Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Snipers Brno2:16ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr9:32Přibyl Pavel
2.Čt6.10.2022ŠK Modřice14:4Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel31:11Chabina Miroslav
4.Čt20.10.2022ŠK Modřice13:5Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel28:11Dozbaba Martin
3.Út25.10.2022Old Boys Brno3:15ŠK ModřiceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr8:31Přibyl Pavel
5.Čt3.11.2022DC Rakol Brno8:10ŠK ModřicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel23:25Přibyl Pavel
6.Čt10.11.2022Hydra Darts Bučovice6:12ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří15:28Přibyl Pavel
8.St16.11.2022Šilingrák Team Brno10:9ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman22:23Přibyl Pavel
7.Čt24.11.2022ŠK Modřice16:2Snipers Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel32:9Marek Lukáš
9.Čt8.12.2022ŠK Modřice16:2Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel34:9Šabata Petr
10.Čt15.12.2022Frogs Žabčice4:14ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš11:31Přibyl Pavel
11.Čt22.12.2022ŠK Modřice16:2Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel33:8Nádeníček František
12.Čt19.1.2023ŠK Modřice13:5Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:13Pejchal Petr
13.Čt26.1.2023Šilingrák Team Brno B5:13ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav18:27Přibyl Pavel
14.Čt9.2.2023ŠK Modřice12:6Old Boys BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel28:16Cepek Petr
15.Čt16.2.2023Yellow fish Brno1:17ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin6:35Přibyl Pavel
16.Čt23.2.2023ŠK Modřice12:6DC Rakol BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel27:17Dokoupil Karel
17.Čt9.3.2023ŠK Modřice16:2Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel33:7Cigánek Josef
18.Čt30.3.2023Snipers Brno B5:13ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš13:28Přibyl Pavel
19.Čt6.4.2023ŠK Modřice11:7Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel24:21Barnek Roman
20.Čt20.4.2023Zámečtí páni z Rebešovic5:13ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr15:28Přibyl Pavel
21.Čt27.4.2023ŠK Modřice18:0Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel36:4Mráz Hanuš
22.Čt4.5.2023Pardálové Brno3:15ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František10:33Přibyl Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.12.2023 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.12.2023 20:22:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement