Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020Hornets Adamov10:8DC Hurricane AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka23:20Dudík Milan
3.Ne4.10.2020Hornets Adamov14:4DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Hanák Martin
4.Ne11.10.2020PBL 45 Brno7:11Hornets AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan18:26Dudíková Zdeňka
12.Ne13.12.2020Hornets Adamov10:9Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka22:23Vorsa Michal
7.Ne10.10.2021Hornets Adamov13:5ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka27:16Jandora Pavel
8.Ne24.10.2021Hornets Adamov8:10Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka18:23Cenek Libor
9.Ne31.10.2021DC Knajp Riders Letovice12:6Hornets AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:20Dudíková Zdeňka
10.Ne14.11.2021Hornets Adamov3:15ŠK VyškovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka12:32Březovský Bořivoj
11.Ne21.11.2021ALK Brumov5:13Hornets AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Musil Tomáš11:29Dudíková Zdeňka
13.Ne9.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Hornets AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:33Dudíková Zdeňka
14.Ne16.1.2022DC Hurricane Adamov3:15Hornets AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan11:31Dudíková Zdeňka
16.Ne6.2.2022DC Vandals Blansko8:10Hornets AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin22:25Dudíková Zdeňka
17.Ne13.2.2022Hornets Adamov13:5PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka28:15Vilímek Dušan
21.Ne13.3.2022Šenkýři Brno7:11Hornets AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel19:23Dudíková Zdeňka
22.Ne20.3.2022Hornets Adamov8:10DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka21:23Kovařík Lukáš
23.Ne3.4.2022ŠK Vyškov11:7Hornets AdamovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj27:17Dudíková Zdeňka
24.Ne10.4.2022Hornets Adamov14:4ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Musil Tomáš
25.Ne24.4.2022Adalbertus Medlov10:8Hornets AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal21:21Dudíková Zdeňka
20.So30.4.2022ŠK Excalibur Bzenec8:10Hornets AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:26Dudíková Zdeňka
26.Ne1.5.2022Hornets Adamov12:6DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka25:17Otřísal Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 21:04:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement