Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022DC Rychlé šipky Bosonohy12:6Podchod klub BrnoPivnice u Meka, Bosonohy 
15:00Dočekal Jaromír26:16Krejčí Michal
2.Ne2.10.2022Podchod klub Brno10:8Klub R Podchod BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef24:18Šidlík Michal
3.Ne9.10.2022ŠK Popovice10:9Podchod klub BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan24:23Lang Josef
4.Ne23.10.2022Podchod klub Brno10:8DC Rockers IvančicePodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef23:22Horák Jiří
5.Ne30.10.2022Ex na Ex B Brno8:10Podchod klub BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Kubík Ondřej21:25Lang Josef
6.Ne13.11.2022Podchod klub Brno13:5DC Mojitos BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Flora Tomáš27:16Hroz Vladimír
7.Ne20.11.2022Stará Parta Budišov6:12Podchod klub BrnoRestaurace u Kazdů, Budišov 
15:00Pospíšil Ladislav20:27Lipovský Radek
8.Ne27.11.2022Bastr team Brno3:15Podchod klub BrnoBystrcká oáza, Brno 
15:00Pazio Marek9:33Lipovský Radek
10.Ne8.1.2023Strmeň Kohoutovice12:6Podchod klub BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Wujčík Martin26:17Lang Josef
11.Ne15.1.2023Podchod klub Brno12:6Galaxy Team BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef27:14Jedlička Tomáš
12.Ne22.1.2023Podchod klub Brno7:11DC Rychlé šipky BosonohyPodchod klub, Brno 
15:00Lipovský Radek20:26Dočekal Jaromír
22.Ne5.2.2023Galaxy Team Brno8:10Podchod klub BrnoRocky bar, Brno 
15:00Barteček Luboš20:24Lipovský Radek
13.Ne12.2.2023Klub R Podchod Brno10:8Podchod klub BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Šidlík Michal22:22Lang Josef
14.Ne19.2.2023Podchod klub Brno7:11ŠK PopovicePodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef19:28Brůžek Jan
15.Ne26.2.2023DC Rockers Ivančice13:5Podchod klub BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Horák Jiří28:17Lang Josef
16.Ne5.3.2023Podchod klub Brno10:8Ex na Ex B BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef23:21Fečo Karel
17.Ne12.3.2023DC Mojitos Brno5:13Podchod klub BrnoHřiště Chrlice, Brno Chrlice 
15:00Hroz Vladimír15:28Lipovský Radek
18.Ne2.4.2023Podchod klub Brno12:6Stará Parta BudišovPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef27:18Čech Dominik
19.Ne16.4.2023Podchod klub Brno15:3Bastr team BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef32:13Pazio Marek
21.Ne30.4.2023Podchod klub Brno13:5Strmeň KohoutovicePodchod klub, Brno 
15:00Lang Josef26:19Wujčík Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 17:52:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement