Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Šilingrák Team Brno B4:14DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav13:31Dokoupil Karel
2.Čt6.10.2022ŠK Modřice14:4Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel31:11Chabina Miroslav
3.Čt13.10.2022Šilingrák Team Brno B12:6Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav25:19Marek Lukáš
4.St19.10.2022Šilingrák Team Brno12:6Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:17Chabina Miroslav
5.Čt27.10.2022Šilingrák Team Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav20:21Šabata Petr
6.Čt10.11.2022Frogs Žabčice6:12Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš16:30Chabina Miroslav
7.St23.11.2022Šilingrák Team Brno B10:8Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav24:21Nádeníček František
8.Čt1.12.2022Snipers Brno8:10Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr22:26Chabina Miroslav
9.Čt8.12.2022Šilingrák Team Brno B12:6Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav26:16Koval Stanislav
10.Čt15.12.2022Šilingrák Team Brno B14:4Old Boys BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav32:13Cepek Petr
11.Čt12.1.2023Yellow fish Brno9:10Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:25Nešpůrek Pavel
13.Čt26.1.2023Šilingrák Team Brno B5:13ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav18:27Přibyl Pavel
14.Čt9.2.2023Snipers Brno B5:13Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš15:29Chabina Miroslav
15.Čt16.2.2023Šilingrák Team Brno B7:11Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav17:27Barnek Roman
16.Čt23.2.2023Zámečtí páni z Rebešovic7:11Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr16:25Chabina Miroslav
12.Čt2.3.2023DC Rakol Brno11:7Šilingrák Team Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel26:20Chabina Miroslav
17.Čt23.3.2023Šilingrák Team Brno B13:5Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav30:14Mráz Hanuš
18.Čt30.3.2023Pardálové Brno5:13Šilingrák Team Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František13:28Chabina Miroslav
19.Čt13.4.2023Šilingrák Team Brno B14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav31:14Pejchal Petr
20.Čt20.4.2023Hydra Darts Bučovice10:8Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Cigánek Josef21:21Chabina Miroslav
21.Čt27.4.2023Old Boys Brno9:10Šilingrák Team Brno BKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr23:22Chabina Miroslav
22.Čt4.5.2023Šilingrák Team Brno B13:5Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav28:15Dozbaba Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 00:51:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement