Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023ŠK Excalibur Bzenec15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:9Dulínek Zdeněk
2.Ne1.10.2023PBL 45 Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan30:15Dulínek Zdeněk
3.Ne8.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Šenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk18:27Kobzák Pavel
5.Ne22.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Titáni HodonínObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk25:23Budiš Miroslav
6.Ne29.10.2023DC Hurricane Adamov11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Dulínek Zdeněk
7.Ne12.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:27Kadla Zdeněk
8.Ne19.11.2023Mistři netrénujou Šlapanice13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš28:13Dulínek Zdeněk
9.Ne26.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Šipky SloupObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:24Vymazal Lukáš
11.Ne10.12.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:20Skúpý Jan
10.Ne28.1.2024ALK Brumov4:14DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dulínek Zdeněk
12.Ne4.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk14:28Jandora Pavel
13.Ne11.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13PBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin15:28Vilímek Dušan
14.Ne18.2.2024Šenkýři Brno15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel31:9Toman Petr
16.Ne3.3.2024Titáni HodonínDC Hor Boj Elita H. BojanovicePivnice U Haryho, Hodonín
15:00
17.Ne10.3.2024DC Hor Boj Elita H. BojanoviceDC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
18.Ne17.3.2024Adalbertus MedlovDC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov
15:00
19.Ne7.4.2024DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMistři netrénujou ŠlapaniceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
20.Ne14.4.2024DC Šipky SloupDC Hor Boj Elita H. BojanovicePivárna Sloup, Sloup
15:00
21.Ne21.4.2024DC Hor Boj Elita H. BojanoviceALK BrumovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
22.Ne28.4.2024DC Frogs ŽabčiceDC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 23:33:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement