Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020Šenkýři Brno11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel24:21Toncar Martin
2.Ne27.9.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12DC Knajp Riders LetoviceKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk19:28Nárožný Vladimír
3.Ne4.10.2020ŠK Vyškov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:15Dulínek Zdeněk
4.Ne11.10.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ALK BrumovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:22Palinek Michal
5.Ne19.9.2021Adalbertus Medlov10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:20Dulínek Zdeněk
6.Ne3.10.2021ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel31:14Dulínek Zdeněk
10.Ne14.11.2021PBL 45 Brno10:8DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:20Dulínek Zdeněk
13.Ne9.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Hornets AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:33Dudíková Zdeňka
14.Ne16.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14Šenkýři BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Kobzák Pavel
16.Ne6.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice2:16ŠK VyškovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk12:33Březovský Bořivoj
17.Ne13.2.2022ALK Brumov10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:19Toncar Martin
18.Ne20.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12Adalbertus MedlovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk15:28Vorsa Michal
19.Ne27.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14ŠK Excalibur BzenecKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Jandora Pavel
20.Ne6.3.2022DC Hurricane Adamov15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan33:10Dulínek Zdeněk
23.Ne3.4.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14PBL 45 BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:29Vilímek Dušan
26.Ne1.5.2022Hornets Adamov12:6DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka25:17Otřísal Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 22:17:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement