Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020Šenkýři Brno11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel24:21Toncar Martin
2.Ne27.9.2020DC Hurricane Adamov10:8Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:20Kobzák Pavel
4.Ne11.10.2020DC Vandals Blansko7:11Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:27Kobzák Pavel
12.Ne13.12.2020Šenkýři Brno15:3ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:11Palinek Michal
5.Ne19.9.2021Šenkýři Brno10:8PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Picmaus Petr
8.Ne24.10.2021Hornets Adamov8:10Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka18:23Cenek Libor
9.Ne31.10.2021Šenkýři Brno10:9ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel25:25Jandora Pavel
10.Ne14.11.2021Šenkýři Brno15:3DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:16Nárožný Vladimír
11.Ne21.11.2021ŠK Vyškov13:5Šenkýři BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:16Cenek Libor
13.Ne5.12.2021Adalbertus Medlov10:9Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Floder Radim19:24Kobzák Pavel
14.Ne16.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14Šenkýři BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Kobzák Pavel
15.Ne30.1.2022Šenkýři Brno15:3DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel31:11Dudík Milan
17.Ne13.2.2022Šenkýři Brno10:8DC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Hanák Martin
18.Ne20.2.2022PBL 45 Brno9:10Šenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan22:22Kobzák Pavel
21.Ne13.3.2022Šenkýři Brno7:11Hornets AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel19:23Dudíková Zdeňka
22.Ne20.3.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:19Kobzák Pavel
23.Ne3.4.2022DC Knajp Riders Letovice7:11Šenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:26Kobzák Pavel
24.Ne10.4.2022Šenkýři Brno5:13ŠK VyškovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel18:26Březovský Bořivoj
25.Ne24.4.2022ALK Brumov7:11Šenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal20:26Kobzák Pavel
26.Ne1.5.2022Šenkýři Brno12:6Adalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel29:16Vorsa Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 19:43:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement