Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023Mistři netrénujou Šlapanice10:9DC Hurricane AdamovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš24:23Dudík Milan
2.Ne1.10.2023DC Hurricane Adamov15:3DC Šipky SloupŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan30:9Vymazal Lukáš
3.Ne8.10.2023ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dudík Milan
4.Ne15.10.2023DC Hurricane Adamov7:11DC Frogs ŽabčiceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan15:24Skúpý Jan
5.Ne22.10.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:18Dudík Milan
6.Ne29.10.2023DC Hurricane Adamov11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Dulínek Zdeněk
7.Ne12.11.2023Šenkýři Brno12:6DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:17Krátký Lukáš
9.Ne26.11.2023Titáni Hodonín10:9DC Hurricane AdamovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav25:19Dudík Milan
10.Ne3.12.2023PBL 45 Brno12:6DC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:20Dudík Milan
11.Ne10.12.2023DC Hurricane Adamov6:12Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:27Kadla Zdeněk
12.Ne4.2.2024DC Hurricane Adamov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš23:18Zukal Tomáš
13.Ne11.2.2024DC Šipky Sloup11:7DC Hurricane AdamovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš27:20Šeba Martin
14.Ne18.2.2024DC Hurricane Adamov11:7ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:16Palinek Michal
15.Ne25.2.2024DC Frogs Žabčice6:12DC Hurricane AdamovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan16:26Dudík Milan
16.Ne3.3.2024DC Hurricane Adamov3:15ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan13:31Jandora Pavel
17.Ne10.3.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice14:4DC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk28:12Dudík Milan
18.Ne17.3.2024DC Hurricane Adamov11:7Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:17Závodník Jindřich
20.Ne14.4.2024DC Hurricane Adamov10:8Titáni HodonínŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Budiš Miroslav
21.Ne21.4.2024DC Hurricane Adamov9:10PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan23:22Vilímek Dušan
22.Ne28.4.2024Adalbertus Medlov12:6DC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:15Krátký Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 23:04:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement