Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. liga C (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023DC Triple X Letovice13:5DC Zenit Deštná APohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr30:15Stöhrová Ivana
1.Ne17.9.2023ŠK Jedničky Boskovice12:6DC Vandals Blansko CBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla26:17Coufal Ivoš
1.Ne17.9.2023Hoteliéři Usobrno C7:11Die Kurwe JaroměřiceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan20:25Spilka Pavel
1.Ne24.9.2023Dělníci Blansko8:10DC Poškoláci ValchovRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek22:22Dokoupil Stanislav
2.Ne1.10.2023DC Orli Ráječko5:13DC Zenit Deštná APizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš12:28Stöhrová Ivana
2.Ne1.10.2023Die Kurwe Jaroměřice5:13Dělníci BlanskoRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel14:28Jirků Radek
2.Ne1.10.2023DC Poškoláci Valchov7:11ŠK Jedničky BoskoviceOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dokoupil Stanislav20:26Šimonová Pavla
2.Ne1.10.2023DC Šipky Sloup B9:10Rumíci KrhovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán22:25Kejduš Jan
2.Ne1.10.2023Hoteliéři Usobrno B5:13DC Triple X LetoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik13:26Kulhavý Petr
2.Ne1.10.2023ŠK Bystřické letky14:4Hoteliéři Usobrno CRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin32:15Smejkal Dušan
1.Čt5.10.2023Rumíci Krhov7:11Hoteliéři Usobrno BPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan21:25Langer Patrik
3.Ne8.10.2023DC Zenit Deštná A8:10Hoteliéři Usobrno BPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana20:23Langer Patrik
3.Ne8.10.2023DC Triple X Letovice11:7DC Šipky Sloup BPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr26:20Strachoň Štěpán
3.Ne8.10.2023Rumíci Krhov13:5DC Vandals Blansko CPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan29:15Novotný Jakub
3.Ne8.10.2023ŠK Jedničky Boskovice15:3Die Kurwe JaroměřiceBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla31:16Spilka Pavel
3.Ne8.10.2023Hoteliéři Usobrno C2:16DC Orli RáječkoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan11:32Kotlán Tomáš
4.Ne15.10.2023DC Orli Ráječko6:12Hoteliéři Usobrno BPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš21:27Langer Patrik
4.Ne15.10.2023DC Poškoláci Valchov10:8Rumíci KrhovOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav24:19Kejduš Jan
4.Ne15.10.2023DC Vandals Blansko C3:15DC Triple X LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub12:32Prudil David
4.Ne15.10.2023DC Šipky Sloup B6:12DC Zenit Deštná APivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán14:25Stöhrová Ivana
4.Ne15.10.2023Hoteliéři Usobrno C3:15Dělníci BlanskoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan13:32Jirků Radek
4.Ne15.10.2023ŠK Bystřické letky14:4ŠK Jedničky BoskoviceRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin29:16Šimonová Pavla
5.Ne22.10.2023Hoteliéři Usobrno B13:5DC Šipky Sloup BHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik28:16Lehotsky Juraj
5.Ne22.10.2023DC Zenit Deštná A11:7DC Vandals Blansko CPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana24:17Novotný Jakub
5.Ne22.10.2023DC Triple X Letovice10:8DC Poškoláci ValchovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr24:19Dlábek Ladislav
5.Ne22.10.2023Rumíci Krhov12:6Die Kurwe JaroměřicePopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan27:14Spilka Pavel
5.Ne22.10.2023ŠK Jedničky Boskovice15:3Hoteliéři Usobrno CBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla32:10Smejkal Martin
5.Ne22.10.2023Dělníci Blansko12:6DC Orli RáječkoRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek28:18Kotlán Tomáš
6.Ne29.10.2023DC Orli Ráječko9:10DC Šipky Sloup BPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš21:26Lehotsky Juraj
6.Ne29.10.2023Die Kurwe Jaroměřice5:13DC Triple X LetoviceRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel12:28Prudil David
6.Ne29.10.2023DC Poškoláci Valchov5:13DC Zenit Deštná AOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav13:28Stöhrová Ivana
6.Ne29.10.2023DC Vandals Blansko C11:7Hoteliéři Usobrno BRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub24:20Langer Patrik
6.Ne29.10.2023Dělníci Blansko11:7ŠK Jedničky BoskoviceRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek27:18Šimonová Pavla
6.Ne29.10.2023ŠK Bystřické letky7:11Rumíci KrhovRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin19:24Kejduš Jan
3.Ne5.11.2023Dělníci Blansko9:10ŠK Bystřické letkyRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek23:26Hulák Martin
7.Ne12.11.2023DC Šipky Sloup B15:3DC Vandals Blansko CPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán31:11Novotný Jakub
7.Ne12.11.2023Hoteliéři Usobrno B7:11DC Poškoláci ValchovHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik19:28Dlábek Ladislav
7.Ne12.11.2023DC Zenit Deštná A12:6Die Kurwe JaroměřicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana25:14Spilka Pavel
7.Ne12.11.2023DC Triple X Letovice10:8ŠK Bystřické letkyPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Prudil David23:21Hulák Martin
7.Ne12.11.2023Rumíci Krhov15:3Hoteliéři Usobrno CPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan33:7Lajšner Rostislav
7.Ne12.11.2023ŠK Jedničky Boskovice8:10DC Orli RáječkoBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla20:23Přibyl Martin
1.So18.11.2023ŠK Bystřické letky13:5DC Orli RáječkoRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin28:18Kotlán Tomáš
8.Ne19.11.2023DC Orli Ráječko10:8DC Vandals Blansko CPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš24:19Novotný Jakub
8.Ne19.11.2023Die Kurwe Jaroměřice7:11Hoteliéři Usobrno BRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel19:25Langer Patrik
8.Ne19.11.2023DC Poškoláci Valchov13:5DC Šipky Sloup BOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav29:16Strachoň Štěpán
8.Ne19.11.2023Dělníci Blansko8:10Rumíci KrhovRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek23:27Kejduš Jan
8.Ne19.11.2023Hoteliéři Usobrno C9:10DC Triple X LetoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan22:23Kulhavý Petr
9.Ne26.11.2023DC Šipky Sloup B16:2Die Kurwe JaroměřicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán34:11Janošová Tereza
9.Ne26.11.2023Hoteliéři Usobrno B8:10ŠK Bystřické letkyHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik21:23Hulák Martin
9.Ne26.11.2023DC Zenit Deštná A13:5Hoteliéři Usobrno CPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana30:13Smejkal Martin
9.Ne26.11.2023DC Triple X Letovice12:6Dělníci BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr29:15Jirků Radek
9.Ne26.11.2023Rumíci Krhov11:7ŠK Jedničky BoskovicePopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan23:20Slezák Zdeněk
10.Ne3.12.2023DC Orli Ráječko9:10DC Poškoláci ValchovPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš21:20Dlábek Ladislav
10.Ne3.12.2023Die Kurwe Jaroměřice6:12DC Vandals Blansko CRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel16:26Novotný Jakub
10.Ne3.12.2023ŠK Jedničky Boskovice10:9DC Triple X LetoviceBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla22:20Kulhavý Petr
10.Ne3.12.2023Dělníci Blansko10:9DC Zenit Deštná ARestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek24:23Stöhr Jindřich
10.Ne3.12.2023Hoteliéři Usobrno C3:15Hoteliéři Usobrno BHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan11:32Langer Patrik
10.Ne3.12.2023ŠK Bystřické letky11:7DC Šipky Sloup BRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin25:18Strachoň Štěpán
11.Ne10.12.2023DC Poškoláci Valchov13:5Die Kurwe JaroměřiceOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav28:13Spilka Pavel
11.Ne10.12.2023DC Vandals Blansko C8:10ŠK Bystřické letkyRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub19:22Hulák Martin
11.Ne10.12.2023DC Šipky Sloup B12:6Hoteliéři Usobrno CPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán29:15Smejkal Dušan
11.Ne10.12.2023Hoteliéři Usobrno B11:7Dělníci BlanskoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik23:20Jirků Radek
11.Ne10.12.2023DC Zenit Deštná A10:8ŠK Jedničky BoskovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana25:20Šimonová Pavla
11.Ne10.12.2023Rumíci Krhov12:6DC Orli RáječkoPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan28:20Kotlán Tomáš
8.Ne17.12.2023ŠK Bystřické letky12:6DC Zenit Deštná ARestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin27:17Stöhrová Ivana
9.Ne7.1.2024DC Vandals Blansko C8:10DC Poškoláci ValchovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub22:23Dlábek Ladislav
12.Ne14.1.2024DC Orli Ráječko13:5Die Kurwe JaroměřicePizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš29:17Spilka Pavel
12.Ne14.1.2024Rumíci Krhov10:9DC Triple X LetovicePopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan20:22Kulhavý Petr
12.Ne14.1.2024ŠK Jedničky Boskovice11:7Hoteliéři Usobrno BBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla26:18Langer Patrik
12.Ne14.1.2024Dělníci Blansko11:7DC Šipky Sloup BRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek26:22Skoupá Dominika
12.Ne14.1.2024Hoteliéři Usobrno C7:11DC Vandals Blansko CHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan19:24Novotný Jakub
12.Ne14.1.2024ŠK Bystřické letky10:8DC Poškoláci ValchovRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin24:18Dlábek Ladislav
13.Ne21.1.2024Die Kurwe Jaroměřice5:13ŠK Bystřické letkyRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel13:26Hulák Martin
13.Ne21.1.2024DC Poškoláci Valchov13:5Hoteliéři Usobrno COsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav29:16Smejkal Dušan
13.Ne21.1.2024DC Vandals Blansko C8:10Dělníci BlanskoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub20:23Jirků Radek
13.Ne21.1.2024DC Šipky Sloup B12:6ŠK Jedničky BoskovicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán26:18Šimonová Pavla
13.Ne21.1.2024DC Zenit Deštná A12:6Rumíci KrhovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana26:14Kejduš Jan
13.Ne21.1.2024DC Triple X Letovice7:11DC Orli RáječkoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr19:25Kotlán Tomáš
14.Ne4.2.2024DC Zenit Deštná A10:9DC Triple X LetovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana23:20Kulhavý Petr
14.Ne4.2.2024Hoteliéři Usobrno B10:8Rumíci KrhovHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik25:20Kejduš Jan
14.Ne4.2.2024DC Vandals Blansko C12:6ŠK Jedničky BoskoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub26:16Zemach Filip
14.Ne4.2.2024DC Poškoláci Valchov10:8Dělníci BlanskoOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Kopečný Vojtěch26:20Jirků Radek
14.Ne4.2.2024Die Kurwe Jaroměřice10:8Hoteliéři Usobrno CRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel26:19Smejkal Dušan
14.Ne4.2.2024DC Orli Ráječko2:16ŠK Bystřické letkyPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš11:32Hulák Martin
15.Ne11.2.2024DC Zenit Deštná A12:6DC Orli RáječkoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana26:17Kotlán Tomáš
15.Ne11.2.2024Dělníci Blansko13:5Die Kurwe JaroměřiceRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek29:14Spilka Pavel
15.Ne11.2.2024ŠK Jedničky Boskovice6:12DC Poškoláci ValchovBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla20:28Langr Antonín
15.Ne11.2.2024Rumíci Krhov9:10DC Šipky Sloup BPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan22:21Strachoňová Jitka
15.Ne11.2.2024DC Triple X Letovice8:10Hoteliéři Usobrno BPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr19:24Přikryl Michal
15.Ne11.2.2024Hoteliéři Usobrno C6:12ŠK Bystřické letkyHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan18:27Hulák Martin
16.Ne18.2.2024Hoteliéři Usobrno B3:15DC Zenit Deštná AHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik12:32Stöhrová Ivana
16.Ne18.2.2024DC Šipky Sloup B6:12DC Triple X LetovicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoňová Jitka18:25Kulhavý Petr
16.Ne18.2.2024DC Vandals Blansko C8:10Rumíci KrhovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub22:26Kejduš Jan
16.Ne18.2.2024Die Kurwe Jaroměřice5:13ŠK Jedničky BoskoviceRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel16:29Šimonová Pavla
16.Ne18.2.2024ŠK Bystřické letky10:8Dělníci BlanskoRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin21:16Jirků Radek
16.Ne18.2.2024DC Orli Ráječko12:6Hoteliéři Usobrno CPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš29:16Smejkal Dušan
17.Ne25.2.2024Hoteliéři Usobrno B8:10DC Orli RáječkoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik21:23Kotlán Tomáš
17.Ne25.2.2024Rumíci Krhov5:13DC Poškoláci ValchovPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan15:29Dlábek Ladislav
17.Ne25.2.2024DC Triple X Letovice12:6DC Vandals Blansko CPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr28:13Novotný Jakub
17.Ne25.2.2024DC Zenit Deštná A10:8DC Šipky Sloup BPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana25:19Strachoň Štěpán
17.Ne25.2.2024Dělníci Blansko13:5Hoteliéři Usobrno CRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek29:16Smejkal Dušan
17.Ne25.2.2024ŠK Jedničky Boskovice9:10ŠK Bystřické letkyBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla19:21Hulák Martin
18.Ne3.3.2024DC Šipky Sloup B10:8Hoteliéři Usobrno BPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán24:21Langer Patrik
18.Ne3.3.2024DC Vandals Blansko C8:10DC Zenit Deštná ARestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub20:27Stöhrová Ivana
18.Ne3.3.2024DC Poškoláci Valchov11:7DC Triple X LetoviceOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav26:18Kuchařík Bohuslav
18.Ne3.3.2024Die Kurwe Jaroměřice9:10Rumíci KrhovRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel20:24Kejduš Jan
18.Ne3.3.2024Hoteliéři Usobrno C5:13ŠK Jedničky BoskoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan15:29Zezula Tomáš JUDr.
18.Ne3.3.2024DC Orli Ráječko11:7Dělníci BlanskoPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš25:18Jirků Radek
19.Ne10.3.2024DC Šipky Sloup B10:9DC Orli RáječkoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán23:24Kotlán Tomáš
19.Ne10.3.2024DC Triple X Letovice6:12Die Kurwe JaroměřicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr20:27Spilka Pavel
19.Ne10.3.2024DC Zenit Deštná A12:6DC Poškoláci ValchovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana26:20Dlábek Ladislav
19.Ne10.3.2024Hoteliéři Usobrno B12:6DC Vandals Blansko CHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik27:15Novotný Jakub
19.Ne10.3.2024ŠK Jedničky Boskovice5:13Dělníci BlanskoBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla17:29Jirků Radek
19.Ne10.3.2024Rumíci Krhov8:10ŠK Bystřické letkyPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan22:25Hulák Martin
20.Ne17.3.2024DC Vandals Blansko C11:7DC Šipky Sloup BRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub27:18Strachoňová Jitka
20.Ne17.3.2024DC Poškoláci Valchov10:8Hoteliéři Usobrno BOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav23:17Langer Patrik
20.Ne17.3.2024Die Kurwe Jaroměřice4:14DC Zenit Deštná ARestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel12:32Stöhrová Ivana
20.Ne17.3.2024ŠK Bystřické letky12:6DC Triple X LetoviceRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin28:16Kulhavý Petr
20.Ne17.3.2024Hoteliéři Usobrno C5:13Rumíci KrhovHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan15:28Kejduš Jan
20.Ne17.3.2024DC Orli Ráječko10:9ŠK Jedničky BoskovicePizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš23:22Šimonová Pavla
21.Ne7.4.2024DC Vandals Blansko C10:8DC Orli RáječkoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Novotný Jakub24:23Kotlán Tomáš
21.Ne7.4.2024Hoteliéři Usobrno B11:7Die Kurwe JaroměřiceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Langer Patrik27:22Spilka Pavel
21.Ne7.4.2024DC Šipky Sloup B8:10DC Poškoláci ValchovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán18:24Dlábek Ladislav
21.Ne7.4.2024Rumíci Krhov11:7Dělníci BlanskoPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan25:19Jirků Radek
21.Ne7.4.2024DC Triple X Letovice10:8Hoteliéři Usobrno CPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Petr24:23Smejkal Dušan
21.Ne7.4.2024DC Zenit Deštná A4:14ŠK Bystřické letkyPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana13:29Hulák Martin
22.Ne14.4.2024DC Poškoláci Valchov10:8DC Vandals Blansko COsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav22:20Novotný Jakub
22.Ne14.4.2024Die Kurwe Jaroměřice7:11DC Šipky Sloup BRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel18:25Strachoň Štěpán
22.Ne14.4.2024Hoteliéři Usobrno C3:15DC Zenit Deštná AHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Martin10:31Stöhrová Ivana
22.Ne14.4.2024Dělníci Blansko9:10DC Triple X LetoviceRestaurace U Slunce Blansko, Blansko 
15:00Jirků Radek23:21Kulhavý Petr
22.Ne14.4.2024ŠK Jedničky Boskovice9:10Rumíci KrhovBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla19:23Kejduš Jan
23.Ne21.4.2024DC Poškoláci ValchovDC Orli RáječkoOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic
15:00
23.Ne21.4.2024DC Vandals Blansko CDie Kurwe JaroměřiceRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
23.Ne21.4.2024DC Triple X LetoviceŠK Jedničky BoskovicePohostinství Deštná, Letovice
15:00
23.Ne21.4.2024DC Zenit Deštná ADělníci BlanskoPohostinství Deštná, Letovice
15:00
23.Ne21.4.2024Hoteliéři Usobrno BHoteliéři Usobrno CHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
23.Ne21.4.2024DC Šipky Sloup BŠK Bystřické letkyPivárna Sloup, Sloup
15:00
24.Ne28.4.2024Die Kurwe JaroměřiceDC Poškoláci ValchovRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko
15:00
24.Ne28.4.2024ŠK Bystřické letkyDC Vandals Blansko CRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem
15:00
24.Ne28.4.2024Hoteliéři Usobrno CDC Šipky Sloup BHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
24.Ne28.4.2024Dělníci BlanskoHoteliéři Usobrno BRestaurace U Slunce Blansko, Blansko
15:00
24.Ne28.4.2024ŠK Jedničky BoskoviceDC Zenit Deštná ABar Jednička Boskovice, Boskovice
15:00
24.Ne28.4.2024DC Orli RáječkoRumíci KrhovPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy
15:00
22.Ne5.5.2024ŠK Bystřické letkyHoteliéři Usobrno BRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem
15:00
25.Ne12.5.2024Die Kurwe JaroměřiceDC Orli RáječkoRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko
15:00
25.Ne12.5.2024DC Triple X LetoviceRumíci KrhovPohostinství Deštná, Letovice
15:00
25.Ne12.5.2024Hoteliéři Usobrno BŠK Jedničky BoskoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
25.Ne12.5.2024DC Šipky Sloup BDělníci BlanskoPivárna Sloup, Sloup
15:00
25.Ne12.5.2024DC Vandals Blansko CHoteliéři Usobrno CRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
25.Ne12.5.2024DC Poškoláci ValchovŠK Bystřické letkyOsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic
15:00
26.Ne19.5.2024ŠK Bystřické letkyDie Kurwe JaroměřiceRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem
15:00
26.Ne19.5.2024Hoteliéři Usobrno CDC Poškoláci ValchovHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
26.Ne19.5.2024Dělníci BlanskoDC Vandals Blansko CRestaurace U Slunce Blansko, Blansko
15:00
26.Ne19.5.2024ŠK Jedničky BoskoviceDC Šipky Sloup BBar Jednička Boskovice, Boskovice
15:00
26.Ne19.5.2024Rumíci KrhovDC Zenit Deštná APopelka bar, Boskovice
15:00
26.Ne19.5.2024DC Orli RáječkoDC Triple X LetovicePizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 17:19:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement