Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022DC Vandals Blansko B13:5Rumoví pralinky BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim29:16Reml Petr
2.Ne2.10.2022Stavba Brno4:14DC Vandals Blansko BRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan11:32Buřík Radim
3.Ne9.10.2022DC Vandals Blansko B7:11Titáni HodonínRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim19:24Budiš Miroslav
4.Ne23.10.2022ALK Brumov11:7DC Vandals Blansko BHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal25:17Buřík Radim
5.Ne30.10.2022DC Vandals Blansko B8:10DC Womitz killers OmiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim21:25Halouzka Milan
6.Ne13.11.2022Frčáci Ivančice11:7DC Vandals Blansko BMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr24:19Buřík Radim
7.Ne20.11.2022DC Vandals Blansko B13:5Frčky IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim28:16Kessner Jiří
8.Ne27.11.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno7:11DC Vandals Blansko BBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan20:27Buřík Radim
9.Ne4.12.2022DC Vandals Blansko B7:11Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim19:26Zukal Tomáš
10.Ne11.12.2022DC Vandals Blansko B10:8DC Šipky SloupRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim25:21Vymazal Lukáš
11.Ne15.1.2023Zálesáci Třebíč9:10DC Vandals Blansko BPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal25:24Buřík Radim
12.Ne22.1.2023Rumoví pralinky Brno7:11DC Vandals Blansko BPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr19:26Buřík Radim
13.Ne12.2.2023DC Vandals Blansko B11:7Stavba BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim26:20Abrahámek Dušan
14.Ne19.2.2023Titáni Hodonín10:8DC Vandals Blansko BHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav22:21Buřík Radim
15.Ne26.2.2023DC Vandals Blansko B11:7ALK BrumovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim26:21Palinek Michal
16.Ne5.3.2023DC Womitz killers Omice10:8DC Vandals Blansko BWomická hospůdka, Omice 
15:00Halouzka Milan25:20Buřík Radim
17.Ne12.3.2023DC Vandals Blansko B10:9Frčáci IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim23:23Matoušek Petr
18.Ne2.4.2023Frčky Ivančice10:9DC Vandals Blansko BMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří23:19Buřík Radim
19.Ne16.4.2023DC Vandals Blansko B13:5DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim30:15Drahuta Štefan
20.Ne23.4.2023Mistři netrénujou Šlapanice9:10DC Vandals Blansko BTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš23:21Buřík Radim
21.Ne30.4.2023DC Šipky Sloup10:8DC Vandals Blansko BPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš24:22Buřík Radim
22.Ne14.5.2023DC Vandals Blansko B14:4Zálesáci TřebíčRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim31:13Šlouf Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 14:57:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement