Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020PBL 45 Brno10:8ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:21Jandora Pavel
2.Ne27.9.2020ŠK Excalibur Bzenec10:8ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:18Palinek Michal
4.Ne11.10.2020ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel27:18Vorsa Michal
12.Ne13.12.2020ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:18Hanák Martin
6.Ne3.10.2021ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel31:14Dulínek Zdeněk
7.Ne10.10.2021Hornets Adamov13:5ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka27:16Jandora Pavel
8.Ne24.10.2021ŠK Excalibur Bzenec7:11DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel19:26Dudík Milan
9.Ne31.10.2021Šenkýři Brno10:9ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel25:25Jandora Pavel
11.Ne21.11.2021DC Knajp Riders Letovice10:9ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim22:23Ovečka Roman
13.Ne2.1.2022ŠK Vyškov9:10ŠK Excalibur BzenecTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj24:23Jandora Pavel
14.Ne16.1.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:22Vilímek Dušan
15.Ne30.1.2022ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal9:32Nedvědický Tomáš
19.Ne27.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14ŠK Excalibur BzenecKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Jandora Pavel
21.Ne13.3.2022DC Hurricane Adamov7:11ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan18:24Jandora Pavel
22.Ne20.3.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:19Kobzák Pavel
17.Ne27.3.2022Adalbertus Medlov10:8ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal26:24Nedvědický Tomáš
24.Ne10.4.2022ŠK Excalibur Bzenec10:8DC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:21Kulhavý Radim
25.Ne24.4.2022DC Vandals Blansko7:11ŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin21:27Jandora Pavel
20.So30.4.2022ŠK Excalibur Bzenec8:10Hornets AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:26Dudíková Zdeňka
26.Ne1.5.2022ŠK Excalibur Bzenec7:11ŠK VyškovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:26Březovský Bořivoj
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 18:33:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement