Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Grácie Brno3:15DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:31Majerčák Petr
3.Čt5.10.2023Grácie Brno9:10Saňaři SokolniceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:22Kroupa Tomáš
4.Čt12.10.2023Rychlé šípy Rajhrad15:3Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav33:8Chudá Martina
5.Čt19.10.2023Grácie Brno8:10To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:23Rozmahel Filip
6.Čt26.10.2023Rozruch Beerhouse Brno13:5Grácie BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan28:13Chudá Martina
7.Čt2.11.2023Grácie Brno7:11Psí Vojáci BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina18:25Židlík Viktor
8.Čt9.11.2023Grácie Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina11:30Tichá Martina
9.Čt16.11.2023Hezky Pěkně13:5Grácie BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David26:14Chudá Martina
10.Čt23.11.2023Grácie Brno7:11DC Bufál BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina16:27Vaněk Vojtěch
11.Čt30.11.2023Komárov Brno10:9Grácie BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan23:20Chudá Martina
2.Čt7.12.2023Stefanplus Brno10:8Grácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef25:22Chudá Martina
12.Čt1.2.2024DC Raptors Brankovice13:5Grácie BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr30:17Chudá Martina
13.Čt15.2.2024Grácie Brno7:11Stefanplus BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina17:26Balej Josef
15.Čt29.2.2024Grácie Brno9:10Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:23Mlčoch Ondřej
14.Út5.3.2024Saňaři Sokolnice15:3Grácie BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš32:8Andoniadu Markéta
16.Čt7.3.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou6:12Grácie Brnorest.Na blbým místě, Brno 
18:00Rozmahel Filip16:28Chudá Martina
17.Čt14.3.2024Grácie Brno6:12Rozruch Beerhouse BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina16:28Horčička Jan
18.Čt21.3.2024Psí Vojáci Bučovice15:3Grácie BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor31:10Chudá Martina
19.Čt4.4.2024Šilingrák team Brno C14:4Grácie BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina29:13Chudá Martina
20.Čt11.4.2024Grácie Brno4:14Hezky PěkněHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:28Augusta David
21.Čt18.4.2024DC Bufál Brno6:12Grácie BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Churý Jakub15:26Chudá Martina
22.Čt25.4.2024Grácie BrnoKomárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 12:35:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement