Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga B (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023Těsně vedle Brno15:3Zálesáci B TřebíčPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina31:8Němec Jiří
2.Ne1.10.2023Rumoví pralinky Brno7:11Těsně vedle BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr20:26Špičák Jakub
3.Ne8.10.2023Těsně vedle Brno14:4Podchod klub BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina29:12Lang Josef
5.Ne22.10.2023Těsně vedle Brno12:6DC Angry Birds Osmička BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina26:16Bučík Tomáš
6.Ne29.10.2023Galaxy Team Brno4:14Těsně vedle BrnoRocky bar, Brno 
15:00Barteček Luboš11:29Hermanová Kateřina
7.Ne12.11.2023Těsně vedle Brno7:11Minibaroni na Kuželně BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina19:23Němec Ondřej
8.Ne19.11.2023DC Sport Barbarians Třebíč8:10Těsně vedle BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Papoušek Jan19:26Hermanová Kateřina
9.Ne26.11.2023Těsně vedle Brno14:4Klub R Podchod BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina29:12Šidlík Michal
10.Ne3.12.2023DC Šumáci Kolečko2:16Těsně vedle BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Kummer David9:33Hermanová Kateřina
11.Ne10.12.2023Těsně vedle Brno11:7Yellow Fish B BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina26:19Fanta Martin
12.Ne14.1.2024DC Štiky Rosice A4:14Těsně vedle BrnoSport bar Cristal, Rosice 
15:00Nezdařil Luboš13:31Hermanová Kateřina
13.Ne21.1.2024Těsně vedle Brno10:8Royal Darts Team IvančicePivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina26:21Horák Jiří
14.Ne4.2.2024Zálesáci B Třebíč7:11Těsně vedle BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Němec Jiří19:24Hermanová Kateřina
15.Ne11.2.2024Těsně vedle Brno10:8Rumoví pralinky BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina24:18Reml Petr
16.Ne18.2.2024Podchod klub Brno6:12Těsně vedle BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef15:26Hermanová Kateřina
18.Ne3.3.2024DC Angry Birds Osmička Brno6:12Těsně vedle BrnoPivnice Osmička, Brno 
15:00Bučík Tomáš16:26Hermanová Kateřina
19.Ne10.3.2024Těsně vedle Brno14:4Galaxy Team BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina31:12Barteček Luboš
20.Ne17.3.2024Minibaroni na Kuželně Brno8:10Těsně vedle BrnoPivnice Na Kuželně, Brno 
15:00Němec Ondřej19:24Hermanová Kateřina
21.Ne7.4.2024Těsně vedle Brno10:8DC Sport Barbarians TřebíčPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina23:22Jaroš Marek
22.Ne14.4.2024Klub R Podchod Brno6:12Těsně vedle BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Šidlík Michal17:27Hermanová Kateřina
23.Ne21.4.2024Těsně vedle Brno12:6DC Šumáci KolečkoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina27:19Kummer David
24.Ne28.4.2024Yellow Fish B Brno3:15Těsně vedle BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin11:31Hermanová Kateřina
25.Ne12.5.2024Těsně vedle Brno10:8DC Štiky Rosice APivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina24:20Košařová Markéta
26.Ne19.5.2024Royal Darts Team Ivančice11:7Těsně vedle BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Horák Jiří24:17Hermanová Kateřina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 13:52:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement