Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Zámečtí páni z Rebešovic14:4Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr30:16Novotný Jiří
2.Čt6.10.2022Hydra Darts Bučovice9:10Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří20:21Dozbaba Martin
3.Čt13.10.2022Frogs Žabčice6:12Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:27Novotný Jiří
4.Čt20.10.2022Hydra Darts Bučovice4:14DC Rakol BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří13:31Dokoupil Karel
5.Čt27.10.2022Pardálové Brno11:7Hydra Darts BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František25:18Novotný Jiří
6.Čt10.11.2022Hydra Darts Bučovice6:12ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří15:28Přibyl Pavel
7.Čt24.11.2022Snipers Brno12:6Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr27:15Novotný Jiří
8.Čt1.12.2022Hydra Darts Bučovice7:11Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří21:27Marek Lukáš
9.Čt8.12.2022Šilingrák Team Brno B12:6Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav26:16Koval Stanislav
10.Čt15.12.2022Hydra Darts Bučovice1:17Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří6:34Barnek Roman
11.Út10.1.2023Old Boys Brno2:16Hydra Darts BučoviceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr7:32Novotný Jiří
12.Čt19.1.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří26:18Šabata Petr
13.Čt26.1.2023Yellow fish Brno12:6Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:14Novotný Jiří
14.Čt2.2.2023Hydra Darts Bučovice15:3Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří32:11Mráz Hanuš
15.Čt16.2.2023DC Rakol Brno15:3Hydra Darts BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel32:8Novotný Jiří
16.Čt23.2.2023Hydra Darts Bučovice12:6Pardálové BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří26:13Nádeníček František
17.Čt9.3.2023ŠK Modřice16:2Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel33:7Cigánek Josef
18.Čt30.3.2023Hydra Darts Bučovice4:14Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Cigánek Josef15:31Pejchal Petr
19.Čt13.4.2023Snipers Brno B9:10Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:20Cigánek Josef
20.Čt20.4.2023Hydra Darts Bučovice10:8Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Cigánek Josef21:21Chabina Miroslav
21.St26.4.2023Šilingrák Team Brno18:0Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman36:4Novotný Jiří
22.Čt4.5.2023Hydra Darts Bučovice3:15Old Boys BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:0010:32
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 02:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 02:18:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement