Pavel
Siga Brno
56,9 57,14 16 14 8 57,14 35 20 31 0,89 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
205. Novotný Jakub 1993
DC Vandals Blansko C
56,8 66,67 12 12 8 64,52 31 20 12 0,39 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
206. Winkler Ondřej
DC Poškoláci Valchov
56,6 64,29 16 14 9 60,00 35 21 24 0,69 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
207. Žilka Michal
Hoteliéři Usobrno B
56,5 64,29 16 14 9 61,76 34 21 20 0,59 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
208. Struhař Aleš
DC FoFo Otnice
56,4 53,33 16 15 8 57,58 33 19 27 0,82 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
209. Hořínek Libor
DC Šipkaři Bistro Stvolová
56,3 57,14 16 14 8 56,67 30 17 26 0,87 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
210. Matuška Radek
Havrani Brno Lesná
56,3 54,55 12 11 6 51,85 27 14 28 1,04 6 0,22 0 0,00 0 0 0 0
211. Procházka Petr
O tečku Brno
56,2 68,75 16 16 11 59,52 42 25 21 0,50 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
212. Žvátora Tibor
Juniorky Brno
56,1 50,00 16 8 4 55,56 18 10 13 0,72 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
213. Koláček Zdeněk
DC Triple X Letovice
56,0 75,00 16 16 12 62,50 40 25 15 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Prudil David
DC Triple X Letovice
55,9 68,75 16 16 11 65,85 41 27 7 0,17 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
215. Nedvědický Tomáš 1997
ŠK Excalibur Bzenec
55,9 42,86 20 14 6 50,00 34 17 39 1,15 8 0,24 0 0,00 2 0 0 0
216. Babyrád Pavel
ŠK Vyškov B
55,8 73,33 16 15 11 63,89 36 23 9 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Dulínek Zdeněk
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
55,7 58,33 16 12 7 53,33 30 16 26 0,87 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
218. Švec Jiří 1996
Hoteliéři Usobrno C
55,6 68,75 16 16 11 58,54 41 24 22 0,54 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
219. Petrů Lukáš
Ta tam byla Brno
55,5 66,67 16 12 8 62,07 29 18 15 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Adam Rostislav
Darts Club 2 V Vyškov
55,3 62,50 16 8 5 57,89 19 11 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
221. Bejčková Veronika
UDO Holštejn
55,2 70,00 16 10 7 60,87 23 14 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
222. Řezáč Tomáš
Desperados Brno
55,2 60,00 16 10 6 60,00 25 15 15 0,60 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
223. Babák Zdeněk
Kénik Brno
55,2 58,33 12 12 7 60,00 25 15 10 0,40 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
224. Havlát David
DC Bejvávalo U Kolečka Brno
55,0 60,00 20 15 9 55,56 36 20 19 0,53 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
225. Němec Ondřej
Minibaroni na Kuželně Brno
55,0 56,25 16 16 9 55,56 36 20 27 0,75 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
226. Pukl Miroslav
DC Orli Ráječko
55,0 43,75 16 16 7 52,38 42 22 56 1,33 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
227. Bajko Josef
Psí Vojáci Bučovice
54,9 62,50 16 16 10 55,81 43 24 30 0,70 5 0,12 2 0,05 0 0 0 0
228. Titl Martin
Surikaty Vavřinec
54,8 62,50 16 16 10 57,50 40 23 23 0,58 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
229. Bradáč Marek
Šilingrák Team Brno B
54,8 58,33 12 12 7 55,17 29 16 20 0,69 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
230. Parolek Lukáš
Hoteliéři Usobrno A
54,8 56,25 16 16 9 55,00 40 22 30 0,75 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
231. Ondrůj David
PBL 45 Brno
54,7 53,33 16 15 8 52,63 38 20 26 0,68 8 0,21 2 0,05 1 0 0 0
232. Matoušek Pavel
DC Zenit Deštná A
54,5 75,00 12 12 9 65,52 29 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Kopečný Vojtěch
Popelka Team Boskovice
54,4 68,75 16 16 11 60,47 43 26 20 0,47 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
234. Loužecký František
Snovídská hospůdka
54,3 71,43 16 14 10 62,86 35 22 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Matyáš Petr
DC Pitbulls Adamov
54,3 62,50 16 8 5 52,38 21 11 9 0,43 6 0,29 1 0,05 0 0 0 0
236. Ferus Michal
DC Poškoláci Valchov
54,2 66,67 16 12 8 64,52 31 20 10 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
237. Konopáč Jaroslav
DC Knajp Riders Letovice
54,2 50,00 16 8 4 52,63 19 10 18 0,95 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
238. Fiedler Pavel
Darts team Houpačka Brno
54,1 68,75 16 16 11 61,54 39 24 8 0,21 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
239. Lajšner Rostislav
Hoteliéři Usobrno C
54,1 64,29 16 14 9 59,46 37 22 20 0,54 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
240. Nebl Pavel
Havrani Brno Lesná
54,1 50,00 12 12 6 50,00 34 17 35 1,03 6 0,18 2 0,06 1 0 0 0
241. Procházka Aleš
DC Raptors Brankovice
54,0 50,00 16 16 8 52,38 42 22 37 0,88 10 0,24 0 0,00 1 0 0 0
242. Zbojek Lukáš
Hornets Adamov
53,9 50,00 16 16 8 50,00 38 19 36 0,95 4 0,11 2 0,05 1 0 0 0
243. Bezděk Martin
Darts Hodějice
53,9 50,00 16 12 6 51,61 31 16 34 1,10 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
244. Vrána Jaroslav
Phoenix Darts Brno
53,8 57,14 16 14 8 56,25 32 18 24 0,75 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
245. Jeřábek Lukáš
Snipers Brno B
53,7 58,33 16 12 7 56,67 30 17 18 0,60 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
246. Boudová Marie
DC Bikers Sloup B
53,6 70,00 12 10 7 60,71 28 17 12 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
247. Podsedník Bronislav
Pivní Komando M 13 Brno
53,6 54,55 16 11 6 53,57 28 15 20 0,71 5 0,18 1 0,04 0 0 0 0
248. Šmíd Michal
Havrani Brno Lesná
53,6 45,45 12 11 5 50,00 28 14 28 1,00 7 0,25 1 0,04 0 0 0 0
249. Čvančara Jiří
Darts Club 2 V Vyškov
53,5 62,50 16 16 10 57,50 40 23 23 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
250. Ovečka Roman
ŠK Excalibur Bzenec
53,4 45,45 20 11 5 48,28 29 14 32 1,10 9 0,31 0 0,00 0 0 0 0
251. Král Roman
Snipers Brno B
53,2 62,50 16 8 5 57,89 19 11 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
252. Korčák Lukáš
Havrani Brno Lesná
53,2 54,55 12 11 6 53,57 28 15 24 0,86 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
253. Sládek Jan
Darts of the Dark Side Brno
53,1 66,67 16 12 8 62,50 32 20 10 0,31 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
254. Celý Radek
GLG Velešovice
52,8 50,00 12 8 4 44,44 18 8 13 0,72 4 0,22 2 0,11 0 0 0 0
255. Staněk Otakar
Juniorky Brno
52,6 60,00 16 15 9 56,41 39 22 19 0,49 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
256. Buchlovský Marcel
DC Easy Game Brno
52,6 50,00 16 12 6 48,39 31 15 27 0,87 3 0,10 3 0,10 1 0 0 0
257. Časta Jiří
Frčáci Ivančice
52,4 62,50 16 8 5 52,38 21 11 9 0,43 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
258. Nezdařil Luboš
DC Štiky Rosice
52,4 54,55 16 11 6 56,00 25 14 15 0,60 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
259. Pelikán Kamil
Frčky Ivančice
52,4 53,85 16 13 7 51,52 33 17 20 0,61 6 0,18 1 0,03 1 0 0 0
260. Přikryl Michal
Hoteliéři Usobrno A
52,3 53,33 16 15 8 51,43 35 18 27 0,77 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
261. Knap Karel
1. ŠK U Svatých
52,2 66,67 12 12 8 62,96 27 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Mahdal Michal
Komárov Brno
52,1 62,50 16 8 5 57,89 19 11 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
263. Martišek Tomáš
DC Double Tops Omega Brno
51,9 61,54 16 13 8 58,06 31 18 11 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
264. Hanák Dušan
DC Štiky Rosice
51,9 55,56 16 9 5 52,38 21 11 15 0,71 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
265. Kulík Petr
Zběsile a rychle Vyškov
51,9 46,67 16 15 7 48,65 37 18 36 0,97 5 0,14 1 0,03 1 0 0 0
266. Drahuta Milan
WC Šipkouni Brno
51,6 60,00 16 10 6 60,00 25 15 8 0,32 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
267. Vykoukal Pavel
Bestie Bučovice
51,6 53,85 16 13 7 58,06 31 18 13 0,42 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
268. Franc Aleš
ALK Brumov
51,5 53,33 16 15 8 53,85 39 21 27 0,69 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
269. Netopil Petr
Psí Vojáci Bučovice
51,4 50,00 16 8 4 57,14 21 12 18 0,86 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
270. Stano Tomáš
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
51,3 58,33 16 12 7 53,33 30 16 21 0,70 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
271. Skoupý Leopold
DC Bikers Sloup A
51,3 58,33 12 12 7 53,13 32 17 16 0,50 4 0,13 2 0,06 0 0 0 0
272. Dub Viktor
Zálesáci Třebíč
51,3 43,75 16 16 7 47,37 38 18 18 0,47 19 0,50 0 0,00 0 0 0 0
273. Hladík Jiří
Molly Darts Club Brno
51,1 58,33 16 12 7 51,85 27 14 17 0,63 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
274. Konůpka Miloslav
Hospůdka Lazinov
51,1 56,25 16 16 9 54,05 37 20 18 0,49 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
275. Hynek Jiří
DC Pitbulls Adamov
51,0 62,50 16 8 5 55,00 20 11 6 0,30 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
276. Humlíček Marek
Pivní Komando M 13 Brno
51,0 56,25 16 16 9 57,50 40 23 18 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
277. Muhr Petr
Ta tam byla Brno
51,0 56,25 16 16 9 53,85 39 21 25 0,64 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
278. Nedvědický Tomáš 1972
ŠK Excalibur Bzenec
51,0 33,33 20 12 4 37,93 29 11 29 1,00 11 0,38 2 0,07 0 1 0 0
279. Bezděk Pavel
Surikaty Vavřinec
50,9 60,00 16 10 6 54,55 22 12 10 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Oprchal Oldřich
PPaO Tuřany
50,9 55,56 16 9 5 56,52 23 13 13 0,57 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
281. Březovský Bořivoj
ŠK Vyškov
50,8 43,75 20 16 7 45,95 37 17 30 0,81 9 0,24 2 0,05 0 0 0 0
282. Koláček Lukáš
Sokolovna Zakřany
50,7 62,50 16 16 10 56,10 41 23 19 0,46 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
283. Lizna Tomáš
DC Haluzáři Cetkovice
50,7 50,00 12 12 6 55,56 27 15 14 0,52 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
284. Loula Roman
DC Vandals Blansko
50,7 50,00 16 12 6 48,28 29 14 21 0,72 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
285. Krčál Aleš
Rumoví pralinky Brno
50,6 50,00 16 16 8 52,78 36 19 21 0,58 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
286. Vejmělek Jan
Darts team Houpačka Brno
50,5 62,50 16 16 10 58,54 41 24 13 0,32 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
287. Dočekal Jaromír
DC Rychlé šipky Bosonohy
50,3 53,33 16 15 8 55,88 34 19 11 0,32 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
288. Langr Antonín
DC Poškoláci Valchov
50,2 56,25 16 16 9 50,00 42 21 33 0,79 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
289. Kosík Martin
DC Womitz killers Omice
50,0 55,56 16 9 5 52,38 21 11 11 0,52 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
290. Smejkal Martin
Hoteliéři Usobrno C
50,0 54,55 16 11 6 59,26 27 16 11 0,41 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
291. Jelínek David
M 13 Darts Club Brno
50,0 50,00 16 12 6 48,39 31 15 23 0,74 4 0,13 1 0,03 1 0 0 0
292. Nečas Bronislav
DC Knajp Riders Letovice
50,0 50,00 16 8 4 52,38 21 11 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
293. Novotný Václav
DC Vandals Blansko C
49,6 54,55 12 11 6 56,00 25 14 12 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Hřib Jan
Rocky bar Brno
49,5 62,50 16 16 10 57,50 40 23 9 0,23 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
295. Pelíšek Michal
Surikaty Vavřinec
49,5 50,00 16 8 4 52,63 19 10 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
296. Sedlák Ladislav
Dreamteam 45 Brno
49,4 50,00 16 14 7 46,88 32 15 25 0,78 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
297. Beneš Josef
UDO Holštejn
49,2 60,00 16 10 6 57,69 26 15 9 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
298. Vašina Martin
ŠK Vyškov B
49,2 60,00 16 10 6 56,00 25 14 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
299. Holas Vojtěch
Hospůdka Lazinov
49,2 50,00 16 16 8 55,26 38 21 22 0,58 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
300. Suchánek Petr
Stará Parta Budišov
49,0 58,33 12 12 7 53,33 30 16 16 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
301. Pelíšek Martin
DC Vandals Blansko
49,0 43,75 16 16 7 45,00 40 18 39 0,98 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
302. Nedvědický Radek
ŠK Excalibur Bzenec
49,0 33,33 20 12 4 41,94 31 13 30 0,97 11 0,35 1 0,03 1 0 0 0
303. Doušek Miroslav
TJ Babylon Němčice B
48,9 62,50 12 8 5 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
304. Šváb Jakub
UDO Holštejn
48,8 66,67 16 9 6 58,33 24 14 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Villa Sanchez
Yellow fish Brno
48,7 66,67 16 12 8 61,29 31 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Stöhr Jindřich
DC Zenit Deštná B
48,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Smejkal Bronislav 1986
Hoteliéři Usobrno C
48,5 62,50 16 8 5 55,00 20 11 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Hait Petr
DC Easy Game B Brno
48,5 54,55 16 11 6 55,56 27 15 9 0,33 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
309. Laštůvka Lukáš
Hoteliéři Usobrno A
48,4 46,67 16 15 7 47,37 38 18 34 0,89 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
310. Roik Natalia
Grácie Brno
48,2 62,50 16 16 10 57,89 38 22 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Otřísal Jiří
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
48,2 43,75 16 16 7 46,67 45 21 42 0,93 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
312. Hudec Petr
Honzíkova cesta Brno
48,2 36,36 12 11 4 42,86 28 12 20 0,71 8 0,29 1 0,04 2 0 0 0
313. Navrátil Vladimír
BraStr Kohoutovice
48,0 50,00 16 8 4 50,00 20 10 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
314. Kubík Ondřej
Ex na Ex B Brno
47,6 55,56 16 9 5 57,14 21 12 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
315. Boháček Vít
DC Cobra Brno
47,6 50,00 16 12 6 51,72 29 15 12 0,41 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
316. Jakubec Milan
DC Zenit Deštná A
47,5 62,50 12 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Švach Petr
Surikaty Vavřinec
47,4 57,14 16 14 8 54,29 35 19 15 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Jaroš Petr
Hoteliéři Usobrno B
47,4 54,55 16 11 6 51,85 27 14 14 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
319. Schild Jiří
DC Štiky Rosice
47,4 46,15 16 13 6 51,61 31 16 17 0,55 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
320. Polívka Leoš
Surikaty Vavřinec
47,3 56,25 16 16 9 53,66 41 22 17 0,41 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
321. Augustýn Jiří
Desperados Brno
47,3 50,00 16 12 6 53,33 30 16 20 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Sekora Lukáš
Honzíkova cesta Brno
47,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 27 0,90 6 0,20 1 0,03 0 0 0 0
323. Michalčík Josef
Adalbertus Medlov
47,2 50,00 16 10 5 48,00 25 12 12 0,48 2 0,08 1 0,04 1 0 0 0
324. Mik Richard
ŠK Vyškov
47,2 38,46 20 13 5 44,44 36 16 30 0,83 11 0,31 1 0,03 0 0 0 0
325. Mráz Hanuš
Frogs Žabčice
47,1 43,75 16 16 7 44,74 38 17 37 0,97 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
326. Körting Pavel
Ex na Ex B Brno
47,1 42,86 16 14 6 50,00 34 17 25 0,74 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
327. Janíček Martin
DC Frogs Žabčice
47,1 40,00 16 15 6 42,11 38 16 39 1,03 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
328. Suchý Jakub
DC Knajp Riders Letovice
46,9 31,25 16 16 5 42,86 42 18 43 1,02 11 0,26 1 0,02 1 0 0 0
329. Gargulák Jiří
WC Šipkouni Brno
46,7 50,00 16 12 6 50,00 30 15 11 0,37 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
330. Nývlt Marian
DC Cobra Brno
46,7 45,45 16 11 5 45,83 24 11 15 0,63 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
331. Kocourek Jakub
Ex na Ex B Brno
46,6 50,00 16 12 6 51,72 29 15 14 0,48 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
332. Budiš Miroslav
Titáni Hodonín
46,6 43,75 16 16 7 47,37 38 18 28 0,74 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
333. Lička Pavel
Outsider Brno Kohoutovice
46,5 60,00 16 10 6 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Merhaut Miroslav 1988
DC FoFo Otnice
46,5 53,33 16 15 8 52,50 40 21 19 0,48 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
335. Vlach Otakar
DC Orli Ráječko
46,5 38,46 16 13 5 44,12 34 15 34 1,00 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
336. Hájek Martin
DC Kolečko Majťáci Brno
46,4 62,50 16 8 5 50,00 22 11 10 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
337. Pop Aleš
Rychlé šípy Rajhrad
46,0 50,00 12 6 3 46,67 15 7 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
338. Komínek Jiří
Siga Brno
45,9 40,00 16 15 6 43,59 39 17 36 0,92 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
339. Tlamka Jiří 1985
O tečku Brno
45,8 50,00 16 10 5 46,15 26 12 16 0,62 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
340. Dufek Karel
DC Kolečko Majťáci Brno
45,8 50,00 16 8 4 52,63 19 10 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Švec Jiří 1973
Hoteliéři Usobrno C
45,7 55,56 16 9 5 52,38 21 11 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Klašková Lenka
Čajda Kuřim
45,7 55,56 16 9 5 52,17 23 12 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
343. Šváb Filip
Stefanplus Brno
45,7 40,00 16 10 4 43,48 23 10 19 0,83 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
344. Vahala Michal
Darts Hodějice
45,6 45,45 16 11 5 48,00 25 12 15 0,60 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
345. Krejčí Markéta
DC Easy Game B Brno
45,4 53,33 16 15 8 54,29 35 19 8 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Olbrich Radek
Rozruch Van Morrison Brno
45,4 50,00 16 16 8 48,65 37 18 16 0,43 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
347. Šamšula Pavel
DC Na Středy Rudka
45,4 50,00 20 10 5 46,15 26 12 20 0,77 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
348. Funk Michal
Phoenix Darts Brno
45,4 43,75 16 16 7 46,34 41 19 27 0,66 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
349. Brunclík Jakub
ŠK Vyškov B
45,3 53,33 16 15 8 55,26 38 21 11 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Skopík Jiří
DC Minibaroni B Brno
45,1 45,00 20 20 9 48,94 47 23 24 0,51 2 0,04 2 0,04 0 0 0 0
351. Hrubec Jiří
Mistři netrénujou Šlapanice
45,1 37,50 16 16 6 41,03 39 16 31 0,79 6 0,15 1 0,03 2 0 0 0
352. Zlámal Boleslav
WC Šipkouni Brno
44,8 55,56 16 9 5 52,17 23 12 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Nečas Marek
Hornets Adamov
44,8 45,45 16 11 5 40,74 27 11 15 0,56 8 0,30 0 0,00 0 0 0 0
354. Bureš Michal
Jessus Viva Brothers Brno
44,8 37,50 16 8 3 52,38 21 11 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
355. Langer Patrik
Hoteliéři Usobrno B
44,5 46,67 16 15 7 50,00 38 19 19 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
356. Motka Robert
Prckové z Pivního baru Brno
44,5 46,15 16 13 6 45,16 31 14 19 0,61 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
357. Danišová Leona
Darts team Houpačka Brno
44,3 50,00 16 16 8 54,05 37 20 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
358. Bělík Josef
DC Haluzáři Cetkovice
44,3 41,67 12 12 5 50,00 30 15 23 0,77 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Getting Lukáš
Ex na Ex B Brno
44,3 40,00 16 10 4 47,83 23 11 15 0,65 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
360. Štefan Karel
Stefanplus Brno
44,2 50,00 16 12 6 48,48 33 16 20 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
361. Čada Jaromír
Pardálové Brno
44,2 50,00 16 12 6 45,16 31 14 19 0,61 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
362. Turek Roman
Chicago 30 Brno
44,2 50,00 16 10 5 50,00 24 12 9 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
363. Dobrovolný Miroslav
DC Hurricane Adamov
44,2 37,50 12 8 3 36,84 19 7 18 0,95 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
364. Kopřiva Radek
ŠK Modřice
43,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 19 0,68 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
365. Kohlíček Karel
Jessus Viva Brothers Brno
43,8 54,55 16 11 6 48,28 29 14 11 0,38 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
366. Pavličko Anton
DC Easy Game Brno
43,8 33,33 16 9 3 42,86 21 9 20 0,95 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
367. Špičák Roman
Yellow Fish B Brno
43,3 50,00 16 10 5 50,00 24 12 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Mička Pavel
Šílené labutě Brno
43,1 47,37 20 19 9 45,24 42 19 15 0,36 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
369. Tichá Martina
Šilingrák team Brno C
43,0 50,00 16 16 8 51,35 37 19 8 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Ženata Luboš
Rumíci Krhov
43,0 46,15 16 13 6 46,67 30 14 13 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
371. Hroz Vladimír
DC Mojitos Brno
43,0 43,75 16 16 7 45,95 37 17 17 0,46 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
372. Kovařík Lukáš
DC Knajp Riders Letovice
43,0 33,33 16 12 4 37,04 27 10 23 0,85 6 0,22 1 0,04 0 0 0 0
373. Wolf Matěj
Trabl Stvolová
42,9 50,00 12 8 4 52,38 21 11 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Hudeček Jiří
WC Šipkouni Brno
42,8 50,00 16 14 7 46,88 32 15 11 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
375. Voborný Jiří
DC Bejvávalo U Kolečka Brno
42,8 40,00 20 15 6 46,15 39 18 21 0,54 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
376. Dlábek Ladislav
DC Poškoláci Valchov
42,6 50,00 16 16 8 45,24 42 19 22 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
377. Koubek Michal
Stavba Brno
42,6 33,33 16 12 4 41,94 31 13 24 0,77 6 0,19 1 0,03 0 0 0 0
378. Melichar Jan
DC Hurricane Adamov
42,3 30,00 12 10 3 31,82 22 7 21 0,95 6 0,27 0 0,00 1 0 0 0
379. Bednář Jan
DC Bejvávalo U Kolečka Brno
42,1 38,46 20 13 5 44,83 29 13 20 0,69 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
380. Kišner Antonín
DC Hurricane Adamov
42,1 28,57 12 7 2 36,84 19 7 15 0,79 4 0,21 0 0,00 2 0 0 0
381. Skúpý Jan
DC Frogs Žabčice
42,0 23,08 16 13 3 30,00 30 9 34 1,13 9 0,30 0 0,00 0 1 0 0
382. Kuchařík Bohuslav
DC Na Středy Rudka
41,8 50,00 20 14 7 44,12 34 15 10 0,29 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
383. Zitka Jiří
Chicago 30 Brno
41,7 50,00 16 12 6 51,72 29 15 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Strmiska Petr
Ferrari Bar Kyjov
41,7 46,67 20 15 7 42,86 35 15 14 0,40 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
385. Rybář Luděk
DC Na Středy Rudka
41,7 38,89 20 18 7 43,48 46 20 24 0,52 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
386. Levíček Alexandr
Ex na Ex Brno
41,5 37,50 12 8 3 40,00 20 8 20 1,00 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
387. Ševčík Vlastimil
Darts team Houpačka Brno
41,4 50,00 16 8 4 52,38 21 11 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
388. Lasovský Dušan
Šmoulové z PBL Brno
41,4 50,00 12 6 3 50,00 14 7 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Haresta Jan
DC Vandals Blansko C
41,3 33,33 12 6 2 46,67 15 7 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
390. Kotas Tomáš
Šilingrák Team Brno B
41,2 42,86 12 7 3 47,06 17 8 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
391. Cyrner Jan
1. ŠK U Svatých
41,1 50,00 12 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Kříž Tomáš
DC Womitz killers Omice
41,1 40,00 16 15 6 45,95 37 17 23 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
393. Blažková Jarmila
DC Vandals Blansko B
41,0 41,67 16 12 5 48,28 29 14 10 0,34 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
394. Materna Petr
Juniorky Brno
41,0 41,67 16 12 5 48,28 29 14 8 0,28 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
395. Pařez Martin
ŠK Strmeň Popovice
41,0 25,00 12 12 3 36,67 30 11 29 0,97 7 0,23 0 0,00 1 0 0 0
396. Florian Roman
Puboši Brno
40,9 50,00 12 8 4 52,17 23 12 1 0,04 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
397. Bučík Tomáš
Lama Darts Ivančice
40,8 40,00 20 15 6 45,00 40 18 17 0,43 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
398. Matyáš Dalibor
Frčky Ivančice
40,8 40,00 16 15 6 41,67 36 15 24 0,67 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
399. Balaštík Jiří
Titáni Hodonín
40,8 40,00 16 10 4 41,67 24 10 15 0,63 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
400. Eis Jindřich
DC Zenit Deštná A
40,7 50,00 12 12 6 53,33 30 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Marek Lukáš
Snipers Brno B
40,6 41,67 16 12 5 48,39 31 15 16 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Kotrba Bohumil
Zálesáci Třebíč
40,6 35,71 16 14 5 42,42 33 14 25 0,76 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
403. Vaněk Vojtěch
DC Bufál Brno
40,5 40,00 16 15 6 45,95 37 17 15 0,41 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
404. Javorský Zdeněk
Šmoulové z PBL Brno
40,4 45,45 12 11 5 46,15 26 12 6 0,23 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
405. Kvasnička Roman
GLG Velešovice
40,4 33,33 12 12 4 37,04 27 10 16 0,59 6 0,22 1 0,04 0 0 0 0
406. Čupr Kamil
Letka Brno
40,3 50,00 16 16 8 45,95 37 17 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
407. Tůma Jan
DC Zenit Deštná A
40,0 50,00 12 12 6 50,00 28 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Lupač Jan
Bulldog Javorek
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. König Robert
ZTP Kupé Brno
40,0 44,44 16 9 4 50,00 20 10 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Blaštík Petr
Pivní Komando M 13 Brno
40,0 43,75 16 16 7 42,50 40 17 18 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
411. Kejduš Jan
Rumíci Krhov
40,0 42,86 16 14 6 45,45 33 15 13 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
412. Ujčíková Jarmila
Šipkaři Budišov
40,0 37,50 20 16 6 45,00 40 18 21 0,53 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
413. Merhaut Miroslav 1961
DC FoFo Otnice
40,0 37,50 16 8 3 40,91 22 9 13 0,59 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
414. Machálek Tomáš
Ferrari bar Kyjov B
39,8 43,75 16 16 7 42,86 42 18 20 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
415. Hamšík Petr
Darts of the Dark Side Brno
39,6 50,00 16 10 5 44,00 25 11 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
416. Vlach Zdeněk
Alejak Sokec Boskovice
39,5 50,00 12 8 4 52,38 21 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Kozlová Kateřina
DC Kolečko Majťáci Brno
39,5 44,44 16 9 4 42,86 21 9 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
418. Kučera David
BB Brno
39,5 44,44 16 9 4 42,86 21 9 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
419. Dörrerová Markéta
Ex na Ex Brno
39,5 42,86 12 7 3 47,62 21 10 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Abrahámek Dušan
Stavba Brno
39,5 37,50 16 16 6 39,47 38 15 29 0,76 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
421. Kout Jiří
Tricksters Brno
39,5 37,50 12 8 3 45,45 22 10 12 0,55 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
422. Dokoupil Karel
DC Rakol Brno
39,5 37,50 16 8 3 36,84 19 7 17 0,89 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
423. Čech Mojmír
Stará Parta Budišov
39,3 41,67 12 12 5 44,83 29 13 10 0,34 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
424. Sehnálek Milan
DC Easy Game B Brno
39,2 45,45 16 11 5 46,15 26 12 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
425. Gottwaldová Jana
Grácie Brno
39,2 43,75 16 16 7 47,22 36 17 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Horník Vojtěch
Lama Darts Ivančice
39,2 43,75 20 16 7 38,46 39 15 25 0,64 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
427. Malina Zdeněk
DC Minibaroni B Brno
39,2 36,36 20 11 4 42,31 26 11 13 0,50 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
428. Hlodan Pavel
PPaO Tuřany
39,2 30,00 16 10 3 37,50 24 9 17 0,71 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
429. Havlík Lubor
Bulldog Javorek
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Gric Dan
Borci Brno
39,0 46,15 16 13 6 41,94 31 13 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
431. Calta Martin
Bestie Bučovice
39,0 43,75 16 16 7 48,78 41 20 9 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
432. Pospíšil Ladislav
Stará Parta Budišov
38,7 41,67 12 12 5 43,33 30 13 12 0,40 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
433. Polák Vojtěch
Prckové z Pivního baru Brno
38,7 38,46 16 13 5 43,33 30 13 12 0,40 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
434. Wiedermann Anton
Letka Brno
38,6 45,45 16 11 5 48,28 29 14 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
435. Brůžek Jan
ŠK Strmeň Popovice
38,5 27,27 12 11 3 34,62 26 9 23 0,88 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
436. Brada Jiří
Dreamteam 45 Brno
38,3 31,25 16 16 5 37,14 35 13 19 0,54 4 0,11 1 0,03 1 0 0 0
437. Vodínský Bohumír
DC Sport Barbarians Třebíč
38,2 33,33 16 12 4 42,42 33 14 20 0,61 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
438. Pelánek Josef
PPaO Tuřany
37,9 30,00 16 10 3 41,67 24 10 9 0,38 2 0,08 1 0,04 1 0 0 0
439. Lang Marek
ZTP Kupé Brno
37,8 46,67 16 15 7 43,24 37 16 9 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
440. Marek Leoš
DC Bikers Sloup A
37,8 37,50 12 8 3 44,44 18 8 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
441. Matoušek Petr 1967
Frčáci Ivančice
37,8 31,25 16 16 5 39,02 41 16 28 0,68 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
442. Zřídkaveselý Radek
BB Brno
37,7 36,36 16 11 4 34,62 26 9 21 0,81 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
443. Vévar Jaroslav
DC Pitbulls Adamov
37,7 33,33 16 9 3 40,91 22 9 15 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
444. Novotný Jiří
Hydra Darts Bučovice
37,5 35,71 16 14 5 40,63 32 13 18 0,56 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
445. Vojta Radim
Yellow fish Brno
37,3 50,00 16 14 7 50,00 40 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Polák Aleš
Mistři netrénujou Šlapanice
37,2 40,00 16 15 6 41,03 39 16 20 0,51 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
447. Přikryl Josef
TJ Babylon Němčice B
37,1 50,00 12 8 4 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Pala Lubomír
Alejak Sokec Boskovice
37,0 45,45 12 11 5 48,15 27 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Frühauf Pavel
Ferrari Bar Kyjov
37,0 38,89 20 18 7 44,68 47 21 20 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Dozbaba Martin
Yellow fish Brno
36,9 50,00 16 12 6 44,83 29 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Vymazal Stanislav
PPaO Tuřany
36,9 36,36 16 11 4 41,38 29 12 17 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
452. Zezula Jaroslav
Stará Parta Budišov
36,8 41,67 12 12 5 41,94 31 13 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
453. Rajdl David
DC Rychlé šipky Bosonohy
36,8 40,00 16 10 4 40,91 22 9 5 0,23 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
454. Halebrand Martin
DC Bikers Sloup B
36,7 40,00 12 10 4 45,83 24 11 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Kosmák Robert
Wolf gang Brno
36,7 37,50 16 16 6 38,46 39 15 26 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Ďurečka Michal
Borci Brno
36,6 33,33 16 12 4 37,93 29 11 15 0,52 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
457. Palbuchta Richard
DC Triple X Letovice
36,5 37,50 16 8 3 45,00 20 9 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
458. Machota Milan 1964
DC Mojitos Brno
36,4 37,50 16 8 3 45,45 22 10 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
459. Pohlodek Lukáš
DC Bufál Brno
36,3 44,44 16 9 4 45,83 24 11 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Barták Jiří
GLG Velešovice
36,3 25,00 12 8 2 36,84 19 7 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
461. Šedý Jan
ZTP Kupé Brno
36,2 41,67 16 12 5 41,38 29 12 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Ševčík Karel
Rozruch Van Morrison Brno
36,2 41,67 16 12 5 37,93 29 11 9 0,31 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
463. Bouček Daniel
Čajda Kuřim
36,2 37,50 16 8 3 42,86 21 9 6 0,29 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
464. Bořil Miroslav
Prckové z Pivního baru Brno
36,0 33,33 16 12 4 40,00 30 12 20 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Mičkal Jiří
DC Štěstí Brno
35,7 41,67 16 12 5 43,33 30 13 3 0,10 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
466. Vylášek František
Rumoví pralinky Brno
35,7 36,36 16 11 4 35,71 28 10 18 0,64 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
467. Malík David
Rocky bar Brno
35,5 42,86 16 14 6 42,42 33 14 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Dyk Roman
BraStr Kohoutovice
35,5 31,25 16 16 5 37,50 40 15 26 0,65 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
469. Svoboda Tomáš 1999
Podchod klub Brno
35,3 42,86 12 7 3 40,00 15 6 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Lang Richard
Puboši Brno
35,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 6 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Berka Lukáš
Jessus Viva Brothers Brno
35,3 37,50 16 8 3 42,11 19 8 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Kočka Petr 1984
Šilingrák team Brno C
35,3 37,50 16 8 3 42,11 19 8 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Lazištán Ladislav
Ta tam byla Brno
35,3 37,50 16 8 3 42,11 19 8 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Kaláb Zdeněk
GLG Velešovice
35,3 16,67 12 12 2 34,38 32 11 19 0,59 9 0,28 1 0,03 1 0 0 0
475. Suchá Dagmar
Trabl Stvolová
35,2 33,33 12 9 3 42,86 21 9 8 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Medek Pavel
DC Cobra Brno
35,0 33,33 16 9 3 33,33 18 6 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
477. Urbánek Miroslav
Pohodáři - šipky nás baví Brno
34,8 37,50 12 8 3 38,10 21 8 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
478. Nesnídal Petr
Letka Brno
34,6 43,75 16 16 7 41,03 39 16 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Prudil Radomír
DC Triple X Letovice
34,6 41,67 16 12 5 42,86 28 12 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Rajlich Zdeněk
DC Fako Tuřany
34,5 33,33 12 12 4 38,71 31 12 13 0,42 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
481. Kleveta Jan
Honzíkova cesta Brno
34,4 20,00 12 10 2 28,00 25 7 29 1,16 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
482. Kaššai Jan
TJ Babylon Němčice B
34,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
483. Chlebek Dušan
DC Minibaroni B Brno
34,2 35,00 20 20 7 37,50 48 18 21 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
484. Abrahámková Petra
Stavba Brno
34,2 25,00 16 8 2 36,84 19 7 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
485. Přikryl Pavel 1975
Tricksters Brno
34,1 33,33 12 9 3 40,91 22 9 9 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Hlaváč Michal
Dělníci Blansko
33,8 37,50 8 8 3 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Páviš Kamil
DC Frogs Žabčice
33,6 13,33 16 15 2 30,77 39 12 39 1,00 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
488. Hynšt Vítězslav
Darts Club 2 V Vyškov
33,5 33,33 16 12 4 35,48 31 11 17 0,55 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
489. Kačanolli Fitim
DC Minibaroni B Brno
33,5 30,77 20 13 4 38,71 31 12 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
490. Obdržálek Alois
Hydra Darts Bučovice
33,5 21,43 16 14 3 32,35 34 11 28 0,82 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
491. Krejčiřík Jaroslav
Mistři netrénujou Šlapanice
33,5 18,18 16 11 2 30,77 26 8 23 0,88 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
492. Stöhr Libor
DC Zenit Deštná B
33,3 41,67 12 12 5 43,33 30 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Trhačová Marie
Letka Brno
33,2 37,50 16 8 3 42,11 19 8 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Sedlák Slavomír
Minibaroni na Kuželně Brno
33,2 28,57 16 14 4 38,24 34 13 18 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
495. Pokluda Aleš
Dělníci Blansko
32,9 37,50 8 8 3 41,18 17 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Němec Jiří
Zálesáci Třebíč
32,9 28,57 16 14 4 32,35 34 11 25 0,74 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
497. Abrahámek Petr
Stavba Brno
32,9 25,00 16 16 4 34,21 38 13 28 0,74 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
498. Zezula Tomáš
Bar Jednička Boskovice
32,7 30,00 20 20 6 36,54 52 19 24 0,46 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
499. Mierny Ballon Petr
Outsider Brno Kohoutovice
32,6 40,00 16 10 4 44,44 27 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Nečas Jaromír
DC Triple X Letovice
32,6 37,50 16 8 3 36,84 19 7 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
501. Lavriv Lesia
Chicago 30 Brno
32,2 35,71 16 14 5 37,50 32 12 6 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
502. Votoupal Marek
Šipkaři Budišov
32,2 35,00 20 20 7 37,25 51 19 17 0,33 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
503. Dvořáček Martin
TJ Babylon Němčice B
32,1 41,67 12 12 5 39,29 28 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Votrubcová Kateřina
Ferrari Bar Kyjov
32,1 30,00 20 20 6 37,50 48 18 18 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
505. Chudá Martina
Grácie Brno
31,8 33,33 16 12 4 39,29 28 11 4 0,14 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
506. Koval Stanislav
Hydra Darts Bučovice
31,7 33,33 16 15 5 34,29 35 12 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
507. Valenta Jiří
1. ŠK U Svatých
31,4 37,50 12 8 3 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Doležal Bronislav
Šílené labutě Brno
31,4 33,33 20 18 6 35,71 42 15 13 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
509. Kříž Jiří
Čajda Kuřim
31,4 30,00 16 10 3 36,36 22 8 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Vlach Patrik
Tricksters Brno
31,3 16,67 12 6 1 37,50 16 6 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
511. Hebelka Alois
Alejak Sokec Boskovice
31,2 40,00 12 10 4 40,00 25 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Egert Richard
Chicago 30 Brno
31,2 20,00 16 10 2 36,00 25 9 7 0,28 4 0,16 0 0,00 1 0 0 0
513. Král Petr
Alejak Sokec Boskovice
31,1 37,50 12 8 3 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Javořík Michal
DC Raptors Brankovice
31,0 25,00 16 16 4 35,90 39 14 19 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
515. Neubauer Michal
Molly Darts Club Brno
30,9 30,00 16 10 3 34,78 23 8 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
516. Buřík Radim
DC Vandals Blansko B
30,9 25,00 16 12 3 38,24 34 13 15 0,44 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
517. Ladýř Lukáš
Čajda Kuřim
30,8 26,67 16 15 4 36,11 36 13 14 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
518. Stöhrová Ivana
DC Zenit Deštná B
30,7 40,00 12 10 4 40,74 27 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Štusáková Silvie
DC Zenit Deštná B
30,5 37,50 12 8 3 40,00 20 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Mareček Bohdan
Wolf gang Brno
30,5 33,33 16 9 3 36,36 22 8 4 0,18 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
521. Kessner Jiří
Frčky Ivančice
30,4 25,00 16 12 3 29,63 27 8 19 0,70 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
522. Němeček Zdeněk
Wolf gang Brno
30,3 26,67 16 15 4 31,25 32 10 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
523. Úradník Michal
Tricksters Brno
30,0 30,00 12 10 3 30,43 23 7 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
524. Šenkyřík Michal
Zálesáci Třebíč
30,0 28,57 16 14 4 36,36 33 12 7 0,21 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
525. Ditrich Zdeněk
Snovídská hospůdka
29,7 33,33 16 15 5 36,36 33 12 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Zbořil Jiří
Rozruch Van Morrison Brno
29,7 31,25 16 16 5 36,84 38 14 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Vyoral František
Tricksters Brno
29,6 27,27 12 11 3 32,00 25 8 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
528. Leník Pavel
Dragon Darts Team Brno
29,4 28,57 16 14 4 31,25 32 10 14 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
529. Pondělíček Lukáš
Bulldog Javorek
29,1 25,00 4 4 1 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Blahutka Jaroslav
DC Cobra Brno
29,1 22,22 16 9 2 34,78 23 8 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
531. Lang Josef
Podchod klub Brno
29,0 33,33 12 9 3 33,33 21 7 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Kaluža Vilém
Rozruch Van Morrison Brno
29,0 20,00 16 10 2 41,38 29 12 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
533. Calta Josef
Bestie Bučovice
28,6 33,33 16 15 5 36,11 36 13 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Novotná Eliška
Popelka Team Boskovice
28,6 28,57 16 14 4 36,11 36 13 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Sedlmajerová Alena
Pohodáři - šipky nás baví Brno
28,3 30,00 12 10 3 34,78 23 8 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Běhavý Aleš
Old Boys Brno
28,0 31,25 16 16 5 39,02 41 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Dymáček Tomáš
Letka Brno
28,0 25,00 16 8 2 35,00 20 7 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
538. Matoušek Jakub
Sokolovna Zakřany
27,9 25,00 16 16 4 34,21 38 13 11 0,29 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
539. Willmann Miloš
Stefanplus Brno
27,9 20,00 16 10 2 29,17 24 7 16 0,67 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
540. Hasoň Jiří
DC Pivárna Sloup A
27,7 25,00 16 12 3 33,33 30 10 9 0,30 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
541. Mlčoch Ondřej
Rychlé šípy Rajhrad
27,6 25,00 12 8 2 29,41 17 5 6 0,35 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
542. Kříž Libor
Molly Darts Club Brno
27,5 20,00 16 10 2 33,33 24 8 9 0,38 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
543. Žvach Michal
Frčky Ivančice
27,5 20,00 16 10 2 29,17 24 7 13 0,54 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
544. Táborský Miloslav
BraStr Kohoutovice
27,4 12,50 16 8 1 26,32 19 5 16 0,84 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
545. Unger Zdeněk
DC Kolečko Majťáci Brno
27,1 25,00 16 8 2 29,41 17 5 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
546. Huňař Kamil
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
27,1 13,33 16 15 2 25,71 35 9 30 0,86 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
547. Cepek Pavel
Old Boys Brno
27,0 31,25 16 16 5 35,14 37 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Zahradník Jan
Siga Brno
27,0 20,00 16 10 2 26,09 23 6 14 0,61 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
549. Ondroušková Marie
Trabl Stvolová
26,8 22,22 12 9 2 31,82 22 7 8 0,36 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
550. Šustáčková Veronika
DC Štěstí Brno
26,7 31,25 16 16 5 30,56 36 11 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
551. Hladil Petr
Trabl Stvolová
26,4 20,00 12 10 2 32,00 25 8 12 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Sedláček Petr
Kénik Brno
26,3 27,27 12 11 3 33,33 27 9 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Kummer David
Dreamteam 45 Brno
26,3 21,43 16 14 3 23,33 30 7 17 0,57 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
554. Myslín Vlastimil
Minibaroni na Kuželně Brno
26,3 18,18 16 11 2 33,33 27 9 6 0,22 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
555. Chylík Petr
1. ŠK U Svatých
26,2 33,33 12 12 4 30,77 26 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Stupka David
Darts of the Dark Side Brno
26,2 22,22 16 9 2 28,57 21 6 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
557. Štrajt Jindřich
BB Brno
25,7 22,22 16 9 2 30,43 23 7 10 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Košťál Jiří
DC Fako Tuřany
25,7 20,00 12 10 2 26,09 23 6 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
559. Sláma Zdeněk
Outsider Brno Kohoutovice
25,4 27,27 16 11 3 34,62 26 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Slezák Zdeněk 1987
Bar Jednička Boskovice
25,4 20,00 20 10 2 29,17 24 7 10 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
561. Cepek Petr
Old Boys Brno
25,1 25,00 16 16 4 36,59 41 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Pouzar Zbyněk
Šílené labutě Brno
25,1 20,00 20 15 3 29,73 37 11 13 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
563. Brdičko Vojtěch
Adalbertus Medlov
24,8 11,11 16 9 1 32,00 25 8 9 0,36 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
564. Churý Jakub
DC Bufál Brno
24,6 27,27 16 11 3 30,77 26 8 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Jirků Radek
Dělníci Blansko
24,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Musil Antonín
ALK Brumov
24,5 18,75 16 16 3 28,95 38 11 13 0,34 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
567. Parák Dominik
Kénik Brno
24,3 25,00 12 12 3 28,57 28 8 7 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Nesnídalová Michaela
DC Štěstí Brno
24,2 25,00 16 16 4 27,78 36 10 5 0,14 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
569. Havel Jan
Snovídská hospůdka
24,1 23,08 16 13 3 31,03 29 9 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Belokostolský Marek
M 13 Darts Club Brno
24,1 14,29 16 14 2 26,47 34 9 19 0,56 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
571. Šabata František
Pivní Komando M 13 Brno
23,9 11,11 16 9 1 30,43 23 7 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
572. Adametz Tomáš
Yellow fish Brno
23,5 27,27 16 11 3 30,77 26 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Liznová Vlasta
DC Haluzáři Cetkovice
23,5 16,67 12 6 1 35,29 17 6 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Kubík Petr
PBL 45 Brno
23,3 12,50 16 8 1 16,67 18 3 8 0,44 3 0,17 2 0,11 0 0 0 0
575. Novák Petr
Psí Vojáci Bučovice
23,1 16,67 16 12 2 27,59 29 8 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
576. Chytrý Jiří
M 13 Darts Club Brno
23,1 16,67 16 12 2 23,08 26 6 16 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Jochová Ingrid
Stefanplus Brno
23,0 16,67 16 12 2 26,67 30 8 15 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Blahová Marie
Snovídská hospůdka
22,5 23,08 16 13 3 31,25 32 10 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Židlík Viktor
Psí Vojáci Bučovice
22,3 18,18 16 11 2 26,92 26 7 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Sixta Stanislav
Pohodáři - šipky nás baví Brno
22,2 16,67 12 12 2 25,93 27 7 9 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
581. Marčík Petr
Yellow fish Brno
22,0 23,08 16 13 3 30,00 30 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Šlampová Lenka
Snovídská hospůdka
22,0 22,22 16 9 2 30,00 20 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Doleželová Alena
ZTP Kupé Brno
21,7 11,11 16 9 1 29,17 24 7 4 0,17 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
584. Stehlík Pavel
DC Bufál Brno
21,5 18,18 16 11 2 26,92 26 7 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
585. Macháček Jaroslav
Juniorky Brno
21,4 12,50 16 8 1 28,57 21 6 6 0,29 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
586. Hádlerová Eliška
Bar Jednička Boskovice
21,1 20,00 20 20 4 26,09 46 12 7 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
587. Fajk Petr
DC Štěstí Brno
21,0 18,75 16 16 3 28,21 39 11 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Karásek Jaroslav
Rychlé šípy Rajhrad
20,5 12,50 12 8 1 21,05 19 4 9 0,47 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
589. Křivánek Michal
Jessus Viva Brothers Brno
20,0 11,11 16 9 1 26,09 23 6 9 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Krejčí Michal
Podchod klub Brno
19,6 16,67 12 12 2 22,22 27 6 7 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
591. Pelikán Ivo
DC Womitz killers Omice
19,1 20,00 16 10 2 18,18 22 4 6 0,27 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
592. Kaderka Pavel
Trabl Stvolová
19,0 22,22 12 9 2 20,00 20 4 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Petlák Jan
DC Bufál Brno
19,0 12,50 16 8 1 25,00 20 5 4 0,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
594. Staroba Filip
Frogs Žabčice
18,8 16,67 16 12 2 19,23 26 5 10 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Boháček Erik
Darts Hodějice
18,8 12,50 16 8 1 17,65 17 3 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
596. Hofírek David
DC Pitbulls Adamov
17,9 12,50 16 8 1 21,05 19 4 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Nečas Tomáš
DC Bikers Sloup B
17,5 12,50 12 8 1 25,00 20 5 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Skoták Marek
Rychlé šípy Rajhrad
17,4 10,00 12 10 1 17,39 23 4 8 0,35 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
599. Bičan Lukáš
Chicago 30 Brno
17,1 0,00 16 8 0 23,81 21 5 5 0,24 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
600. Netopil Libor
DC Fako Tuřany
16,8 10,00 12 10 1 13,64 22 3 11 0,50 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
601. Marek Květoslav
DC Bikers Sloup A
16,7 12,50 12 8 1 16,67 18 3 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Petlák Zdeněk
Old Boys Brno
15,1 12,50 16 16 2 23,08 39 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Trnečka David
Bar Jednička Boskovice
15,0 8,33 20 12 1 23,33 30 7 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Šimonová Pavla
Bar Jednička Boskovice
14,9 11,11 20 18 2 19,51 41 8 7 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Hoffinger Antonín
Hydra Darts Bučovice
14,8 12,50 16 16 2 12,12 33 4 13 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
606. Vítková Gabriela
Ferrari Bar Kyjov
14,8 6,25 20 16 1 22,50 40 9 7 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Kudlička Jakub
Psí Vojáci Bučovice
14,5 8,33 16 12 1 20,69 29 6 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
608. Klemensevičová Adéla
Šmoulové z PBL Brno
14,4 14,29 12 7 1 18,75 16 3 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Šebelová Tereza
DC Kolečko Majťáci Brno
12,8 12,50 16 8 1 16,67 18 3 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Kovář Radek
Outsider Brno Kohoutovice
12,5 0,00 16 9 0 25,00 24 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Procházka Zbyněk
Darts Club 2 V Vyškov
12,4 12,50 16 8 1 11,76 17 2 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Müller Vojtěch
DC Pivárna Sloup A
12,4 8,33 16 12 1 12,00 25 3 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
613. Sedláček Michal
Šmoulové z PBL Brno
11,1 0,00 12 8 0 15,79 19 3 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Svánovská Jitka
DC Pivárna Sloup A
11,1 0,00 16 8 0 15,79 19 3 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Varga David
Podchod klub Brno
9,5 0,00 12 8 0 15,79 19 3 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
616. Kosmákova Magdaléna
Wolf gang Brno
7,4 0,00 16 10 0 13,04 23 3 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Koudelka Aleš
Kénik Brno
7,2 0,00 12 8 0 11,11 18 2 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Černošek Zbyněk
Rychlé šípy Rajhrad
6,9 0,00 12 6 0 7,69 13 1 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
619. Dvořáček Roman
Dělníci Blansko
5,6 0,00 8 8 0 11,11 18 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Krejčí Lenka
Podchod klub Brno
5,6 0,00 12 8 0 11,11 18 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Dostálová Šárka
Bulldog Javorek
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Machková Michaela
Darts team Houpačka Brno
4,7 0,00 16 8 0 5,88 17 1 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Dohnalová Denisa
Šmoulové z PBL Brno
4,2 0,00 12 6 0 0,00 12 0 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Skaličan Petr
ŠK Vyškov B
  100,00 16 7 7 87,50 16 14 11 0,69 2 0,13 1 0,06 4 0 0 0
625. Škoda Dalibor
Desperados Brno
  100,00 16 6 6 92,31 13 12 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Vorsa Jiří
Adalbertus Medlov
  100,00 16 6 6 85,71 14 12 21 1,50 5 0,36 0 0,00 1 0 0 0
627. Müller Lukáš
Ta tam byla Brno
  100,00 16 6 6 80,00 15 12 14 0,93 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Koutný Radim
Desperados Brno
  100,00 16 6 6 70,59 17 12 14 0,82 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
629. Měrka Richard
ŠK Vyškov B
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Kuda Zdeněk
Alejak Sokec Boskovice
  100,00 12 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Mačuda David
DC Mojitos Brno
  100,00 16 4 4 80,00 10 8 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
632. Rybár Eduard
UDO Holštejn
  100,00 16 3 3 100,00 6 6 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Matušňak Pavol
ŠK Modřice
  100,00 16 3 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
634. Novotný Lukáš
Šmoulové z PBL Brno
  100,00 12 2 2 100,00 4 4 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Tomek Jaroslav
Stefanplus Brno
  100,00 16 2 2 80,00 5 4 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Annuš David
Darts Club 2 V Vyškov
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Fic Bedřich
Hydra Darts Bučovice
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
638. Kaláb Jan
Ferrari bar Kyjov B
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
639. Kosina Tomáš
Snipers Brno B
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Novák Lukáš
Borci Brno
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Růžička Jakub
DC Double Tops Omega Brno
  100,00 16 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Michálek Petr
Alejak Sokec Boskovice
  100,00 12 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Papoušek Jan
DC Sport Barbarians Třebíč
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Strouhal Kamil
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
  100,00 16 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Míka Karel
DC Double Tops Omega Brno
  85,71 16 7 6 80,00 15 12 11 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Krajčo Peter
Desperados Brno
  85,71 16 7 6 75,00 16 12 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
647. Štembera Jiří
Hospůdka Lazinov
  83,33 16 6 5 76,92 13 10 7 0,54 2 0,15 2 0,15 0 0 0 0
648. Záboj Pavel 1970
DC Šipkaři Bistro Stvolová
  80,00 16 5 4 72,73 11 8 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Matoušek Petr 1984
ŠK Vyškov
  77,78 20 9 7 68,18 22 15 30 1,36 8 0,36 1 0,05 0 0 0 0
650. Komárek Jiří
DC Cobra Brno
  75,00 16 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
651. Reiner Zdeněk
Outsider Brno Kohoutovice
  75,00 16 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Čermák Miroslav
Zálesáci B Třebíč
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
653. David Jan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Slezák Igor
DC Štěstí Brno
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Pessel Jakub
Sokolovna Zakřany
  75,00 16 4 3 63,64 11 7 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
656. Janků Michal
Podchod klub Brno
  75,00 12 4 3 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Pokorný Michal 1962
BraStr Kohoutovice
  71,43 16 7 5 68,75 16 11 21 1,31 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
658. Forberger Pavel
Yellow Fish B Brno
  66,67 16 6 4 66,67 15 10 15 1,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
659. Učeň David
DC Raptors Brankovice
  66,67 16 6 4 66,67 15 10 16 1,07 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
660. Nádeníček František
Pardálové Brno
  66,67 16 6 4 62,50 16 10 10 0,63 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
661. Novotná Kateřina
DC Rychlé šipky Bosonohy
  66,67 16 6 4 61,54 13 8 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
662. Jizerský Pavel
Wolf gang Brno
  66,67 16 6 4 60,00 15 9 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
663. Smejkalová Veronika
Hoteliéři Usobrno B
  66,67 16 6 4 60,00 15 9 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
664. Janíček Lukáš
Komárov Brno
  66,67 16 6 4 57,14 14 8 11 0,79 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
665. Večeřa Radek
Zálesáci Třebíč
  66,67 16 6 4 53,33 15 8 13 0,87 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
666. Nováček Pavel
UDO Holštejn
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Skřipský Radek
DC Vandals Blansko C
  60,00 12 5 3 58,33 12 7 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Bursáková Alena
Darts of the Dark Side Brno
  60,00 16 5 3 50,00 12 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Čerňanský Ladislav
Ferrari Bar Kyjov
  57,14 20 7 4 62,50 16 10 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Šváb Petr
UDO Holštejn
  57,14 16 7 4 60,00 15 9 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Hřebíček Radim
DC Kolečko Majťáci Brno
  57,14 16 7 4 50,00 16 8 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Los Jaroslav
Minibaroni na Kuželně Brno
  50,00 16 6 3 52,94 17 9 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Gotschim Robert
DC Štiky Rosice
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Linduška Michal
Borci Brno
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 6 0,38 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
675. Svoboda Tomáš 1978
Rozruch Van Morrison Brno
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 6 0,38 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
676. Hejl Lukáš
M 13 Darts Club Brno
  50,00 16 6 3 50,00 14 7 9 0,64 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
677. Špaček Milan
Desperados Brno
  50,00 16 6 3 50,00 12 6 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Knosp Miroslav
Desperados Brno
  50,00 16 6 3 46,67 15 7 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Pavlík Martin
DC Štiky Rosice
  50,00 16 6 3 46,67 15 7 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Horčička Jan
Rozruch Van Morrison Brno
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Klekar Jakub
Rumíci Krhov
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Poláček Lukáš
Darts of the Dark Side Brno
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Nováková Dana
Frogs Žabčice
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Prokop Zdeněk
Darts Hodějice
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Soukal Jiří
Ferrari Bar Kyjov
  50,00 20 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Zítková Andrea
Grácie Brno
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Bouda Marek
DC Bikers Sloup B
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Jebáček Milan
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Kulka Petr
Outsider Brno Kohoutovice
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
690. Paděra Augustýn
Rumíci Krhov
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
691. Šebela Lukáš
TJ Babylon Němčice B
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Bláha Petr
Šilingrák team Brno C
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Straka Martin
DC Hor Boj Elita H. Bojanovice
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Bugner Michal
DC Womitz killers Omice
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Chmelař Filip
Stavba Brno
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
696. Kopuletý Michal
M 13 Darts Club Brno
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 7 0,88 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
697. Šumpich Patrick
DC Minibaroni B Brno
  50,00 20 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Černý Libor
Zámečtí páni z Rebešovic
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 10 0,91 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
699. Brabec Petr
Wolf gang Brno
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Cyrner Evžen
1. ŠK U Svatých
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Kaláb Libor
Ta tam byla Brno
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
702. Řehoř Stanislav
Frčky Ivančice
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
703. Řezáč Roman
Šilingrák team Brno C
  50,00 16 4 2 44,44 9 4 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Dostál David
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Mikulecký Jakub
WC Šipkouni Brno
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Takáč Marek
Pardálové Brno
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Veselý Michal
Dreamteam 45 Brno
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Záboj Pavel 1989
DC Šipkaři Bistro Stvolová
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Zdráhal Vladimír
Dragon Darts Team Brno
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
710. Jambor Antonín
Havrani Brno Lesná
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
711. Kočí Daniel
Pardálové Brno
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 7 1,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Opletalová Veronika
Mistři netrénujou Šlapanice
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Šrámek Jiří
Devastators Brno
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 8 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Bednář Zdeněk
Čajda Kuřim
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
715. Bořil Bohumír
Pohodáři - šipky nás baví Brno
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Kapitán Petr
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Ladýřová Iveta
Čajda Kuřim
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Tlamka Jiří 1963
Siga Brno
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 3 0,75 1 0,25 0 0,00 1 0 0 0
719. Hačka Dalibor
Yellow fish Brno
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
720. Jebáček Lukáš
To je Vonoo Bílovice nad Svitavou
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Müllerová Iva
Darts of the Dark Side Brno
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Novotná Petra
Popelka Team Boskovice
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Sušilová Sabina
DC FoFo Otnice
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Nečasová Kristýna
DC Easy Game B Brno
  42,86 16 7 3 50,00 16 8 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Pouchlý Miroslav
Šenkýři Brno
  42,86 16 7 3 47,62 21 10 20 0,95 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
726. Šváb Kamil
UDO Holštejn
  42,86 16 7 3 44,44 18 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Fečo Karel
Ex na Ex B Brno
  42,86 16 7 3 37,50 16 6 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
728. Ondrášek Martin
BB Brno
  40,00 16 5 2 50,00 14 7 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
729. Foret Jakub
DC Pitbulls Adamov
  40,00 16 5 2 45,45 11 5 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Kotulan Petr
Zámečtí páni z Rebešovic
  40,00 16 5 2 41,67 12 5 9 0,75 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
731. Štipčák Petr
Pivní Komando M 13 Brno
  40,00 16 5 2 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Vrzal Lukáš
Šipkaři Budišov
  37,50 20 8 3 35,00 20 7 13 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Vavřina Vratislav
ŠK Excalibur Bzenec
  33,33 20 9 3 38,10 21 8 20 0,95 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Kulišek Zdeněk
ŠK Vyškov
  33,33 20 9 3 37,50 24 9 33 1,38 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
735. Kabeš Ladislav
DC Vandals Blansko B
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Beránek Pavel
DC Womitz killers Omice
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Matal Tomáš
Juniorky Brno
  33,33 16 6 2 42,86 14 6 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
738. Kotlár Filip
Chicago 30 Brno
  33,33 16 6 2 38,46 13 5 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Smejkal Dušan
Hoteliéři Usobrno C
  33,33 16 6 2 37,50 16 6 11 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Dokoupil Stanislav
DC Poškoláci Valchov
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Paděra Lukáš
Rumíci Krhov
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Horňák Michal
Ferrari bar Kyjov B
  33,33 16 3 1 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
743. Novotný Jan
Honzíkova cesta Brno
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Přibyl Pavel 1993
DC Easy Game Brno
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Mareček Petr
DC Vandals Blansko C
  33,33 12 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Kroupa Vladimír
DC FoFo Otnice
  33,33 16 3 1 33,33 6 2 6 1,00 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
747. Cerhák Erik
DC Orli Ráječko
  28,57 16 7 2 44,44 18 8 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
748. Zelina Martin
DC Rychlé šipky Bosonohy
  28,57 16 7 2 42,11 19 8 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
749. Obrdlík Pavel
DC Sport Barbarians Třebíč
  28,57 16 7 2 41,18 17 7 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Hájek Milan
Čajda Kuřim
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Major Jiří
DC FoFo Otnice
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Ráčková Kristýna
Čajda Kuřim
  28,57 16 7 2 35,29 17 6 3 0,18 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
753. Bahula Jan
Siga Brno
  28,57 16 7 2 31,25 16 5 10 0,63 3 0,19 1 0,06 0 0 0 0
754. Formánek Martin
Darts Club 2 V Vyškov
  28,57 16 7 2 31,25 16 5 14 0,88 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
755. Šťastná Nicola
Darts of the Dark Side Brno
  28,57 16 7 2 29,41 17 5 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Huml Robin
WC Šipkouni Brno
  28,57 16 7 2 28,57 14 4 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Macálková Pavlína
Šipkaři Budišov
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
758. Černý Ladislav
Pohodáři - šipky nás baví Brno
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Trefil Zdeněk
DC Bikers Sloup B
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Vrchovský Vít
DC Pitbulls Adamov
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
761. Němeček Michal
Wolf gang Brno
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Stuchlík Vladislav
DC Raptors Brankovice
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Trhlíková Radka
Puboši Brno
  25,00 12 4 1 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Vávrů Lukáš
DC Easy Game B Brno
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
765. Babiaková Veronika
Stefanplus Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Krátký Lukáš
DC Pitbulls Adamov
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
767. Mattes Zdeněk
Sokolovna Zakřany
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
768. Novotný František
Ta tam byla Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Rus Martin
PBL 45 Brno
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
770. Ščudlová Šárka
Mistři netrénujou Šlapanice
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
771. David Jiří
DC Bufál Brno
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
772. Janíček Vlastimil
Rumíci Krhov
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
773. Patera Viktor
DC Womitz killers Omice
  25,00 16 4 1 30,00