Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Frčky Ivančice7:11Titáni HodonínMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří21:27Budiš Miroslav
2.Ne2.10.2022Titáni Hodonín8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav21:23Drahuta Štefan
3.Ne9.10.2022DC Vandals Blansko B7:11Titáni HodonínRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim19:24Budiš Miroslav
4.Ne23.10.2022Titáni Hodonín10:9DC Šipky SloupHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav24:21Vymazal Lukáš
5.Ne30.10.2022Zálesáci Třebíč11:7Titáni HodonínPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Caha Miroslav24:23Budiš Miroslav
6.Ne13.11.2022Titáni Hodonín11:7Rumoví pralinky BrnoHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav26:18Reml Petr
7.Ne20.11.2022Stavba Brno3:15Titáni HodonínRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan12:31Budiš Miroslav
8.Ne27.11.2022Mistři netrénujou Šlapanice12:6Titáni HodonínTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš27:20Budiš Miroslav
9.Ne4.12.2022Titáni Hodonín13:5ALK BrumovHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav28:15Palinek Michal
10.Ne11.12.2022DC Womitz killers Omice5:13Titáni HodonínWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo17:28Budiš Miroslav
11.Ne15.1.2023Titáni Hodonín12:6Frčáci IvančiceHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav30:15Matoušek Petr
12.Ne22.1.2023Titáni Hodonín13:5Frčky IvančiceHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav30:15Kessner Jiří
13.Ne12.2.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno11:7Titáni HodonínBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan25:23Budiš Miroslav
14.Ne19.2.2023Titáni Hodonín10:8DC Vandals Blansko BHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav22:21Buřík Radim
15.Ne26.2.2023DC Šipky Sloup14:4Titáni HodonínPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš31:13Šebek Jakub
16.Ne5.3.2023Titáni Hodonín11:7Zálesáci TřebíčHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav24:20Čermák Miroslav
17.Ne12.3.2023Rumoví pralinky Brno5:13Titáni HodonínPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr16:28Budiš Miroslav
18.Ne2.4.2023Titáni Hodonín7:11Stavba BrnoHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav20:27Abrahámek Dušan
19.Ne16.4.2023Titáni Hodonín6:12Mistři netrénujou ŠlapaniceHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav20:28Zukal Tomáš
20.Ne23.4.2023ALK Brumov10:9Titáni HodonínHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal23:23Budiš Miroslav
21.Ne30.4.2023Titáni Hodonín12:6DC Womitz killers OmiceHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav30:15Pelikán Ivo
22.Ne14.5.2023Frčáci Ivančice7:11Titáni HodonínMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr22:26Budiš Miroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 03:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 03:45:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement