Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:19Šabata Petr
2.Čt28.9.2023Kavárka Brno13:5Hydra Darts BučoviceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:18Obdržálek Alois
3.Čt5.10.2023Hydra Darts Bučovice14:4ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:14Kopřiva Radek
4.Čt12.10.2023Snipers Brno14:4Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr31:13Krbušek Ivo
5.Čt19.10.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin12:30Bezůšek Pavel
7.Čt2.11.2023Hydra Darts Bučovice12:6Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:12Mráz Hanuš
8.Čt9.11.2023DC Rakol Brno17:1Hydra Darts BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:7Krbušek Ivo
9.Čt16.11.2023Hydra Darts Bučovice10:9Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois22:22Marek Lukáš
10.Čt23.11.2023Pardálové Brno11:7Hydra Darts BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:17Koval Stanislav
11.Čt30.11.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin9:30Barnek Roman
12.Čt7.12.2023Yellow fish Brno10:9Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin22:20Obdržálek Alois
13.Čt18.1.2024Hydra Darts Bučovice11:7ŠK Paleta VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:21Hynšt Vítězslav
14.Čt1.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic11:7Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:19Netopil Petr
16.Čt22.2.2024ŠK Modřice12:6Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Matušňák Pavol26:16Sedláček Jan
17.Čt29.2.2024Hydra Darts Bučovice1:17Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krbušek Ivo3:35Pejchal Petr
15.Út5.3.2024Hydra Darts Bučovice7:11Kavárka BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois19:24Gric Dan
18.Čt7.3.2024Šilingrák Team Brno B11:7Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:19Obdržálek Alois
20.Čt21.3.2024Frogs Žabčice9:10Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:23Sedláček Jan
21.Čt4.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14DC Rakol BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan14:28Dokoupil Karel
22.Čt11.4.2024Snipers Brno B10:9Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš24:21Sedláček Jan
23.Čt18.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14Pardálové BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan12:31Vališ Antonín
24.St24.4.2024Šilingrák Team Brno15:3Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman31:10Obdržálek Alois
25.Čt2.5.2024Hydra Darts Bučovice11:7Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin26:22Vojta Radim
26.Čt9.5.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Hydra Darts BučoviceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav23:21Obdržálek Alois
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 19:29:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement