Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Snipers Brno B5:13Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš15:30Bezůšek Pavel
3.St4.10.2023Šilingrák Team Brno11:7Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:19Bezůšek Pavel
4.Čt12.10.2023Šilingrák Team Brno B12:6Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel27:16Dozbaba Martin
5.Čt19.10.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin12:30Bezůšek Pavel
6.Čt26.10.2023Šilingrák Team Brno B13:5Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:16Šabata Petr
7.Čt2.11.2023Kavárka Brno8:10Šilingrák Team Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan17:26Bezůšek Pavel
8.Čt9.11.2023Šilingrák Team Brno B16:2ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:9Kopřiva Radek
9.Čt16.11.2023Snipers Brno12:6Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš25:17Bezůšek Pavel
12.Čt7.12.2023Frogs Žabčice4:14Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš12:32Bezůšek Pavel
13.Čt14.12.2023Šilingrák Team Brno B10:9DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel24:22Dokoupil Karel
2.Čt4.1.2024Šilingrák Team Brno B13:5Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel30:15Nádeníček František
10.Čt11.1.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Šilingrák Team Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:27Bezůšek Pavel
14.Čt1.2.2024Šilingrák Team Brno B15:3Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel31:11Marek Lukáš
15.Čt15.2.2024Pardálové Brno5:13Šilingrák Team Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František16:27Bezůšek Pavel
17.Čt29.2.2024Yellow fish Brno5:13Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin15:28Bezůšek Pavel
16.Po4.3.2024Šilingrák Team Brno B6:12Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel15:27Barnek Roman
18.Čt7.3.2024Šilingrák Team Brno B11:7Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:19Obdržálek Alois
19.Čt14.3.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:24Bezůšek Pavel
20.Čt21.3.2024Šilingrák Team Brno B14:4Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel32:13Gric Dan
21.Čt4.4.2024ŠK Modřice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek9:32Bezůšek Pavel
22.Čt11.4.2024Šilingrák Team Brno B7:11Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel17:27Pejchal Petr
23.Čt18.4.2024Šilingrák Team Brno B12:6ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel26:14Hynšt Petr
25.Čt2.5.2024Šilingrák Team Brno BFrogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
26.Čt9.5.2024DC Rakol BrnoŠilingrák Team Brno BPivnice U Ričího, Brno
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 19:06:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement