Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022DC Knajp Riders Letovice9:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim23:23Dulínek Zdeněk
2.Ne2.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Nedvědický Tomáš
3.Ne9.10.2022DC Hurricane Adamov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:14Toncar Martin
5.Ne30.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:22Vorsa Michal
7.Ne20.11.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice9:10DC Vandals BlanskoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Hanák Martin
8.Ne27.11.2022PBL 45 Brno7:11DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan19:25Dulínek Zdeněk
9.Ne4.12.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:25Skúpý Jan
10.Ne11.12.2022Šenkýři Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:15Dulínek Zdeněk
12.Ne22.1.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Knajp Riders LetoviceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin25:22Kovařík Lukáš
13.Ne12.2.2023ŠK Excalibur Bzenec10:9DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš24:20Toncar Martin
16.Ne5.3.2023Adalbertus Medlov14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal31:11Toncar Martin
14.Ne26.3.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toman Petr20:24Dudík Milan
18.Ne2.4.2023DC Vandals Blansko8:10DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin21:23Otřísal Jiří
19.Ne16.4.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7PBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Otřísal Jiří24:18Pixa Patrik
20.Ne23.4.2023DC Frogs Žabčice10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš25:19Otřísal Jiří
21.Ne30.4.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Šenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Darmovzal Jan9:32Kobzák Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 17:05:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement