Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš29:17Dudík Milan
1.Ne18.9.2022DC Knajp Riders Letovice9:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim23:23Dulínek Zdeněk
1.Ne18.9.2022DC Frogs Žabčice7:11DC Vandals BlanskoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan19:24Hanák Martin
1.Ne18.9.2022PBL 45 Brno11:7Devastators BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:18Šebesta Filip
2.Ne2.10.2022Devastators Brno7:11DC Hurricane AdamovPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Tajovský Jiří16:24Dudík Milan
2.Ne2.10.2022DC Vandals Blansko3:15Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin12:32Kobzák Pavel
2.Ne2.10.2022Adalbertus Medlov10:8DC Knajp Riders LetoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:21Kovařík Lukáš
2.Ne2.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Nedvědický Tomáš
2.Ne2.10.2022PBL 45 Brno11:7DC Frogs ŽabčicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan26:19Skúpý Jan
3.Ne9.10.2022DC Hurricane Adamov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:14Toncar Martin
3.Ne9.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:16Vorsa Michal
3.Ne9.10.2022Šenkýři Brno13:5PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:14Vilímek Dušan
3.Ne9.10.2022DC Frogs Žabčice10:8Devastators BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan25:18Šebesta Filip
4.Ne23.10.2022Devastators Brno12:6DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip26:18Dulínek Zdeněk
4.Ne23.10.2022DC Vandals Blansko6:12DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin17:28Kovařík Lukáš
4.Ne23.10.2022Adalbertus Medlov10:9DC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:23Šeba Martin
4.Ne23.10.2022DC Frogs Žabčice9:10Šenkýři BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan22:23Cenek Libor
5.Ne30.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:22Vorsa Michal
5.Ne30.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:19Hanák Martin
5.Ne30.10.2022DC Knajp Riders Letovice11:7PBL 45 BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš26:18Hudec Petr
5.Ne30.10.2022Šenkýři Brno14:4Devastators BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel30:10Šebesta Filip
6.Ne13.11.2022Devastators Brno6:12Adalbertus MedlovPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Andrle Jan16:27Vorsa Michal
6.Ne13.11.2022DC Vandals Blansko8:10DC Hurricane AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin18:25Dudík Milan
6.Ne13.11.2022DC Frogs Žabčice11:7DC Knajp Riders LetoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan27:15Suchý Jakub
6.Ne13.11.2022PBL 45 Brno8:10ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan20:25Jandora Pavel
7.Ne20.11.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice9:10DC Vandals BlanskoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Hanák Martin
7.Ne20.11.2022DC Hurricane Adamov10:8PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan23:20Vilímek Dušan
7.Ne20.11.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:21Fröhlich Lukáš
7.Ne20.11.2022DC Knajp Riders Letovice3:15Šenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim10:30Kobzák Pavel
8.Ne27.11.2022DC Vandals Blansko8:10Adalbertus MedlovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin22:24Vorsa Michal
8.Ne27.11.2022Šenkýři Brno12:6ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:18Jandora Pavel
8.Ne27.11.2022DC Frogs Žabčice7:11DC Hurricane AdamovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan18:25Dudík Milan
8.Ne27.11.2022PBL 45 Brno7:11DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan19:25Dulínek Zdeněk
9.Ne4.12.2022Adalbertus Medlov8:10PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal19:24Hudec Petr
9.Ne4.12.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:25Skúpý Jan
9.Ne4.12.2022DC Hurricane Adamov10:8Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:22Kobzák Pavel
9.Ne4.12.2022DC Knajp Riders Letovice0:18Devastators BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:000:36
10.Ne11.12.2022Devastators Brno8:10DC Vandals BlanskoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Andrle Jan21:23Hanák Martin
10.Ne11.12.2022DC Knajp Riders Letovice6:12ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš18:26Jandora Pavel
10.Ne11.12.2022Šenkýři Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:15Dulínek Zdeněk
10.Ne11.12.2022DC Frogs Žabčice12:6Adalbertus MedlovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan26:16Vorsa Michal
11.Ne15.1.2023DC Vandals Blansko7:11PBL 45 BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin20:23Vilímek Dušan
11.Ne15.1.2023Adalbertus Medlov6:12Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal15:27Kobzák Pavel
11.Ne15.1.2023ŠK Excalibur Bzenec16:2Devastators BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel34:10Andrle Jan
12.Ne22.1.2023DC Hurricane Adamov9:10ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš20:22Jandora Pavel
12.Ne22.1.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Knajp Riders LetoviceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin25:22Kovařík Lukáš
12.Ne22.1.2023DC Vandals Blansko7:11DC Frogs ŽabčiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin18:26Fröhlich Lukáš
12.Ne22.1.2023Devastators Brno4:14PBL 45 BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Andrle Jan15:30Vilímek Dušan
11.Ne5.2.2023DC Hurricane Adamov10:8DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:23Kovařík Lukáš
13.Ne12.2.2023DC Hurricane AdamovDevastators BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
13.Ne12.2.2023Šenkýři BrnoDC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno
15:00
13.Ne12.2.2023DC Knajp Riders LetoviceAdalbertus MedlovPohostinství Deštná, Letovice
15:00
13.Ne12.2.2023ŠK Excalibur BzenecDC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
13.Ne12.2.2023DC Frogs ŽabčicePBL 45 BrnoRestaurant Sport, Žabčice
15:00
14.Ne19.2.2023Adalbertus MedlovŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov
15:00
14.Ne19.2.2023PBL 45 BrnoŠenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno
15:00
14.Ne19.2.2023Devastators BrnoDC Frogs ŽabčicePivnice Na Vyhlídce, Brno
15:00
15.Ne26.2.2023DC Hor Boj Elita H. BojanoviceDevastators BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
15.Ne26.2.2023DC Knajp Riders LetoviceDC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice
15:00
15.Ne26.2.2023DC Hurricane AdamovAdalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
15.Ne26.2.2023Šenkýři BrnoDC Frogs ŽabčiceRestaurace Stavba, Brno
15:00
16.Ne5.3.2023Adalbertus MedlovDC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov
15:00
16.Ne5.3.2023DC Vandals BlanskoŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
16.Ne5.3.2023PBL 45 BrnoDC Knajp Riders LetovicePivní bar Lidická, Brno
15:00
16.Ne5.3.2023Devastators BrnoŠenkýři BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno
15:00
17.Ne12.3.2023Adalbertus MedlovDevastators BrnoMedlovská hospoda, Medlov
15:00
17.Ne12.3.2023DC Hurricane AdamovDC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
17.Ne12.3.2023DC Knajp Riders LetoviceDC Frogs ŽabčicePohostinství Deštná, Letovice
15:00
17.Ne12.3.2023ŠK Excalibur BzenecPBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
14.Ne26.3.2023DC Hor Boj Elita H. BojanoviceDC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
18.Ne2.4.2023DC Vandals BlanskoDC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
18.Ne2.4.2023PBL 45 BrnoDC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno
15:00
18.Ne2.4.2023DC Frogs ŽabčiceŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice
15:00
18.Ne2.4.2023Šenkýři BrnoDC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno
15:00
19.Ne16.4.2023Adalbertus MedlovDC Vandals BlanskoMedlovská hospoda, Medlov
15:00
19.Ne16.4.2023ŠK Excalibur BzenecŠenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
19.Ne16.4.2023DC Hurricane AdamovDC Frogs ŽabčiceŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
19.Ne16.4.2023DC Hor Boj Elita H. BojanovicePBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
20.Ne23.4.2023PBL 45 BrnoAdalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno
15:00
20.Ne23.4.2023DC Frogs ŽabčiceDC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice
15:00
20.Ne23.4.2023Šenkýři BrnoDC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno
15:00
20.Ne23.4.2023Devastators BrnoDC Knajp Riders LetovicePivnice Na Vyhlídce, Brno
15:00
21.Ne30.4.2023DC Vandals BlanskoDevastators BrnoRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
21.Ne30.4.2023ŠK Excalibur BzenecDC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
21.Ne30.4.2023DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
21.Ne30.4.2023Adalbertus MedlovDC Frogs ŽabčiceMedlovská hospoda, Medlov
15:00
22.Ne14.5.2023PBL 45 BrnoDC Vandals BlanskoPivní bar Lidická, Brno
15:00
22.Ne14.5.2023Šenkýři BrnoAdalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno
15:00
22.Ne14.5.2023DC Knajp Riders LetoviceDC Hurricane AdamovPohostinství Deštná, Letovice
15:00
22.Ne14.5.2023Devastators BrnoŠK Excalibur BzenecPivnice Na Vyhlídce, Brno
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 14:58:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement