Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023ŠK Excalibur Bzenec15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:9Dulínek Zdeněk
1.Ne17.9.2023DC Frogs Žabčice10:8Šenkýři BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan23:19Kobzák Pavel
1.Ne17.9.2023Mistři netrénujou Šlapanice10:9DC Hurricane AdamovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš24:23Dudík Milan
1.Ne17.9.2023Adalbertus Medlov5:13PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal12:29Poráň David
1.Ne24.9.2023DC Šipky Sloup9:10Titáni HodonínPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:25Budiš Miroslav
2.Ne1.10.2023PBL 45 Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan30:15Dulínek Zdeněk
2.Ne1.10.2023DC Hurricane Adamov15:3DC Šipky SloupŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan30:9Vymazal Lukáš
2.Ne1.10.2023Titáni Hodonín13:5ALK BrumovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav29:16Palinek Michal
2.Ne1.10.2023Šenkýři Brno9:10ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel23:26Jandora Pavel
2.Ne1.10.2023Adalbertus Medlov15:3Mistři netrénujou ŠlapaniceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal31:15Kovač Antonín
3.Ne8.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Šenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk18:27Kobzák Pavel
3.Ne8.10.2023DC Frogs Žabčice10:8Titáni HodonínRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan26:18Šťavík David
3.Ne8.10.2023ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dudík Milan
3.Ne8.10.2023DC Šipky Sloup9:10Adalbertus MedlovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš24:24Kadla Zdeněk
3.Ne8.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice4:14PBL 45 BrnoTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš14:31Vilímek Dušan
4.Ne15.10.2023PBL 45 Brno10:8Šenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:21Kobzák Pavel
4.Ne15.10.2023DC Hurricane Adamov7:11DC Frogs ŽabčiceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan15:24Skúpý Jan
4.Ne15.10.2023Titáni Hodonín5:13ŠK Excalibur BzenecPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav15:28Jandora Pavel
4.Ne15.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice6:12DC Šipky SloupTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš20:28Vymazal Lukáš
4.Ne15.10.2023Adalbertus Medlov10:9ALK BrumovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:19Palinek Michal
5.Ne22.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Titáni HodonínObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk25:23Budiš Miroslav
5.Ne22.10.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:18Dudík Milan
5.Ne22.10.2023DC Frogs Žabčice10:9Adalbertus MedlovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan24:23Vorsa Michal
5.Ne22.10.2023ALK Brumov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal23:24Zukal Tomáš
5.Ne22.10.2023DC Šipky Sloup5:13PBL 45 BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:30Vilímek Dušan
6.Ne29.10.2023DC Hurricane Adamov11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Dulínek Zdeněk
6.Ne29.10.2023Titáni Hodonín6:12Šenkýři BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav13:26Kobzák Pavel
6.Ne29.10.2023DC Šipky Sloup10:9ALK BrumovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:22Palinek Michal
6.Ne29.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice6:12DC Frogs ŽabčiceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš19:26Fröhlich Lukáš
6.Ne29.10.2023Adalbertus Medlov7:11ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal17:25Jandora Pavel
7.Ne12.11.2023Šenkýři Brno12:6DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:17Krátký Lukáš
7.Ne12.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:27Kadla Zdeněk
7.Ne12.11.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6Mistři netrénujou ŠlapaniceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:17Zukal Tomáš
7.Ne12.11.2023DC Frogs Žabčice9:10DC Šipky SloupRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Pokorný Michal23:24Vymazal Lukáš
7.Ne12.11.2023ALK Brumov6:12PBL 45 BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Poráň David
8.Ne19.11.2023PBL 45 Brno13:5Titáni HodonínPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:14Budiš Miroslav
8.Ne19.11.2023ALK Brumov6:12DC Frogs ŽabčiceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:25Pokorný Michal
8.Ne19.11.2023DC Šipky Sloup4:14ŠK Excalibur BzenecPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:30Jandora Pavel
8.Ne19.11.2023Mistři netrénujou Šlapanice13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš28:13Dulínek Zdeněk
8.Ne19.11.2023Adalbertus Medlov6:12Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal16:25Kobzák Pavel
9.Ne26.11.2023Titáni Hodonín10:9DC Hurricane AdamovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav25:19Dudík Milan
9.Ne26.11.2023Šenkýři Brno15:3Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel33:14Zukal Tomáš
9.Ne26.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Šipky SloupObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:24Vymazal Lukáš
9.Ne26.11.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:8Palinek Michal
9.Ne26.11.2023DC Frogs Žabčice10:8PBL 45 BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Pokorný Michal21:21Vilímek Dušan
10.Ne3.12.2023PBL 45 Brno12:6DC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:20Dudík Milan
10.Ne3.12.2023DC Frogs Žabčice2:16ŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan9:34Jandora Pavel
10.Ne3.12.2023DC Šipky Sloup6:12Šenkýři BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš16:27Kobzák Pavel
10.Ne3.12.2023Adalbertus Medlov7:11Titáni HodonínMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal19:24Budiš Miroslav
11.Ne10.12.2023DC Hurricane Adamov6:12Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:27Kadla Zdeněk
11.Ne10.12.2023Titáni Hodonín12:6Mistři netrénujou ŠlapanicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav27:13Zukal Tomáš
11.Ne10.12.2023Šenkýři Brno12:6ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:16Palinek Michal
11.Ne10.12.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:20Skúpý Jan
11.Ne10.12.2023ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel24:16Hudec Petr
10.Ne28.1.2024ALK Brumov4:14DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dulínek Zdeněk
12.Ne4.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk14:28Jandora Pavel
12.Ne4.2.2024Šenkýři Brno11:7DC Frogs ŽabčiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Holík Martin27:18Skúpý Jan
12.Ne4.2.2024Titáni Hodonín7:11DC Šipky SloupPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:23Vymazal Lukáš
12.Ne4.2.2024DC Hurricane Adamov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš23:18Zukal Tomáš
12.Ne4.2.2024PBL 45 Brno13:5Adalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:16Kadla Zdeněk
13.Ne11.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13PBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin15:28Vilímek Dušan
13.Ne11.2.2024DC Šipky Sloup11:7DC Hurricane AdamovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš27:20Šeba Martin
13.Ne11.2.2024ALK Brumov8:10Titáni HodonínHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:25Budiš Miroslav
13.Ne11.2.2024ŠK Excalibur Bzenec8:10Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:23Kobzák Pavel
13.Ne11.2.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10Adalbertus MedlovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš23:21Kadla Zdeněk
14.Ne18.2.2024Šenkýři Brno15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel31:9Toman Petr
14.Ne18.2.2024Titáni Hodonín11:7DC Frogs ŽabčicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav25:22Skúpý Jan
14.Ne18.2.2024DC Hurricane Adamov11:7ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:16Palinek Michal
14.Ne18.2.2024Adalbertus Medlov10:8DC Šipky SloupMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:17Vymazal Lukáš
14.Ne18.2.2024PBL 45 Brno14:4Mistři netrénujou ŠlapanicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:16Zukal Tomáš
15.Ne25.2.2024Šenkýři Brno6:12PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel20:28Vilímek Dušan
15.Ne25.2.2024DC Frogs Žabčice6:12DC Hurricane AdamovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan16:26Dudík Milan
15.Ne25.2.2024ŠK Excalibur Bzenec11:7Titáni HodonínExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:17Budiš Miroslav
15.Ne25.2.2024DC Šipky Sloup8:10Mistři netrénujou ŠlapanicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš21:24Zukal Tomáš
15.Ne25.2.2024ALK Brumov5:13Adalbertus MedlovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal14:29Kadla Zdeněk
16.Ne3.3.2024Titáni Hodonín9:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:24Dulínek Zdeněk
16.Ne3.3.2024DC Hurricane Adamov3:15ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan13:31Jandora Pavel
16.Ne3.3.2024Adalbertus Medlov11:7DC Frogs ŽabčiceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal26:20Skúpý Jan
16.Ne3.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice13:5ALK BrumovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš27:15Palinek Michal
16.Ne3.3.2024PBL 45 Brno13:5DC Šipky SloupPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:20Vymazal Lukáš
17.Ne10.3.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice14:4DC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk28:12Dudík Milan
17.Ne10.3.2024Šenkýři Brno8:10Titáni HodonínRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel19:23Budiš Miroslav
17.Ne10.3.2024ALK Brumov11:7DC Šipky SloupHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:21Vymazal Lukáš
17.Ne10.3.2024DC Frogs Žabčice10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan25:20Zukal Tomáš
17.Ne10.3.2024ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:18Kadla Zdeněk
18.Ne17.3.2024DC Hurricane Adamov11:7Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:17Závodník Jindřich
18.Ne17.3.2024Adalbertus Medlov7:11DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal20:26Dulínek Zdeněk
18.Ne17.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10ŠK Excalibur BzenecTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš22:26Jandora Pavel
18.Ne17.3.2024DC Šipky Sloup6:12DC Frogs ŽabčicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:26Fröhlich Lukáš
18.Ne17.3.2024PBL 45 Brno12:6ALK BrumovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:13Palinek Michal
19.Ne7.4.2024Titáni Hodonín5:13PBL 45 BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav17:28Vilímek Dušan
19.Ne7.4.2024DC Frogs Žabčice13:5ALK BrumovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan28:15Palinek Michal
19.Ne7.4.2024ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Šipky SloupExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:13Vymazal Lukáš
19.Ne7.4.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice13:5Mistři netrénujou ŠlapaniceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk31:16Zukal Tomáš
19.Ne7.4.2024Šenkýři Brno12:6Adalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:19Kadla Zdeněk
20.Ne14.4.2024DC Hurricane Adamov10:8Titáni HodonínŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Budiš Miroslav
20.Ne14.4.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10Šenkýři BrnoTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš23:22Kobzák Pavel
20.Ne14.4.2024DC Šipky Sloup6:12DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:25Dulínek Zdeněk
20.Ne14.4.2024ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:32Jandora Pavel
20.Ne14.4.2024PBL 45 Brno14:4DC Frogs ŽabčicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:15Tomešek Zdeněk
21.Ne21.4.2024DC Hurricane Adamov9:10PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan23:22Vilímek Dušan
21.Ne21.4.2024ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:20Skúpý Jan
21.Ne21.4.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice13:5ALK BrumovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin29:12Palinek Michal
21.Ne21.4.2024Šenkýři Brno11:7DC Šipky SloupRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:18Vymazal Lukáš
21.Ne21.4.2024Titáni Hodonín8:10Adalbertus MedlovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav18:24Vorsa Michal
22.Ne28.4.2024Adalbertus Medlov12:6DC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:15Krátký Lukáš
22.Ne28.4.2024Mistři netrénujou Šlapanice11:7Titáni HodonínTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš24:20Budiš Miroslav
22.Ne28.4.2024ALK Brumov3:15Šenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal9:33Kobzák Pavel
22.Ne28.4.2024DC Frogs Žabčice10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan24:21Toman Petr
22.Ne28.4.2024PBL 45 Brno7:11ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan19:26Jandora Pavel

Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St20.9.2023Šilingrák Team Brno17:1ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman35:6Kopřiva Radek
1.Čt21.9.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:19Šabata Petr
1.Čt21.9.2023Yellow fish Brno9:10Kavárka BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:24Gric Dan
1.Čt21.9.2023Pardálové Brno10:8Snipers BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:19Pejchal Petr
1.Čt21.9.2023Snipers Brno B5:13Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš15:30Bezůšek Pavel
1.Čt21.9.2023Frogs Žabčice2:16ŠK Paleta VyškovPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš9:33Hynšt Petr
2.St27.9.2023Snipers Brno4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Hodovanec Jiří10:30Barnek Roman
2.Čt28.9.2023ŠK Modřice6:12Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek20:28Dozbaba Martin
2.Čt28.9.2023Kavárka Brno13:5Hydra Darts BučoviceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:18Obdržálek Alois
2.Čt28.9.2023Frogs Žabčice3:15DC Rakol BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:31Dokoupil Karel
3.St4.10.2023Šilingrák Team Brno11:7Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:19Bezůšek Pavel
3.Čt5.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Kavárka BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:24Gric Dan
3.Čt5.10.2023Hydra Darts Bučovice14:4ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:14Kopřiva Radek
3.Čt5.10.2023Yellow fish Brno5:13Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:29Hodovanec Jiří
3.Čt5.10.2023Snipers Brno B16:2Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš34:8Mráz Hanuš
3.Čt5.10.2023DC Rakol Brno15:3ŠK Paleta VyškovPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel31:11Hynšt Vítězslav
2.Út10.10.2023ŠK Paleta Vyškov12:6Zámečtí páni z RebešovicCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:20Šabata Petr
4.Čt12.10.2023ŠK Paleta Vyškov8:10Kavárka BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav19:25Gric Dan
4.Čt12.10.2023Šilingrák Team Brno B12:6Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel27:16Dozbaba Martin
4.Čt12.10.2023Snipers Brno14:4Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr31:13Krbušek Ivo
4.Čt12.10.2023ŠK Modřice6:12Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek17:26Šabata Petr
4.Čt12.10.2023DC Rakol Brno16:2Snipers Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:10Marek Lukáš
4.Čt12.10.2023Frogs Žabčice9:10Pardálové BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš21:26Vališ Antonín
5.St18.10.2023Šilingrák Team Brno17:1Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Mráz Hanuš
5.Čt19.10.2023Kavárka Brno9:10ŠK ModřiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan25:22Kopřiva Radek
5.Čt19.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr19:23Pejchal Petr
5.Čt19.10.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin12:30Bezůšek Pavel
5.Čt19.10.2023Pardálové Brno8:10DC Rakol BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František17:26Dokoupil Karel
6.Čt26.10.2023ŠK Paleta Vyškov14:4ŠK ModřiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav29:13Matušňák Pavol
6.Čt26.10.2023Šilingrák Team Brno B13:5Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:16Šabata Petr
6.Čt26.10.2023Snipers Brno7:11Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr20:27Gric Dan
6.Čt26.10.2023Snipers Brno B13:5Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš26:16Vališ Antonín
6.Čt26.10.2023DC Rakol Brno8:10Šilingrák Team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf18:23Barnek Roman
6.Čt26.10.2023Frogs Žabčice8:10Yellow fish BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš19:23Dozbaba Martin
7.St1.11.2023Šilingrák Team Brno16:2Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Marek Lukáš
7.Čt2.11.2023ŠK Modřice7:11Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek16:25Pejchal Petr
7.Čt2.11.2023Kavárka Brno8:10Šilingrák Team Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan17:26Bezůšek Pavel
7.Čt2.11.2023Hydra Darts Bučovice12:6Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:12Mráz Hanuš
7.Čt2.11.2023Yellow fish Brno0:18DC Rakol BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin6:36Dokoupil Karel
7.Čt2.11.2023Pardálové Brno10:8ŠK Paleta VyškovPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Vališ Antonín21:19Hynšt Vítězslav
5.3.11.2023Snipers Brno B7:11ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš19:25Hynšt Vítězslav
8.Čt9.11.2023ŠK Paleta Vyškov9:10Snipers BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav21:25Pejchal Petr
8.Čt9.11.2023Šilingrák Team Brno B16:2ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:9Kopřiva Radek
8.Čt9.11.2023Pardálové Brno4:14Šilingrák Team BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František11:31Barnek Roman
8.Čt9.11.2023Snipers Brno B9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:27Vojta Radim
8.Čt9.11.2023DC Rakol Brno17:1Hydra Darts BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:7Krbušek Ivo
9.St15.11.2023Šilingrák Team Brno16:2ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Formánek Martin
9.Čt16.11.2023Snipers Brno12:6Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš25:17Bezůšek Pavel
9.Čt16.11.2023Kavárka Brno14:4Frogs ŽabčiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan32:18Mráz Hanuš
9.Čt16.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic3:15DC Rakol BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr11:32Staňek Rudolf
9.Čt16.11.2023Hydra Darts Bučovice10:9Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois22:22Marek Lukáš
9.Čt16.11.2023Yellow fish Brno8:10Pardálové BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:25Nádeníček František
10.St22.11.2023Šilingrák Team Brno17:1Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:5Vojta Radim
10.Čt23.11.2023Pardálové Brno11:7Hydra Darts BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:17Koval Stanislav
10.Čt23.11.2023Snipers Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Šabata Petr
10.Čt23.11.2023DC Rakol Brno14:4Kavárka BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf31:15Gric Dan
10.Čt23.11.2023Frogs Žabčice5:13ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:29Kopřiva Radek
11.Čt30.11.2023Snipers Brno15:3Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:10Mráz Hanuš
11.Čt30.11.2023ŠK Modřice0:18DC Rakol BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek6:36Dokoupil Karel
11.Čt30.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Pardálové BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr27:17Nádeníček František
11.Čt30.11.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin9:30Barnek Roman
11.Čt30.11.2023Yellow fish Brno10:8ŠK Paleta VyškovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:21Hynšt Petr
12.St6.12.2023Šilingrák Team Brno17:1Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Šabata Petr
12.Čt7.12.2023Yellow fish Brno10:9Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin22:20Obdržálek Alois
12.Čt7.12.2023Pardálové Brno12:6Kavárka BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František28:19Gric Dan
12.Čt7.12.2023Snipers Brno B14:4ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš32:15Kopřiva Radek
12.Čt7.12.2023Frogs Žabčice4:14Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš12:32Bezůšek Pavel
11.Út12.12.2023Kavárka Brno10:9Snipers Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan24:21Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023Šilingrák Team Brno B10:9DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel24:22Dokoupil Karel
13.Čt14.12.2023Snipers Brno13:5Snipers Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr28:17Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023ŠK Modřice4:14Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek13:30Nádeníček František
13.Čt14.12.2023Kavárka Brno5:13Šilingrák Team BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan14:30Přibyl Pavel
13.Čt14.12.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr26:16Vojta Radim
8.Čt21.12.2023Frogs Žabčice5:13Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:28Šabata Petr
2.Čt4.1.2024Šilingrák Team Brno B13:5Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel30:15Nádeníček František
12.Čt4.1.2024DC Rakol Brno16:2Snipers BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel34:11Pejchal Petr
10.Čt11.1.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Šilingrák Team Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:27Bezůšek Pavel
13.Čt18.1.2024Hydra Darts Bučovice11:7ŠK Paleta VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:21Hynšt Vítězslav
14.Čt1.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic11:7Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:19Netopil Petr
14.Čt1.2.2024Kavárka Brno9:10Yellow fish BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan19:22Dozbaba Martin
14.Čt1.2.2024ŠK Modřice2:16Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek8:33Přibyl Pavel
14.Čt1.2.2024Šilingrák Team Brno B15:3Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel31:11Marek Lukáš
14.Čt1.2.2024ŠK Paleta Vyškov18:0Frogs ŽabčiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav36:0Mráz Hanuš
14.Po5.2.2024Snipers Brno12:6Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš28:15Nádeníček František
15.St14.2.2024Šilingrák Team Brno14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:10Klein Tomáš
15.Čt15.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10ŠK Paleta VyškovZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:25Hynšt Vítězslav
15.Čt15.2.2024Pardálové Brno5:13Šilingrák Team Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František16:27Bezůšek Pavel
15.Čt15.2.2024Yellow fish Brno16:2ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim33:14Kopřiva Radek
15.Čt15.2.2024DC Rakol Brno16:2Frogs ŽabčicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:8Mráz Hanuš
16.Čt22.2.2024Kavárka Brno12:6Zámečtí páni z RebešovicHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:21Šabata Petr
16.Čt22.2.2024ŠK Modřice12:6Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Matušňák Pavol26:16Sedláček Jan
16.Čt22.2.2024Snipers Brno9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr21:21Dozbaba Martin
16.Čt22.2.2024Frogs Žabčice8:10Snipers Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš18:25Marek Lukáš
16.Čt22.2.2024ŠK Paleta Vyškov7:11DC Rakol BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:26Staňek Rudolf
17.Čt29.2.2024Kavárka Brno10:8ŠK Paleta VyškovHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan22:20Hynšt Vítězslav
17.Čt29.2.2024Yellow fish Brno5:13Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin15:28Bezůšek Pavel
17.Čt29.2.2024Hydra Darts Bučovice1:17Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krbušek Ivo3:35Pejchal Petr
17.Čt29.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic17:1ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:6Kopřiva Radek
17.Čt29.2.2024Snipers Brno B7:11DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš18:26Dokoupil Karel
17.Čt29.2.2024Pardálové Brno15:3Frogs ŽabčicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František32:12Mráz Hanuš
16.Po4.3.2024Šilingrák Team Brno B6:12Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel15:27Barnek Roman
15.Út5.3.2024Hydra Darts Bučovice7:11Kavárka BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois19:24Gric Dan
18.Čt7.3.2024ŠK Modřice8:10Kavárka BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek18:22Gric Dan
18.Čt7.3.2024Snipers Brno10:8Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr24:21Šabata Petr
18.Čt7.3.2024Šilingrák Team Brno B11:7Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:19Obdržálek Alois
18.Čt7.3.2024Frogs Žabčice2:16Šilingrák Team BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:34Barnek Roman
18.Čt7.3.2024DC Rakol Brno14:4Pardálové BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel30:15Vališ Antonín
18.Čt7.3.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Snipers Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav17:28Marek Lukáš
19.St13.3.2024Šilingrák Team Brno12:6DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:21Dokoupil Karel
19.Čt14.3.2024ŠK Modřice5:13ŠK Paleta VyškovRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:29Hynšt Petr
19.Čt14.3.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:24Bezůšek Pavel
19.Čt14.3.2024Kavárka Brno10:8Snipers BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Antl Tomáš23:24Pejchal Petr
19.Čt14.3.2024Pardálové Brno14:4Snipers Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František30:15Marek Lukáš
19.Út19.3.2024Yellow fish Brno12:6Frogs ŽabčiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:15Mráz Hanuš
20.St20.3.2024Snipers Brno B4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš13:31Přibyl Pavel
20.Čt21.3.2024Snipers Brno16:2ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:8Kopřiva Radek
20.Čt21.3.2024Šilingrák Team Brno B14:4Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel32:13Gric Dan
20.Čt21.3.2024Frogs Žabčice9:10Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:23Sedláček Jan
20.Čt21.3.2024DC Rakol Brno16:2Yellow fish BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:11Dozbaba Martin
20.Čt21.3.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Pardálové BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav25:21Nádeníček František
21.St3.4.2024Šilingrák Team Brno12:6Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:14Vališ Antonín
21.Čt4.4.2024Snipers Brno17:1ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr35:8Hynšt Petr
21.Čt4.4.2024ŠK Modřice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek9:32Bezůšek Pavel
21.Čt4.4.2024Yellow fish Brno6:12Snipers Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim18:30Marek Lukáš
21.Čt4.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14DC Rakol BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan14:28Dokoupil Karel
21.Čt4.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic15:3Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr33:12Mráz Hanuš
22.Čt11.4.2024Šilingrák Team Brno B7:11Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel17:27Pejchal Petr
22.Čt11.4.2024Frogs Žabčice6:12Kavárka BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš14:30Gric Dan
22.Čt11.4.2024DC Rakol Brno15:3Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:11Šabata Petr
22.Čt11.4.2024Snipers Brno B10:9Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš24:21Sedláček Jan
22.Čt11.4.2024Pardálové Brno11:7Yellow fish BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František26:20Vojta Radim
22.Čt11.4.2024ŠK Paleta Vyškov6:12Šilingrák Team BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav13:27Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Šilingrák Team Brno B12:6ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel26:14Hynšt Petr
23.Čt18.4.2024Yellow fish Brno2:16Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin8:32Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14Pardálové BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan12:31Vališ Antonín
23.Čt18.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic10:8Snipers Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Černý Radek22:20Marek Lukáš
23.Čt18.4.2024Kavárka Brno2:16DC Rakol BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan10:32Dokoupil Karel
23.Po22.4.2024ŠK Modřice10:8Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:21Mráz Hanuš
24.St24.4.2024Šilingrák Team Brno15:3Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman31:10Obdržálek Alois
24.Čt25.4.2024Frogs Žabčice6:12Snipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:26Pejchal Petr
24.Čt25.4.2024DC Rakol Brno14:4ŠK ModřicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel29:11Kopřiva Radek
24.Čt25.4.2024Snipers Brno B9:10Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:23Gric Dan
24.Čt25.4.2024Pardálové Brno10:9Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:22Černý Radek
24.Čt25.4.2024ŠK Paleta Vyškov12:6Yellow fish BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:0026:14
25.Čt2.5.2024Hydra Darts Bučovice11:7Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin26:22Vojta Radim
25.Čt2.5.2024Zámečtí páni z Rebešovic5:13Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr14:28Barnek Roman
25.Čt2.5.2024Kavárka Brno11:7Pardálové BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan26:18Nádeníček František
25.Čt2.5.2024ŠK Modřice3:15Snipers Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:33Marek Lukáš
25.Čt2.5.2024Snipers Brno7:11DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš18:24Dokoupil Karel
25.Čt2.5.2024Šilingrák Team Brno B16:2Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:7Mráz Hanuš
26.St8.5.2024Šilingrák Team Brno12:6Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Gric Dan
26.Čt9.5.2024DC Rakol Brno9:10Šilingrák Team Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel24:24Bezůšek Pavel
26.Čt9.5.2024Snipers Brno B10:9Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Pejchal Petr
26.Čt9.5.2024Pardálové Brno11:7ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:18Vašek Tomáš
26.Čt9.5.2024Yellow fish Brno6:12Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:27Mikač David
26.Čt9.5.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Hydra Darts BučoviceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav23:21Obdržálek Alois

1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023DC Vandals Blansko13:5Frčáci IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin29:14Matoušek Petr
1.Ne17.9.2023DC Womitz killers Omice3:15Tornádo Destroyers BrnoWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo8:32Funk Michal
1.Ne17.9.2023Stavba Brno9:10DC Vandals Blansko BRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan22:25Buřík Radim
1.Ne17.9.2023DC Fako Tuřany8:10DC Cobra BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk21:23Medek Pavel
2.Ne1.10.2023DC Vandals Blansko B8:10DC Womitz killers OmiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim19:23Pelikán Ivo
2.Ne1.10.2023Tornádo Destroyers Brno12:6DC Vandals BlanskoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal27:16Hanák Martin
2.Ne1.10.2023Darts Třebíč8:10DC Nafrakk IvančiceSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal18:27Karásek Pavel
2.Ne1.10.2023DC Fako Tuřany8:10Stavba BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk20:21Abrahámek Dušan
3.Ne8.10.2023DC Nafrakk Ivančice8:10Frčáci IvančiceRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel19:23Matoušek Petr
3.Ne8.10.2023DC Vandals Blansko13:5DC Vandals Blansko BRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin28:17Buřík Radim
3.Ne8.10.2023DC Womitz killers Omice3:15DC Fako TuřanyWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo13:30Košťál Zdeněk
3.Ne8.10.2023Stavba Brno4:14DC Cobra BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan10:31Medek Pavel
4.Ne15.10.2023DC Cobra Brno13:5Darts TřebíčPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel28:15Caha Miroslav
4.Ne15.10.2023Tornádo Destroyers Brno11:7DC Nafrakk IvančiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal27:19Karásek Pavel
4.Ne15.10.2023DC Fako Tuřany5:13DC Vandals BlanskoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk15:28Kučera Jiří
5.Ne22.10.2023Darts Třebíč10:8Frčáci IvančiceSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal24:19Opálka Roman
5.Ne22.10.2023DC Nafrakk Ivančice10:8DC Vandals Blansko BRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel25:19Buřík Radim
5.Ne22.10.2023DC Vandals Blansko14:4Stavba BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin31:13Abrahámek Dušan
5.Ne22.10.2023DC Womitz killers Omice7:11DC Cobra BrnoWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo17:24Medek Pavel
6.Ne29.10.2023DC Cobra Brno11:7Frčáci IvančicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel28:20Matoušek Petr
6.Ne29.10.2023Tornádo Destroyers Brno12:6Darts TřebíčBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal27:15Šlouf Michal
6.Ne29.10.2023DC Womitz killers Omice2:16DC Vandals BlanskoWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo9:33Hanák Martin
6.Ne29.10.2023DC Fako Tuřany6:12DC Nafrakk IvančiceRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk20:29Karásek Pavel
7.Ne12.11.2023Frčáci Ivančice4:14Tornádo Destroyers BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr13:29Gregor Richard
7.Ne12.11.2023Darts Třebíč9:10DC Vandals Blansko BSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Večeřa Radek21:24Buřík Radim
7.Ne12.11.2023DC Nafrakk Ivančice13:5Stavba BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel30:13Abrahámek Dušan
7.Ne12.11.2023DC Vandals Blansko11:7DC Cobra BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin25:17Medek Pavel
8.Ne19.11.2023DC Cobra Brno8:10Tornádo Destroyers BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel21:24Funk Michal
8.Ne19.11.2023DC Vandals Blansko B13:5Frčáci IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Cerhák Erik30:15Matoušek Petr
8.Ne19.11.2023DC Womitz killers Omice5:13DC Nafrakk IvančiceWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo16:29Karásek Pavel
8.Ne19.11.2023DC Fako Tuřany11:7Darts TřebíčRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk25:16Šlouf Michal
9.Ne26.11.2023Tornádo Destroyers Brno13:5DC Vandals Blansko BBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal28:14Buřík Radim
9.Ne26.11.2023Darts Třebíč12:6Stavba BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Caha Miroslav27:18Abrahámek Dušan
9.Ne26.11.2023DC Nafrakk Ivančice5:13DC Vandals BlanskoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel16:29Hanák Martin
10.Ne3.12.2023DC Cobra Brno6:12DC Vandals Blansko BPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel14:27Buřík Radim
10.Ne3.12.2023Stavba Brno8:10Frčáci IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan25:22Matoušek Petr
10.Ne3.12.2023DC Fako Tuřany7:11Tornádo Destroyers BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk17:26Funk Michal
11.Ne10.12.2023DC Vandals Blansko B10:8DC Fako TuřanyRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim21:22Košťál Zdeněk
11.Ne10.12.2023Tornádo Destroyers Brno15:3Stavba BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal31:11Abrahámek Dušan
11.Ne10.12.2023Frčáci Ivančice15:3DC Womitz killers OmiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr33:12Pelikán Ivo
11.Ne10.12.2023Darts Třebíč8:10DC Vandals BlanskoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal19:22Hanák Martin
11.Ne10.12.2023DC Nafrakk Ivančice10:8DC Cobra BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel25:21Medek Pavel
9.Ne7.1.2024Frčáci Ivančice12:6DC Fako TuřanyMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr26:18Čech Martin
4.Ne14.1.2024Stavba Brno11:7DC Womitz killers OmiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan26:21Pelikán Ivo
10.Ne28.1.2024DC Womitz killers Omice10:8Darts TřebíčWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo24:20Šlouf Michal
12.Ne4.2.2024Frčáci Ivančice7:11DC Vandals BlanskoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr20:27Kučera Jiří
12.Ne4.2.2024Tornádo Destroyers Brno14:4DC Womitz killers OmiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal31:12Pelikán Ivo
12.Ne4.2.2024DC Vandals Blansko B13:5Stavba BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim30:16Abrahámek Dušan
12.Ne4.2.2024DC Cobra Brno8:10DC Fako TuřanyPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel23:26Košťál Zdeněk
13.Ne11.2.2024DC Womitz killers Omice6:12DC Vandals Blansko BWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo16:27Buřík Radim
13.Ne11.2.2024DC Vandals Blansko6:12Tornádo Destroyers BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin17:25Funk Michal
13.Ne11.2.2024DC Nafrakk Ivančice10:8Darts TřebíčRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel23:24Šlouf Michal
13.Ne11.2.2024Stavba Brno5:13DC Fako TuřanyRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan14:28Košťál Zdeněk
14.Ne18.2.2024Frčáci Ivančice8:10DC Nafrakk IvančiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr21:23Karásek Pavel
14.Ne18.2.2024DC Vandals Blansko B5:13DC Vandals BlanskoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim14:28Hanák Martin
14.Ne18.2.2024DC Fako Tuřany9:10DC Womitz killers OmiceRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk24:23Halouzka Milan
14.Ne18.2.2024DC Cobra Brno13:5Stavba BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šváb Václav28:14Abrahámek Dušan
15.Ne25.2.2024Darts Třebíč7:11DC Cobra BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal20:26Šváb Václav
15.Ne25.2.2024DC Nafrakk Ivančice5:13Tornádo Destroyers BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel14:29Funk Michal
15.Ne25.2.2024DC Womitz killers Omice6:12Stavba BrnoWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo22:27Abrahámek Dušan
15.Ne25.2.2024DC Vandals Blansko11:7DC Fako TuřanyRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin26:18Košťál Zdeněk
16.Ne3.3.2024Frčáci Ivančice10:8Darts TřebíčMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr26:19Šlouf Michal
16.Ne3.3.2024DC Vandals Blansko B12:6DC Nafrakk IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim26:17Karásek Pavel
16.Ne3.3.2024DC Cobra Brno16:2DC Womitz killers OmicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šváb Václav34:8Pelikán Ivo
17.Ne10.3.2024Frčáci Ivančice7:11DC Cobra BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr19:24Šváb Václav
17.Ne10.3.2024Darts Třebíč11:7Tornádo Destroyers BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal26:19Leret Andrij
17.Ne10.3.2024DC Vandals Blansko10:8DC Womitz killers OmiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin26:20Pelikán Ivo
17.Ne10.3.2024DC Nafrakk Ivančice10:8DC Fako TuřanyRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel25:20Košťál Zdeněk
18.Ne17.3.2024Tornádo Destroyers Brno16:2Frčáci IvančiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal33:11Opálka Oldřich
18.Ne17.3.2024DC Vandals Blansko B11:7Darts TřebíčRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim27:19Caha Miroslav
18.Ne17.3.2024Stavba Brno7:11DC Nafrakk IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan15:27Karásek Pavel
18.Ne17.3.2024DC Cobra Brno6:12DC Vandals BlanskoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šváb Václav18:25Hanák Martin
16.Ne24.3.2024Stavba Brno5:13DC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan17:28Hanák Martin
19.Ne7.4.2024Tornádo Destroyers Brno13:5DC Cobra BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal28:20Šváb Václav
19.Ne7.4.2024Frčáci Ivančice10:8DC Vandals Blansko BMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr24:20Buřík Radim
19.Ne7.4.2024DC Nafrakk Ivančice10:8DC Womitz killers OmiceRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Karásek Pavel22:21Pelikán Ivo
19.Ne7.4.2024Darts Třebíč6:12DC Fako TuřanySport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal16:27Košťál Jiří
20.Ne14.4.2024DC Vandals Blansko10:8DC Nafrakk IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin25:22Karásek Pavel
20.Ne14.4.2024DC Vandals Blansko B6:12Tornádo Destroyers BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim16:28Funk Michal
20.Ne14.4.2024DC Fako Tuřany13:5Frčáci IvančiceRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk28:16Matoušek Petr
20.Ne14.4.2024Stavba Brno10:9Darts TřebíčRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan24:23Šlouf Michal
21.Ne21.4.2024DC Vandals Blansko B12:6DC Cobra BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim27:16Boháček Vít
21.Ne21.4.2024Darts Třebíč13:5DC Womitz killers OmiceSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Šlouf Michal26:16Pelikán Ivo
21.Ne21.4.2024Frčáci Ivančice11:7Stavba BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr25:19Abrahámek Dušan
21.Ne21.4.2024Tornádo Destroyers Brno13:5DC Fako TuřanyBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal30:14Košťál Zdeněk
22.Ne28.4.2024DC Fako Tuřany14:4DC Vandals Blansko BRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk32:17Buřík Radim
22.Ne28.4.2024Stavba Brno3:15Tornádo Destroyers BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan13:31Funk Michal
22.Ne28.4.2024DC Womitz killers Omice8:10Frčáci IvančiceWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo19:25Matoušek Petr
22.Ne28.4.2024DC Vandals Blansko17:1Darts TřebíčRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin34:8Caha Miroslav
22.Ne28.4.2024DC Cobra Brno12:6DC Nafrakk IvančicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šváb Václav26:18Karásek Pavel

1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Hezky Pěkně12:6DC Bufál BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan27:15Vaněk Vojtěch
1.Čt21.9.2023Šilingrák team Brno C10:9Komárov BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:24Uma Jan
1.Čt21.9.2023Grácie Brno3:15DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:31Majerčák Petr
1.Čt21.9.2023Rozruch Beerhouse Brno6:12Stefanplus BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan17:26Balej Josef
1.Čt21.9.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou8:10Saňaři Sokolnicerest.Na blbým místě, Brno 
18:00Rozmahel Filip21:24Kroupa Tomáš
1.Čt21.9.2023Rychlé šípy Rajhrad10:9Psí Vojáci BučoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:24Židlík Viktor
2.Čt28.9.2023Psí Vojáci Bučovice10:9DC Bufál BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor22:24Vaněk Vojtěch
2.Čt28.9.2023DC Raptors Brankovice3:15Šilingrák team Brno CObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Procházka Aleš9:33Tichá Martina
2.Čt28.9.2023Komárov Brno13:5Hezky PěkněRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan28:16Hřib Jan
2.Čt28.9.2023Rychlé šípy Rajhrad11:7To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej26:21Rozmahel Filip
3.Čt5.10.2023Hezky Pěkně13:5DC Raptors BrankovicePatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan27:15Majerčák Petr
3.Čt5.10.2023Šilingrák team Brno C10:8Stefanplus BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina27:18Balej Josef
3.Čt5.10.2023Grácie Brno9:10Saňaři SokolniceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:22Kroupa Tomáš
3.Čt5.10.2023Rozruch Beerhouse Brno12:6Rychlé šípy RajhradBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan26:20Černošek Zbyněk
3.Čt5.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou5:13Psí Vojáci Bučovicerest.Na blbým místě, Brno 
18:00Jebáček Lukáš15:29Židlík Tomáš
4.Čt12.10.2023Psí Vojáci Bučovice12:6Komárov BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan28:18Janíček Lukáš
4.Čt12.10.2023Saňaři Sokolnice2:16Šilingrák team Brno CPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš10:33Tichá Martina
4.Čt12.10.2023Stefanplus Brno10:9Hezky PěkněHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Tomek Jaroslav21:20Hřib Jan
4.Čt12.10.2023DC Raptors Brankovice13:5DC Bufál BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr28:12Churý Jakub
4.Čt12.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou7:11Rozruch Beerhouse Brnorest.Na blbým místě, Brno 
18:00Rozmahel Filip16:24Horčička Jan
4.Čt12.10.2023Rychlé šípy Rajhrad15:3Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav33:8Chudá Martina
5.Čt19.10.2023Komárov Brno8:10DC Raptors BrankoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan21:23Majerčák Petr
5.Čt19.10.2023DC Bufál Brno3:15Stefanplus BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Churý Jakub12:32Štefan Karel