Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga D (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St19.9.2018Outsiders Kohoutovice14:4Rocky bar BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav31:13Hřib Jan
1.Čt20.9.2018Šilingrák team Brno C10:9ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman24:21Přibyl Pavel
1.Čt20.9.2018Komárov Brno4:14Grácie BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan16:30Chudá Martina
1.Čt20.9.2018Rychlé šípy Rajhrad9:10Pardálové BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:21Vališ Antonín
1.Čt20.9.2018Kénik Brno11:7Borci BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena25:17Ďurečka Michal
2.Čt27.9.2018Šilingrák team Brno C5:13Komárov BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman14:26Slavík Jiří
2.Čt27.9.2018Pardálové Brno12:6Kénik BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František28:15Kölblová Zdena
2.Čt27.9.2018Rocky bar Brno7:11Rychlé šípy RajhradRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan16:25Mlčoch Ondřej
2.Čt27.9.2018Grácie Brno10:8Outsiders KohoutoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina24:20Kovář Radek
2.Čt27.9.2018ŠK Modřice14:4Borci BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel30:11Ďurečka Michal
3.St3.10.2018Outsiders Kohoutovice12:6Šilingrák team Brno CBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav25:17Řezáč Roman
3.St3.10.2018Borci Brno7:11Pardálové BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Ďurečka Michal17:25Nádeníček František
3.Čt4.10.2018Komárov Brno10:9ŠK ModřiceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří26:20Přibyl Pavel
3.Čt4.10.2018Rychlé šípy Rajhrad14:4Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej30:10Chudá Martina
3.Čt4.10.2018Kénik Brno8:10Rocky bar BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena20:27Hřib Jan
4.Čt11.10.2018Šilingrák team Brno C8:10Rychlé šípy RajhradBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman21:28Mlčoch Ondřej
4.Čt11.10.2018Komárov Brno14:4Outsiders KohoutoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří31:14Matuška Miroslav
4.Čt11.10.2018Rocky bar Brno7:11Borci BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan20:24Kolečko Jan
4.Čt11.10.2018Grácie Brno8:10Kénik BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina20:26Kölblová Zdena
4.Čt11.10.2018ŠK Modřice7:11Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel18:26Nádeníček František
5.St17.10.2018Outsiders Kohoutovice7:11ŠK ModřiceBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav19:29Přibyl Pavel
5.St17.10.2018Borci Brno12:6Grácie BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Mrázek Tomáš29:16Chudá Martina
5.Čt18.10.2018Rychlé šípy Rajhrad10:8Komárov BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej24:19Uma Jan
5.Čt18.10.2018Kénik Brno14:4Šilingrák team Brno CPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena29:14Řezáč Roman
5.Čt18.10.2018Pardálové Brno14:4Rocky bar BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:14Hřib Jan
6.St24.10.2018Outsiders Kohoutovice8:10Rychlé šípy RajhradBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav20:26Mlčoch Ondřej
6.Čt25.10.2018Šilingrák team Brno C8:10Borci BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman19:25Ďurečka Michal
6.Čt25.10.2018Komárov Brno12:6Kénik BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří26:17Kölblová Zdena
6.Čt25.10.2018Grácie Brno6:12Pardálové BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina15:29Nádeníček František
6.Čt25.10.2018ŠK Modřice10:8Rocky bar BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel25:19Hřib Jan
7.St31.10.2018Borci Brno6:12Komárov BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Linduška Michal16:26Uma Jan
7.Čt1.11.2018Rychlé šípy Rajhrad2:16ŠK ModřiceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej10:33Přibyl Pavel
7.Čt1.11.2018Kénik Brno5:13Outsiders KohoutovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena14:31Matuška Miroslav
7.Čt1.11.2018Pardálové Brno14:4Šilingrák team Brno CNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:13Řezáč Roman
7.Čt1.11.2018Rocky bar Brno6:12Grácie BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan17:28Kagelová Renáta
8.St14.11.2018Outsiders Kohoutovice10:8Borci BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek22:20Mrázek Tomáš
8.Čt15.11.2018Šilingrák team Brno C5:13Rocky bar BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman19:27Hřib Jan
8.Čt15.11.2018Komárov Brno7:11Pardálové BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan18:24Vališ Antonín
8.Čt15.11.2018Rychlé šípy Rajhrad10:8Kénik BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:18Kölblová Zdena
8.Po19.11.2018ŠK Modřice16:2Grácie BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel34:7Chudá Martina
13.Út20.11.2018Borci Brno13:5Rocky bar BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Gric Dan30:13Hřib Jan
9.St21.11.2018Borci Brno4:14Rychlé šípy RajhradBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Gric Dan13:31Mlčoch Ondřej
9.Čt22.11.2018Kénik Brno4:14ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena15:30Přibyl Pavel
9.Čt22.11.2018Pardálové Brno14:4Outsiders KohoutoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:15Matuška Miroslav
9.Čt22.11.2018Grácie Brno12:6Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nečasová Veronika25:18Vaverka Vít
10.St28.11.2018Borci Brno10:8Kénik BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Linduška Michal21:23Kölblová Zdena
10.Čt29.11.2018ŠK Modřice17:1Šilingrák team Brno CRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel35:5Řezáč Roman
10.Čt29.11.2018Grácie Brno7:11Komárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina19:25Slavík Jiří
10.Čt29.11.2018Pardálové Brno11:7Rychlé šípy RajhradNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František26:18Mlčoch Ondřej
11.St5.12.2018Borci Brno7:11ŠK ModřiceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Ďurečka Michal16:25Přibyl Pavel
11.Čt6.12.2018Komárov Brno14:4Šilingrák team Brno CRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří29:12Řezáč Roman
11.Čt6.12.2018Kénik Brno9:10Pardálové BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena20:24Vališ Antonín
11.Čt6.12.2018Rychlé šípy Rajhrad13:5Rocky bar BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej29:16Hřib Jan
11.Ne9.12.2018Outsiders Kohoutovice12:6Grácie BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav27:18Chudá Martina
10.Út11.12.2018Rocky bar Brno13:5Outsiders KohoutoviceRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan29:18Matuška Miroslav
12.Čt13.12.2018ŠK Modřice13:5Komárov BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel28:15Slavík Jiří
12.Čt13.12.2018Šilingrák team Brno C7:11Outsiders KohoutoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman20:24Matuška Miroslav
12.Čt13.12.2018Grácie Brno8:10Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina23:22Mlčoch Ondřej
12.Čt13.12.2018Rocky bar Brno8:10Kénik BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan21:20Sedláček Petr
12.Čt13.12.2018Pardálové Brno11:7Borci BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František25:20Ďurečka Michal
13.St19.12.2018Outsiders Kohoutovice9:10Komárov BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek23:25Slavík Jiří
13.Čt20.12.2018Rychlé šípy Rajhrad17:1Šilingrák team Brno CRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej34:8Řezáč Roman
13.Čt20.12.2018Kénik Brno10:8Grácie BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Sedláček Petr26:17Chudá Martina
13.Čt20.12.2018Pardálové Brno12:6ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František26:17Přibyl Pavel
14.Čt3.1.2019ŠK Modřice15:3Outsiders KohoutoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel32:11Matuška Miroslav
14.Čt3.1.2019Komárov Brno10:8Rychlé šípy RajhradRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří24:22Mlčoch Ondřej
14.Čt3.1.2019Šilingrák team Brno C11:7Kénik BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Vaverka Vít25:20Kölblová Zdena
14.Čt3.1.2019Grácie Brno6:12Borci BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina18:28Ďurečka Michal
14.Čt3.1.2019Rocky bar Brno3:15Pardálové BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan9:32Nádeníček František
15.Čt10.1.2019Kénik Brno10:9Komárov BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena21:25Uma Jan
15.Čt10.1.2019Rychlé šípy Rajhrad8:10Outsiders KohoutoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej23:22Straka Vojtěch
15.Čt10.1.2019Pardálové Brno15:3Grácie BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:8Chudá Martina
15.Čt10.1.2019Rocky bar Brno3:15ŠK ModřiceRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan10:32Přibyl Pavel
9.St16.1.2019Rocky bar Brno5:13Komárov BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan14:28Slavík Jiří
15.St23.1.2019Borci Brno13:5Šilingrák team Brno CBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Mrázek Tomáš26:15Řezáč Roman
16.St6.2.2019Outsiders Kohoutovice14:4Kénik BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek29:15Kölblová Zdena
16.Čt7.2.2019ŠK Modřice15:3Rychlé šípy RajhradRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel30:11Mlčoch Ondřej
16.Čt7.2.2019Komárov Brno6:12Borci BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří20:27Mrázek Tomáš
16.Čt7.2.2019Šilingrák team Brno C5:13Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Vaverka Vít14:29Nádeníček František
16.Čt7.2.2019Grácie Brno11:7Rocky bar BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina23:18Hřib Jan
17.St13.2.2019Borci Brno6:12Outsiders KohoutoviceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Linduška Michal20:28Matuška Miroslav
17.Čt14.2.2019Rocky bar Brno15:3Šilingrák team Brno CRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan30:13Vaverka Vít
17.Čt14.2.2019Pardálové Brno10:8Komárov BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František24:23Slavík Jiří
17.Čt14.2.2019Kénik Brno10:8Rychlé šípy RajhradPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena21:21Mlčoch Ondřej
17.Čt14.2.2019Grácie Brno3:15ŠK ModřiceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:31Přibyl Pavel
18.St20.2.2019Outsiders Kohoutovice6:12Pardálové BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek17:26Nádeníček František
18.Čt21.2.2019ŠK Modřice16:2Kénik BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel33:7Kölblová Zdena
18.Čt21.2.2019Rychlé šípy Rajhrad12:6Borci BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej24:17Mrázek Tomáš
18.Čt21.2.2019Komárov Brno11:7Rocky bar BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan27:18Hřib Jan
18.Čt21.2.2019Šilingrák team Brno C5:13Grácie BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman15:28Chudá Martina
19.St27.2.2019Outsiders Kohoutovice17:1Rocky bar BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek35:14Hřib Jan
19.Čt28.2.2019Šilingrák team Brno C6:12ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman16:27Přibyl Pavel
19.Čt28.2.2019Komárov Brno15:3Grácie BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří32:10Chudá Martina
19.Čt28.2.2019Rychlé šípy Rajhrad6:12Pardálové BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej15:29Nádeníček František
19.Čt28.2.2019Kénik Brno12:6Borci BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena26:19Ďurečka Michal
20.Čt7.3.2019Šilingrák team Brno C8:10Komárov BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Vaverka Vít18:24Slavík Jiří
20.Čt7.3.2019Pardálové Brno14:4Kénik BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:13Kölblová Zdena
20.Čt7.3.2019Rocky bar Brno6:12Rychlé šípy RajhradRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan16:27Mlčoch Ondřej
20.Čt7.3.2019Grácie Brno2:16Outsiders KohoutoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina8:33Kovář Radek
20.Čt7.3.2019ŠK Modřice10:8Borci BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel24:22Stix Jiří
21.St13.3.2019Outsiders Kohoutovice17:1Šilingrák team Brno CBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek35:8Řezáč Roman
21.St13.3.2019Borci Brno2:16Pardálové BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Kolečko Jan10:34Nádeníček František
21.Čt14.3.2019Komárov Brno11:7ŠK ModřiceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří25:19Přibyl Pavel
21.Čt14.3.2019Rychlé šípy Rajhrad16:2Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej34:8Chudá Martina
21.Čt14.3.2019Kénik Brno7:11Rocky bar BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena21:24Hřib Jan
22.Čt21.3.2019Šilingrák team Brno C11:7Rychlé šípy RajhradBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Vaverka Vít25:17Mlčoch Ondřej
22.Čt21.3.2019Komárov Brno13:5Outsiders KohoutoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří29:16Kovář Radek
22.Čt21.3.2019Rocky bar Brno7:11Borci BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan19:26Novák Lukáš
22.Čt21.3.2019Grácie Brno8:10Kénik BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina20:23Kölblová Zdena
22.Čt21.3.2019ŠK Modřice7:11Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel18:24Nádeníček František
23.St27.3.2019Outsiders Kohoutovice10:8ŠK ModřiceBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek22:24Přibyl Pavel
23.St27.3.2019Borci Brno11:7Grácie BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří25:19Chudá Martina
23.Čt28.3.2019Rychlé šípy Rajhrad5:13Komárov BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej16:28Slavík Jiří
23.Čt28.3.2019Kénik Brno9:10Šilingrák team Brno CPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena24:26Řezáč Roman
23.Čt28.3.2019Pardálové Brno12:6Rocky bar BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František27:13Hřib Jan
24.St3.4.2019Outsiders Kohoutovice11:7Rychlé šípy RajhradBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek24:17Mlčoch Ondřej
24.Čt4.4.2019Šilingrák team Brno C8:10Borci BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman20:23Mrázek Tomáš
24.Čt4.4.2019Komárov Brno7:11Kénik BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Uma Jan19:26Parák Dominik
24.Čt4.4.2019Grácie Brno4:14Pardálové BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:29Nádeníček František
24.Čt4.4.2019ŠK Modřice15:3Rocky bar BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel32:13Hřib Jan
25.St10.4.2019Borci Brno8:10Komárov BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří18:23Slavík Jiří
25.Čt11.4.2019Rychlé šípy Rajhrad7:11ŠK ModřiceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej18:25Přibyl Pavel
25.Čt11.4.2019Kénik Brno5:13Outsiders KohoutovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena16:26Matuška Miroslav
25.Čt11.4.2019Pardálové Brno15:3Šilingrák team Brno CNa Kulecu, Brno 
18:00Vališ Antonín31:9Řezáč Roman
25.Čt11.4.2019Rocky bar Brno8:10Grácie BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan19:27Chudá Martina
26.Út23.4.2019Outsiders Kohoutovice9:10Borci BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Matuška Miroslav23:25Stix Jiří
26.Čt25.4.2019Šilingrák team Brno C14:4Rocky bar BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Řezáč Roman30:10Hřib Jan
26.Čt25.4.2019Komárov Brno10:8Pardálové BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří23:20Nádeníček František
26.Čt25.4.2019Rychlé šípy Rajhrad11:7Kénik BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej25:20Kölblová Zdena
26.Čt25.4.2019ŠK Modřice14:4Grácie BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel30:11Chudá Martina
27.St1.5.2019Borci Brno13:5Rychlé šípy RajhradBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Mrázek Tomáš31:15Pulpit Miroslav
27.Čt2.5.2019Kénik Brno6:12ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena17:27Přibyl Pavel
27.Čt2.5.2019Pardálové Brno14:4Outsiders KohoutoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:14Kovář Radek
27.Čt2.5.2019Rocky bar Brno7:11Komárov BrnoRestaurant Čebínka, Čebín 
18:00Hřib Jan19:25Uma Jan
27.Čt2.5.2019Grácie Brno13:5Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina27:12Řezáč Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.12.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.12.2021 00:57:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement