Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St23.9.2020Borci Brno11:7Rozruch Beerhouse BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Kleveta Jan28:18Zbořil Jiří
1.Čt24.9.2020Club 2V Vyškov4:14To je Vonoo Bílovice nad SvitavouClub 2 V, Vyškov 
18:00Čvančara Jiří15:31Jebáček Milan
1.Čt24.9.2020DC Raptors Brankovice14:4Rychlé šípy RajhradObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr29:14Mlčoch Ondřej
1.Čt24.9.2020Stefanplus Brno12:6Grácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef27:20Chudá Martina
1.Čt24.9.2020Kénik Brno7:11Komárov BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena19:25Slavík Jiří
2.Čt1.10.2020Club 2V Vyškov10:9DC Raptors BrankoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Čvančara Jiří19:20Majerčák Petr
2.Čt1.10.2020Rozruch Beerhouse Brno14:4Kénik BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří30:13Parák Dominik
2.Čt1.10.2020Psí Vojáci Bučovice9:10Borci BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr21:26Němeček Zdeněk
2.Čt1.10.2020Rychlé šípy Rajhrad2:16Snipers Brno BRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Černošek Zbyněk11:32Marek Lukáš
2.Čt1.10.2020To je Vonoo Bílovice nad Svitavou10:9Komárov BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan21:25Uma Jan
3.St7.10.2020Borci Brno15:3Grácie BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Němeček Zdeněk30:9Chudá Martina
3.Čt8.10.2020DC Raptors Brankovice12:6To je Vonoo Bílovice nad SvitavouObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr26:17Stano Tomáš
3.Čt8.10.2020Snipers Brno B13:5Club 2V VyškovHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš29:14Čvančara Jiří
3.Čt8.10.2020Stefanplus Brno11:7Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef23:18Mlčoch Ondřej
3.Čt8.10.2020Kénik Brno11:7Psí Vojáci BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena24:18Novák Petr
3.Čt8.10.2020Komárov Brno8:10Rozruch Beerhouse BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan23:25Bezůšek Pavel
4.Čt16.9.2021Club 2V Vyškov7:11Stefanplus BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Petr18:26Balej Josef
4.Čt16.9.2021DC Raptors Brankovice5:13Snipers Brno BObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr15:27Marek Lukáš
4.Čt16.9.2021Psí Vojáci Bučovice6:12Komárov BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr15:26Slavík Jiří
4.Čt16.9.2021Grácie Brno14:4Kénik BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina32:13Kříž Milan
4.Čt16.9.2021To je Vonoo Bílovice nad Svitavou9:10Rozruch Beerhouse BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Novotný Jakub24:22Zbořil Jiří
5.St29.9.2021Borci Brno12:6Rychlé šípy RajhradBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Němeček Zdeněk27:15Mlčoch Ondřej
5.Čt30.9.2021Snipers Brno B12:6To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš28:18Vozka Tomáš
5.Čt30.9.2021Stefanplus Brno10:8DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef23:22Majerčák Petr
5.Čt30.9.2021Komárov Brno13:5Grácie BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan28:15Chudá Martina
5.Čt30.9.2021Rozruch Beerhouse Brno10:8Psí Vojáci BučoviceBat Beerhouse, Brno 
18:00Bezůšek Pavel22:19Novák Petr
6.Čt7.10.2021Club 2V Vyškov9:10Borci BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav19:21Němeček Zdeněk
6.Čt7.10.2021Snipers Brno B14:4Stefanplus BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš30:18Balej Josef
6.Čt7.10.2021Grácie Brno4:14Rozruch Beerhouse BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina15:30Bezůšek Pavel
6.Čt7.10.2021Rychlé šípy Rajhrad16:2Kénik BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav34:11Macháň Vladislav
6.Čt7.10.2021To je Vonoo Bílovice nad Svitavou13:5Psí Vojáci BučoviceRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan29:17Novák Petr
7.Čt21.10.2021Stefanplus Brno10:8To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef23:22Jebáček Milan
7.Čt21.10.2021Kénik Brno2:16Club 2V VyškovPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Krejzlík Milan8:33Hynšt Vítězslav
7.Čt21.10.2021Psí Vojáci Bučovice7:11Grácie BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr20:24Chudá Martina
7.Po25.10.2021Komárov Brno10:8Rychlé šípy RajhradRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří23:18Mlčoch Ondřej
8.Čt28.10.2021Club 2V Vyškov9:10Komárov BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav24:22Uma Jan
8.Čt28.10.2021DC Raptors Brankovice13:5Kénik BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Bonczek Martin29:15Macháň Vladislav
8.Čt28.10.2021Snipers Brno B13:5Borci BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš28:16Stix Jiří
8.Čt28.10.2021Rychlé šípy Rajhrad11:7Rozruch Beerhouse BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej25:18Bezůšek Pavel
8.Čt28.10.2021To je Vonoo Bílovice nad Svitavou18:0Grácie BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan36:4Chudá Martina
7.Čt4.11.2021Borci Brno12:6DC Raptors BrankoviceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Kleveta Jan28:16Bonczek Martin
9.St10.11.2021Borci Brno10:8Stefanplus BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš25:19Balej Josef
9.Čt11.11.2021Kénik Brno3:15Snipers Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena9:32Marek Lukáš
9.Čt11.11.2021Komárov Brno10:9DC Raptors BrankoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří22:22Majerčák Petr
9.Čt11.11.2021Psí Vojáci Bučovice10:9Rychlé šípy RajhradRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr24:20Mlčoch Ondřej
11.St17.11.2021Borci Brno17:1To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš35:5Jebáček Milan
10.Čt18.11.2021Club 2V Vyškov10:8Psí Vojáci BučoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav24:21Novák Petr
10.Čt18.11.2021DC Raptors Brankovice11:7Rozruch Beerhouse BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr27:18Zbořil Jiří
10.Čt18.11.2021Snipers Brno B13:5Komárov BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš29:16Slavík Jiří
10.Čt18.11.2021Stefanplus Brno14:4Kénik BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Štefan Karel32:13Kölblová Zdena
10.Čt18.11.2021Rychlé šípy Rajhrad17:1Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej35:9Chudá Martina
11.Čt25.11.2021Psí Vojáci Bučovice2:16DC Raptors BrankoviceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr15:33Majerčák Petr
11.Čt25.11.2021Grácie Brno5:13Club 2V VyškovHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina13:30Hynšt Vítězslav
12.St1.12.2021Borci Brno15:3Kénik BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš33:10Kříž Milan
12.Čt2.12.2021DC Raptors Brankovice10:8Grácie BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr23:20Chudá Martina
13.Čt9.12.2021Kénik Brno7:11To je Vonoo Bílovice nad SvitavouPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena17:25Rozmahel Filip
13.Čt9.12.2021Komárov Brno6:12Borci BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan18:28Sékora Lukáš
13.Čt9.12.2021Grácie Brno4:14Snipers Brno BHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina10:30Zicháček Marek
9.Čt16.12.2021Rozruch Beerhouse Brno13:5Club 2V VyškovBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří26:12Hynšt Vítězslav
12.Čt6.1.2022Stefanplus Brno5:13Rozruch Beerhouse BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef17:28Bezůšek Pavel
12.Ne9.1.2022Snipers Brno B14:4Psí Vojáci BučoviceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš30:15Novák Petr
11.St12.1.2022Komárov Brno9:10Stefanplus BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan22:20Balej Josef
12.Čt13.1.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou14:4Rychlé šípy RajhradRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan30:12Mlčoch Ondřej
13.Čt13.1.2022Psí Vojáci Bučovice11:7Stefanplus BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr26:19Balej Josef
11.14.1.2022Rozruch Beerhouse Brno10:9Snipers Brno BBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří22:21Marek Lukáš
14.Čt20.1.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou7:11Club 2V VyškovRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan19:23Hynšt Petr
14.Čt20.1.2022Rychlé šípy Rajhrad14:4DC Raptors BrankoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Černošek Zbyněk29:16Majerčák Petr
14.Čt20.1.2022Rozruch Beerhouse Brno7:11Borci BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří20:27Sékora Lukáš
14.Čt20.1.2022Komárov Brno13:5Kénik BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan26:17Macháň Vladislav
15.St26.1.2022Borci Brno18:0Psí Vojáci BučoviceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš36:0Novák Petr
15.Čt27.1.2022DC Raptors Brankovice10:8Club 2V VyškovObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr25:21Hynšt Vítězslav
15.Čt27.1.2022Kénik Brno5:13Rozruch Beerhouse BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena16:28Bezůšek Pavel
15.Čt27.1.2022Snipers Brno B18:0Rychlé šípy RajhradHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš36:0Mlčoch Ondřej
15.Čt27.1.2022Komárov Brno6:12To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan20:28Jebáček Milan
16.Čt3.2.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou12:6DC Raptors BrankoviceRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Lukáš25:19Majerčák Petr
16.Čt3.2.2022Club 2V Vyškov10:8Snipers Brno BClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav21:24Marek Lukáš
16.Čt3.2.2022Rychlé šípy Rajhrad10:8Stefanplus BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:22Balej Josef
16.Čt3.2.2022Grácie Brno6:12Borci BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Koumalová Markéta16:27Sékora Lukáš
16.Čt3.2.2022Psí Vojáci Bučovice11:7Kénik BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr27:19Kříž Milan
17.Čt10.2.2022Stefanplus Brno5:13Club 2V VyškovHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef17:27Hynšt Petr
17.Čt10.2.2022Snipers Brno B12:6DC Raptors BrankoviceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš28:14Majerčák Petr
17.Čt10.2.2022Komárov Brno12:6Psí Vojáci BučoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan27:18Novák Petr
17.Čt10.2.2022Kénik Brno6:12Grácie BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena21:28Chudá Martina
17.Čt10.2.2022Rozruch Beerhouse Brno8:10To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří19:23Jebáček Milan
18.Čt17.2.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou6:12Snipers Brno BRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan16:29Marek Lukáš
18.Čt17.2.2022DC Raptors Brankovice7:11Stefanplus BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr20:24Balej Josef
18.Čt17.2.2022Rychlé šípy Rajhrad9:10Borci BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Černošek Zbyněk20:25Sékora Lukáš
18.Čt17.2.2022Grácie Brno6:12Komárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina18:26Slavík Jiří
18.Čt17.2.2022Psí Vojáci Bučovice8:10Rozruch Beerhouse BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr21:23Zbořil Jiří
19.St23.2.2022Borci Brno13:5Club 2V VyškovBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš28:17Hynšt Vítězslav
19.Čt24.2.2022Stefanplus Brno7:11Snipers Brno BHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef17:23Marek Lukáš
19.Čt24.2.2022Rozruch Beerhouse Brno13:5Grácie BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří30:13Chudá Martina
19.Čt24.2.2022Psí Vojáci Bučovice12:6To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr25:18Jebáček Milan
20.Čt3.3.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou7:11Stefanplus BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan20:26Balej Josef
20.Čt3.3.2022DC Raptors Brankovice9:10Borci BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr20:24Sékora Lukáš
20.Čt3.3.2022Club 2V Vyškov11:7Kénik BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav27:17Kříž Milan
20.Čt3.3.2022Rychlé šípy Rajhrad11:7Komárov BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej27:20Kříž Ondřej
20.Čt3.3.2022Grácie Brno6:12Psí Vojáci BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina15:28Židlík Viktor
21.Čt10.3.2022Kénik Brno4:14DC Raptors BrankovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena12:29Majerčák Petr
21.Čt10.3.2022Rozruch Beerhouse Brno10:9Rychlé šípy RajhradBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří25:22Mlčoch Ondřej
21.Čt10.3.2022Grácie Brno8:10To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina17:26Jebáček Milan
22.Čt17.3.2022Stefanplus Brno5:13Borci BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef18:28Sékora Lukáš
22.Čt17.3.2022Snipers Brno B13:5Kénik BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš30:15Kříž Milan
22.Čt17.3.2022Club 2V Vyškov13:5Rozruch Beerhouse BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:14Zbořil Jiří
22.Čt17.3.2022Rychlé šípy Rajhrad6:12Psí Vojáci BučoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej17:26Novák Petr
21.St23.3.2022Borci Brno10:9Snipers Brno BBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš25:23Marek Lukáš
13.Čt24.3.2022Rychlé šípy Rajhrad9:10Club 2V VyškovRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej21:22Hynšt Petr
14.Čt24.3.2022Grácie Brno8:10Stefanplus BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina19:24Balej Josef
16.Čt24.3.2022Rozruch Beerhouse Brno9:10Komárov BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří21:25Slavík Jiří
22.Po28.3.2022DC Raptors Brankovice13:5Komárov BrnoObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr30:16Slavík Jiří
23.Čt31.3.2022Psí Vojáci Bučovice5:13Club 2V VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr16:28Hynšt Vítězslav
23.Čt31.3.2022Rozruch Beerhouse Brno3:15DC Raptors BrankoviceBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří10:32Majerčák Petr
23.Čt31.3.2022Komárov Brno7:11Snipers Brno BRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří18:24Marek Lukáš
23.Čt31.3.2022Kénik Brno3:15Stefanplus BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan13:31Štefan Karel
23.Čt31.3.2022Grácie Brno3:15Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina12:33Mlčoch Ondřej
19.Čt7.4.2022Kénik Brno8:10Rychlé šípy RajhradPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan20:23Mlčoch Ondřej
24.Čt7.4.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou8:10Borci BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Lukáš21:23Sékora Lukáš
24.Čt7.4.2022Stefanplus Brno7:11Komárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef21:28Slavík Jiří
24.Čt7.4.2022Snipers Brno B9:10Rozruch Beerhouse BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš23:25Zbořil Jiří
24.Čt7.4.2022DC Raptors Brankovice11:7Psí Vojáci BučoviceObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr22:20Novák Petr
24.Čt7.4.2022Club 2V Vyškov13:5Grácie BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:13Chudá Martina
21.Čt21.4.2022Komárov Brno6:12Club 2V VyškovRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří16:26Hynšt Vítězslav
25.Čt21.4.2022Grácie Brno11:7DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina25:19Majerčák Petr
25.Čt21.4.2022Psí Vojáci Bučovice4:14Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr15:29Marek Lukáš
25.Čt21.4.2022Rozruch Beerhouse Brno5:13Stefanplus BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří14:29Balej Josef
25.Čt21.4.2022Kénik Brno1:17Borci BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Parák Dominik4:35Sékora Lukáš
25.Čt21.4.2022Rychlé šípy Rajhrad5:13To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej15:28Rozmahel Filip
26.St27.4.2022Borci Brno14:4Komárov BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Sékora Lukáš31:11Uma Jan
26.Čt28.4.2022To je Vonoo Bílovice nad Svitavou18:0Kénik BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan36:0Kölblová Zdena
26.Čt28.4.2022Stefanplus Brno12:6Psí Vojáci BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef27:16Novák Petr
26.Čt28.4.2022Snipers Brno B12:6Grácie BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Marek Lukáš29:15Chudá Martina
26.Čt28.4.2022Club 2V Vyškov18:0Rychlé šípy RajhradClub 2 V, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav36:0Mlčoch Ondřej
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 8.8.2022 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 8.8.2022 22:35:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement