Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihomoravský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020PBL 45 Brno10:8ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:21Jandora Pavel
1.Ne20.9.2020Hornets Adamov10:8DC Hurricane AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka23:20Dudík Milan
1.Ne20.9.2020Šenkýři Brno11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel24:21Toncar Martin
1.Ne20.9.2020DC Knajp Riders Letovice14:4Adalbertus MedlovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim30:13Vorsa Michal
1.Ne20.9.2020ŠK Vyškov13:5ALK BrumovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:14Palinek Michal
2.Ne27.9.2020Adalbertus Medlov1:17ŠK VyškovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal5:35Březovský Bořivoj
2.Ne27.9.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12DC Knajp Riders LetoviceKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk19:28Nárožný Vladimír
2.Ne27.9.2020DC Hurricane Adamov10:8Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:20Kobzák Pavel
2.Ne27.9.2020ŠK Excalibur Bzenec10:8ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:18Palinek Michal
3.Ne4.10.2020Hornets Adamov14:4DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Hanák Martin
3.Ne4.10.2020DC Knajp Riders Letovice12:6DC Hurricane AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim26:17Dudík Milan
3.Ne4.10.2020ŠK Vyškov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:15Dulínek Zdeněk
3.Ne4.10.2020ALK Brumov7:11Adalbertus MedlovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal20:24Vorsa Michal
4.Ne11.10.2020PBL 45 Brno7:11Hornets AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan18:26Dudíková Zdeňka
4.Ne11.10.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ALK BrumovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:22Palinek Michal
4.Ne11.10.2020DC Hurricane Adamov8:10ŠK VyškovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan20:23Březovský Bořivoj
4.Ne11.10.2020DC Vandals Blansko7:11Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:27Kobzák Pavel
4.Ne11.10.2020ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel27:18Vorsa Michal
12.Ne13.12.2020Hornets Adamov10:9Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka22:23Vorsa Michal
12.Ne13.12.2020Šenkýři Brno15:3ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:11Palinek Michal
12.Ne13.12.2020DC Knajp Riders Letovice7:11ŠK VyškovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:25Březovský Bořivoj
12.Ne13.12.2020ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:18Hanák Martin
5.Ne19.9.2021Šenkýři Brno10:8PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Picmaus Petr
5.Ne19.9.2021DC Knajp Riders Letovice12:6DC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim27:19Hanák Martin
5.Ne19.9.2021ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal14:29Dudík Milan
5.Ne19.9.2021Adalbertus Medlov10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:20Dulínek Zdeněk
6.Ne3.10.2021PBL 45 Brno12:6DC Knajp Riders LetovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:16Kovařík Lukáš
6.Ne3.10.2021DC Hurricane Adamov9:10Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:23Vorsa Jiří
6.Ne3.10.2021DC Vandals Blansko5:13ŠK VyškovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin14:29Březovský Bořivoj
6.Ne3.10.2021ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel31:14Dulínek Zdeněk
7.Ne10.10.2021Hornets Adamov13:5ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka27:16Jandora Pavel
7.Ne10.10.2021ŠK Vyškov15:3PBL 45 BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj33:11Vilímek Dušan
7.Ne10.10.2021ALK Brumov7:11DC Vandals BlanskoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Hanák Martin
7.Ne10.10.2021DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7DC Hurricane AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk24:18Dudík Milan
8.Ne24.10.2021Hornets Adamov8:10Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka18:23Cenek Libor
8.Ne24.10.2021DC Vandals Blansko8:10Adalbertus MedlovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin23:26Vorsa Michal
8.Ne24.10.2021ŠK Excalibur Bzenec7:11DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel19:26Dudík Milan
9.Ne31.10.2021Šenkýři Brno10:9ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel25:25Jandora Pavel
9.Ne31.10.2021DC Knajp Riders Letovice12:6Hornets AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:20Dudíková Zdeňka
9.Ne31.10.2021Adalbertus Medlov11:7PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal23:21Picmaus Petr
9.Ne31.10.2021DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Vandals BlanskoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk24:23Hanák Martin
8.St10.11.2021PBL 45 Brno14:4ALK BrumovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan31:13Palinek Michal
10.Ne14.11.2021PBL 45 Brno10:8DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:20Dulínek Zdeněk
10.Ne14.11.2021Hornets Adamov3:15ŠK VyškovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka12:32Březovský Bořivoj
10.Ne14.11.2021Šenkýři Brno15:3DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:16Nárožný Vladimír
10.Ne14.11.2021DC Vandals Blansko10:8DC Hurricane AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin27:21Šeba Martin
11.Ne21.11.2021DC Knajp Riders Letovice10:9ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim22:23Ovečka Roman
11.Ne21.11.2021ŠK Vyškov13:5Šenkýři BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:16Cenek Libor
11.Ne21.11.2021ALK Brumov5:13Hornets AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Musil Tomáš11:29Dudíková Zdeňka
11.Ne21.11.2021DC Hurricane Adamov6:12PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan18:25Hudec Petr
13.Ne5.12.2021Adalbertus Medlov10:9Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Floder Radim19:24Kobzák Pavel
13.Po27.12.2021DC Vandals Blansko7:11PBL 45 BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
17:00Hanák Martin16:26Picmaus Petr
13.Ne2.1.2022ŠK Vyškov9:10ŠK Excalibur BzenecTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj24:23Jandora Pavel
13.Ne9.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Hornets AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:33Dudíková Zdeňka
13.So15.1.2022ALK Brumov7:11DC Knajp Riders LetoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:26Kovařík Lukáš
14.Ne16.1.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:22Vilímek Dušan
14.Ne16.1.2022DC Hurricane Adamov3:15Hornets AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan11:31Dudíková Zdeňka
14.Ne16.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14Šenkýři BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Kobzák Pavel
14.Ne16.1.2022Adalbertus Medlov13:5DC Knajp Riders LetoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal29:18Kovařík Lukáš
14.Ne16.1.2022ALK Brumov4:14ŠK VyškovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:31Březovský Bořivoj
15.Ne30.1.2022ŠK Vyškov14:4Adalbertus MedlovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:15Vorsa Michal
15.Ne30.1.2022DC Knajp Riders Letovice8:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:0023:22
15.Ne30.1.2022Šenkýři Brno15:3DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel31:11Dudík Milan
15.Ne30.1.2022ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal9:32Nedvědický Tomáš
16.Ne6.2.2022DC Vandals Blansko8:10Hornets AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin22:25Dudíková Zdeňka
16.Ne6.2.2022DC Hurricane Adamov12:6DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan27:16Kovařík Lukáš
16.Ne6.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice2:16ŠK VyškovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk12:33Březovský Bořivoj
16.Ne6.2.2022Adalbertus Medlov11:7ALK BrumovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:17Palinek Michal
17.Ne13.2.2022Hornets Adamov13:5PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka28:15Vilímek Dušan
17.Ne13.2.2022ALK Brumov10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:19Toncar Martin
17.Ne13.2.2022ŠK Vyškov12:6DC Hurricane AdamovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj27:14Dudík Milan
17.Ne13.2.2022Šenkýři Brno10:8DC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Hanák Martin
18.Ne20.2.2022PBL 45 Brno9:10Šenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan22:22Kobzák Pavel
18.Ne20.2.2022DC Vandals Blansko6:12DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin20:29Kovařík Lukáš
18.Ne20.2.2022DC Hurricane Adamov12:6ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan26:15Palinek Michal
18.Ne20.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12Adalbertus MedlovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk15:28Vorsa Michal
19.Ne27.2.2022DC Knajp Riders Letovice10:8PBL 45 BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš21:20Vilímek Dušan
19.Ne27.2.2022Adalbertus Medlov7:11DC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal21:26Dudík Milan
19.Ne27.2.2022ŠK Vyškov15:3DC Vandals BlanskoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj32:10Kučera Jiří
19.Ne27.2.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14ŠK Excalibur BzenecKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Jandora Pavel
20.Ne6.3.2022PBL 45 Brno4:14ŠK VyškovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan13:31Březovský Bořivoj
20.Ne6.3.2022DC Vandals Blansko10:8ALK BrumovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Loula Roman23:21Palinek Michal
20.Ne6.3.2022DC Hurricane Adamov15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan33:10Dulínek Zdeněk
21.Ne13.3.2022ALK Brumov6:12PBL 45 BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal16:29Vilímek Dušan
21.Ne13.3.2022Šenkýři Brno7:11Hornets AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel19:23Dudíková Zdeňka
21.Ne13.3.2022Adalbertus Medlov10:9DC Vandals BlanskoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:22Loula Roman
21.Ne13.3.2022DC Hurricane Adamov7:11ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan18:24Jandora Pavel
22.Ne20.3.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:19Kobzák Pavel
22.Ne20.3.2022Hornets Adamov8:10DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka21:23Kovařík Lukáš
22.Ne20.3.2022PBL 45 Brno14:4Adalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr31:15Vorsa Michal
22.Ne20.3.2022DC Vandals Blansko8:10DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:25Dulínek Zdeněk
17.Ne27.3.2022Adalbertus Medlov10:8ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal26:24Nedvědický Tomáš
23.Ne3.4.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14PBL 45 BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:29Vilímek Dušan
23.Ne3.4.2022ŠK Vyškov11:7Hornets AdamovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj27:17Dudíková Zdeňka
23.Ne3.4.2022DC Knajp Riders Letovice7:11Šenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:26Kobzák Pavel
23.Ne3.4.2022DC Hurricane Adamov9:10DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:21Hanák Martin
24.Ne10.4.2022ŠK Excalibur Bzenec10:8DC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:21Kulhavý Radim
24.Ne10.4.2022Šenkýři Brno5:13ŠK VyškovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel18:26Březovský Bořivoj
24.Ne10.4.2022Hornets Adamov14:4ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Musil Tomáš
24.Ne10.4.2022PBL 45 Brno11:7DC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan27:19Dudík Milan
25.Ne24.4.2022Adalbertus Medlov10:8Hornets AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal21:21Dudíková Zdeňka
25.Ne24.4.2022ALK Brumov7:11Šenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal20:26Kobzák Pavel
25.Ne24.4.2022ŠK Vyškov15:3DC Knajp Riders LetoviceTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj31:9Kovařík Lukáš
25.Ne24.4.2022DC Vandals Blansko7:11ŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin21:27Jandora Pavel
20.So30.4.2022ŠK Excalibur Bzenec8:10Hornets AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:26Dudíková Zdeňka
26.Ne1.5.2022ŠK Excalibur Bzenec7:11ŠK VyškovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:26Březovský Bořivoj
26.Ne1.5.2022DC Knajp Riders Letovice13:5ALK BrumovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:15Palinek Michal
26.Ne1.5.2022Šenkýři Brno12:6Adalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel29:16Vorsa Michal
26.Ne1.5.2022Hornets Adamov12:6DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka25:17Otřísal Jiří
26.Ne1.5.2022PBL 45 Brno8:10DC Vandals BlanskoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan21:25Hanák Martin

Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St23.9.2020Šilingrák Team Brno6:12Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman19:27Pejchal Petr
1.Čt24.9.2020ŠK Modřice12:6Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel29:14Šabata Petr
1.Čt24.9.2020Pardálové Brno14:4Juniorky BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František30:12Materna Petr
1.Čt24.9.2020Hydra Darts Bučovice10:8Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois23:19Chabina Miroslav
1.Čt24.9.2020Frogs Žabčice8:10Old Boys BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš21:26Cepek Petr
2.Čt1.10.2020Old Boys Brno9:10Zámečtí páni z RebešovicKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr21:24Šabata Petr
2.Čt1.10.2020Šilingrák Team Brno B12:6Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav28:17Nádeníček František
2.Čt1.10.2020Juniorky Brno3:15Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr11:32Barnek Roman
2.Čt1.10.2020Snipers Brno15:3Yellow fish BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr31:9Dozbaba Martin
2.Čt1.10.2020Frogs Žabčice5:13DC Rakol BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš12:30Dokoupil Karel
3.St7.10.2020Šilingrák Team Brno12:6Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Chabina Miroslav
3.Čt8.10.2020ŠK Modřice10:9Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel24:22Pejchal Petr
3.Čt8.10.2020Yellow fish Brno12:6Juniorky BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin26:16Materna Petr
3.Čt8.10.2020Hydra Darts Bučovice7:11Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois17:25Mráz Hanuš
3.Čt8.10.2020DC Rakol Brno10:8Old Boys BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf20:20Cepek Petr
4.Čt16.9.2021Šilingrák Team Brno B11:7Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav26:17Dozbaba Martin
4.Čt16.9.2021Juniorky Brno3:15ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Žvátora Tibor13:31Přibyl Pavel
4.Čt16.9.2021Snipers Brno8:10Zámečtí páni z RebešovicHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr19:23Šabata Petr
4.Čt16.9.2021DC Rakol Brno16:2Hydra Darts BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:9Novotný Jiří
4.Čt16.9.2021Frogs Žabčice13:5Pardálové BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš29:17Nádeníček František
5.St29.9.2021Šilingrák Team Brno11:7Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman25:18Mráz Hanuš
5.Čt30.9.2021Zámečtí páni z Rebešovic13:5Juniorky BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr29:12Materna Petr
5.Čt30.9.2021ŠK Modřice10:8Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel23:21Chabina Miroslav
5.Čt30.9.2021Pardálové Brno6:12DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František16:28Dokoupil Karel
5.Čt30.9.2021Hydra Darts Bučovice3:15Old Boys BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:0012:31
6.Čt7.10.2021Old Boys Brno6:12Snipers BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr17:26Pejchal Petr
6.Čt7.10.2021Šilingrák Team Brno B17:1Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav34:6Šabata Petr
6.Čt7.10.2021Hydra Darts Bučovice7:11Pardálové BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří17:23Nádeníček František
6.Čt7.10.2021Frogs Žabčice10:9Yellow fish BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:24Dozbaba Martin
6.Čt14.10.2021DC Rakol Brno6:12Šilingrák Team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel17:24Barnek Roman
7.St20.10.2021Šilingrák Team Brno16:2Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman32:7Novotný Jiří
7.Čt21.10.2021Snipers Brno14:4Juniorky BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr30:14Materna Petr
7.Čt21.10.2021ŠK Modřice15:3Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel31:10Mráz Hanuš
7.Čt21.10.2021Yellow fish Brno8:10DC Rakol BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:25Staňek Rudolf
7.Čt21.10.2021Pardálové Brno5:13Old Boys BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František15:29Cepek Pavel
8.Čt28.10.2021Old Boys Brno13:5Juniorky BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr28:15Materna Petr
8.Čt28.10.2021Pardálové Brno4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František12:30Barnek Roman
8.Čt28.10.2021Hydra Darts Bučovice6:12Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří17:28Dozbaba Martin
8.Čt28.10.2021Frogs Žabčice10:8Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:19Šabata Petr
8.Čt4.11.2021DC Rakol Brno9:10ŠK ModřicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf22:21Přibyl Pavel
9.St10.11.2021Šilingrák Team Brno16:2Old Boys BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Cepek Petr
9.Čt11.11.2021Zámečtí páni z Rebešovic11:7DC Rakol BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:18Staňek Rudolf
9.Čt11.11.2021ŠK Modřice16:2Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel33:6Novotný Jiří
9.Čt11.11.2021Yellow fish Brno9:10Pardálové BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin23:22Nádeníček František
10.St17.11.2021Šilingrák Team Brno12:6Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Dozbaba Martin
10.Čt18.11.2021Old Boys Brno9:10Šilingrák Team Brno BKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Pavel20:24Chabina Miroslav
10.Čt18.11.2021Pardálové Brno4:14ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František13:30Přibyl Pavel
10.Čt18.11.2021Hydra Darts Bučovice10:8Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří25:20Šabata Petr
10.Čt18.11.2021Frogs Žabčice3:15Snipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Dofek Pavel11:31Hodovanec Jiří
11.Čt25.11.2021Juniorky Brno8:10Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr20:22Mráz Hanuš
11.Čt25.11.2021Snipers Brno9:10DC Rakol BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr22:21Dokoupil Karel
11.Čt25.11.2021Zámečtí páni z Rebešovic10:9Pardálové BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:20Nádeníček František
11.Čt25.11.2021Yellow fish Brno9:10Old Boys BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:27Cepek Petr
12.St1.12.2021Šilingrák Team Brno14:4Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman30:10Šabata Petr
12.Čt2.12.2021Yellow fish Brno7:11ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin19:27Přibyl Pavel
12.Čt2.12.2021Hydra Darts Bučovice9:10Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří21:23Pejchal Petr
12.Čt2.12.2021DC Rakol Brno11:7Juniorky BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel28:18Materna Petr
12.Čt2.12.2021Frogs Žabčice10:9Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš22:23Chabina Miroslav
13.Čt9.12.2021Juniorky Brno6:12Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr19:25Novotný Jiří
13.Čt9.12.2021Snipers Brno13:5Pardálové BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr28:15Nádeníček František
13.Čt9.12.2021Zámečtí páni z Rebešovic10:8Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:18Dozbaba Martin
13.Čt9.12.2021ŠK Modřice14:4Old Boys BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel30:12Cepek Petr
13.Út14.12.2021Šilingrák Team Brno B6:12DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav21:27Dokoupil Karel
8.Čt6.1.2022Šilingrák Team Brno B13:5Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav27:14Pejchal Petr
9.Čt13.1.2022Juniorky Brno6:12Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr20:28Chabina Miroslav
11.Čt13.1.2022ŠK Modřice7:11Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel19:22Barnek Roman
14.Čt20.1.2022Zámečtí páni z Rebešovic7:11ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr17:27Přibyl Pavel
14.Čt20.1.2022Juniorky Brno7:11Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr21:24Nádeníček František
14.Čt20.1.2022Šilingrák Team Brno B13:5Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav28:12Novotný Jiří
14.Čt20.1.2022Old Boys Brno14:4Frogs ŽabčiceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr29:11Mráz Hanuš
15.St26.1.2022Šilingrák Team Brno12:6Juniorky BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman28:17Materna Petr
15.Čt27.1.2022Yellow fish Brno5:13Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin15:28Pejchal Petr
16.Čt3.2.2022Snipers Brno4:14ŠK ModřiceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr14:30Přibyl Pavel
16.Čt3.2.2022Juniorky Brno10:8Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr24:18Dozbaba Martin
16.Čt3.2.2022Šilingrák Team Brno B8:10Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav20:24Barnek Roman
16.Čt3.2.2022Frogs Žabčice11:7Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš26:18Novotný Jiří
17.Čt10.2.2022Yellow fish Brno7:11Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:26Chabina Miroslav
17.Čt10.2.2022Hydra Darts Bučovice3:15DC Rakol BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří9:30Dokoupil Karel
17.Čt10.2.2022Pardálové Brno8:10Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František19:24Mráz Hanuš
18.Čt17.2.2022Juniorky Brno7:11Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Žvátora Tibor19:24Šabata Petr
18.Čt17.2.2022Šilingrák Team Brno B13:5ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav29:17Přibyl Pavel
18.Čt17.2.2022Frogs Žabčice5:13Šilingrák Team BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš16:27Barnek Roman
18.Čt17.2.2022DC Rakol Brno11:7Pardálové BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel26:17Velín Rostislav
18.Čt17.2.2022Old Boys Brno15:3Hydra Darts BučoviceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr32:11Novotný Jiří
17.St23.2.2022Zámečtí páni z Rebešovic9:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr24:24Pejchal Petr
19.St23.2.2022Šilingrák Team Brno13:5DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:13Dokoupil Karel
17.Čt24.2.2022ŠK Modřice12:6Juniorky BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel26:17Žvátora Tibor
19.Čt24.2.2022Snipers Brno10:9Old Boys BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Klein Tomáš22:24Cepek Pavel
19.Čt24.2.2022Zámečtí páni z Rebešovic7:11Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:26Chabina Miroslav
19.Čt24.2.2022Pardálové Brno12:6Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František28:16Koval Stanislav
19.Čt24.2.2022Yellow fish Brno11:7Frogs ŽabčiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:21Mráz Hanuš
16.Út1.3.2022Old Boys Brno6:12DC Rakol BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr19:27Dokoupil Karel
20.Čt3.3.2022Juniorky Brno8:10Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Materna Petr18:25Pejchal Petr
20.Čt3.3.2022Frogs Žabčice12:6ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš27:17Kopřiva Radek
20.Čt3.3.2022DC Rakol Brno13:5Yellow fish BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf29:14Dozbaba Martin
20.Čt3.3.2022Hydra Darts Bučovice6:12Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří14:28Barnek Roman
20.Čt3.3.2022Old Boys Brno15:3Pardálové BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr33:10Vališ Antonín
21.St9.3.2022Šilingrák Team Brno14:4Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman30:14Nádeníček František
21.Čt10.3.2022Juniorky Brno3:15Old Boys BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Žvátora Tibor10:31Cepek Petr
21.Čt10.3.2022Snipers Brno13:5Šilingrák Team Brno BHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr27:13Chabina Miroslav
21.Čt10.3.2022Yellow fish Brno11:7Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin26:19Novotný Jiří
22.Čt17.3.2022Šilingrák Team Brno B16:2Juniorky BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav33:7Žvátora Tibor
22.Čt17.3.2022DC Rakol Brno13:5Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel29:15Šabata Petr
22.Čt17.3.2022Hydra Darts Bučovice5:13ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois12:27Přibyl Pavel
22.Čt17.3.2022Pardálové Brno8:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František21:22Dozbaba Martin
22.Čt17.3.2022Old Boys Brno6:12Šilingrák Team BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr16:25Barnek Roman
21.Po21.3.2022Zámečtí páni z Rebešovic8:10Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:22Mráz Hanuš
15.Čt24.3.2022Pardálové Brno8:10Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František20:24Chabina Miroslav
15.Čt24.3.2022DC Rakol Brno15:3Frogs ŽabčicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel31:11Mráz Hanuš
23.Čt31.3.2022Šilingrák Team Brno B11:7Old Boys BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav25:18Cepek Petr
23.Čt31.3.2022Yellow fish Brno8:10Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:23Barnek Roman
23.Čt31.3.2022ŠK Modřice11:7Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel27:16Nádeníček František
23.Čt31.3.2022Zámečtí páni z Rebešovic16:2Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:7Novotný Jiří
23.Čt31.3.2022Snipers Brno12:6Frogs ŽabčiceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr28:16Fára Jakub
24.St6.4.2022Šilingrák Team Brno14:4ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman31:15Přibyl Pavel
24.Čt7.4.2022Frogs Žabčice11:7Juniorky BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Fára Jakub25:19Žvátora Tibor
24.Čt7.4.2022DC Rakol Brno10:9Snipers BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel23:22Pejchal Petr
24.Čt7.4.2022Pardálové Brno10:9Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František23:21Šabata Petr
24.Čt7.4.2022Old Boys Brno14:4Yellow fish BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr31:14Marčík Petr
14.Čt14.4.2022Snipers Brno6:12Šilingrák Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Pejchal Petr18:25Barnek Roman
15.Čt14.4.2022Zámečtí páni z Rebešovic11:7Old Boys BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:17Cepek Petr
21.Čt14.4.2022ŠK Modřice7:11DC Rakol BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel22:24Staňek Rudolf
25.Čt21.4.2022ŠK Modřice14:4Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel31:14Dozbaba Martin
25.Čt21.4.2022Zámečtí páni z Rebešovic6:12Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr17:26Barnek Roman
25.Čt21.4.2022Snipers Brno15:3Hydra Darts BučoviceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
18:00Klein Tomáš32:10Novotný Jiří
25.Čt21.4.2022Juniorky Brno4:14DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Žvátora Tibor15:29Dokoupil Karel
25.Čt21.4.2022Šilingrák Team Brno B13:5Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav28:15Staroba Filip
26.Čt28.4.2022DC Rakol Brno6:12Šilingrák Team Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel16:27Chabina Miroslav
26.Čt28.4.2022Hydra Darts Bučovice14:4Juniorky BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří30:13Žvátora Tibor
26.Čt28.4.2022Pardálové Brno5:13Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Nádeníček František15:27Klein Tomáš
26.Čt28.4.2022Yellow fish Brno11:7Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin25:23Šabata Petr
26.Čt28.4.2022Old Boys Brno5:13ŠK ModřiceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr14:28Přibyl Pavel

1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020Titáni Hodonín5:13Devastators BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav15:31Tajovský Jiří
1.Ne20.9.2020Zálesáci Třebíč3:15DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šenkyřík Michal9:32Pisarovičová Lucie
1.Ne20.9.2020Rumoví pralinky Brno12:6Stavba BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr26:14Abrahámek Dušan
1.Ne20.9.2020BraStr Kohoutovice10:8Dragon Darts Team BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav24:19Hanke Gabriel
1.Ne20.9.2020PPaO Tuřany5:13DC Frogs ŽabčiceRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav16:30Skúpý Jan
1.Ne20.9.2020Siga Brno5:13Frčáci IvančiceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří15:29Matoušek Petr
2.Ne27.9.2020DC Frogs Žabčice10:9Siga BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan24:20Daška Pavel
2.Ne27.9.2020Dragon Darts Team Brno5:13PPaO TuřanyM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel16:29Vymazal Stanislav
2.Ne27.9.2020DC Bejvávalo U Kolečka Brno12:6Rumoví pralinky BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie27:19Reml Petr
2.Ne27.9.2020Devastators Brno11:7Frčáci IvančicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Suchý Patrik26:19Matoušek Petr
3.Ne4.10.2020Zálesáci Třebíč7:11Devastators BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šenkyřík Michal21:25Andrle Jan
3.Ne4.10.2020Rumoví pralinky Brno10:8Titáni HodonínPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr23:18Budiš Miroslav
3.Ne4.10.2020BraStr Kohoutovice13:5Stavba BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav28:14Abrahámek Dušan
3.Ne4.10.2020Siga Brno10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Daška Pavel25:21Leník Pavel
3.Ne4.10.2020Frčáci Ivančice10:8DC Frogs ŽabčiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr24:22Skúpý Jan
4.Ne11.10.2020Zálesáci Třebíč11:7Rumoví pralinky BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šenkyřík Michal26:18Zalaba Petr
4.Ne11.10.2020Dragon Darts Team Brno10:8Frčáci IvančiceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Hanke Gabriel23:22Matoušek Petr
4.Ne11.10.2020Stavba Brno10:8PPaO TuřanyRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan23:21Vymazal Stanislav
4.Ne11.10.2020DC Bejvávalo U Kolečka Brno7:11BraStr KohoutoviceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie18:24Pátek Jaroslav
4.Ne11.10.2020Devastators Brno13:5DC Frogs ŽabčicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Tajovský Jiří28:15Skúpý Jan
12.Ne13.12.2020Titáni Hodonín12:6Stavba BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav27:15Abrahámek Dušan
12.Ne13.12.2020Rumoví pralinky Brno5:13Dragon Darts Team BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Miartuš Martin15:27Leník Pavel
12.Ne13.12.2020BraStr Kohoutovice10:8Frčáci IvančiceRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav26:19Matoušek Petr
12.Ne13.12.2020PPaO Tuřany11:7Siga BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav25:17Tlamka Jiří
12.Ne13.12.2020Devastators Brno12:6DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Andrle Jan28:19Pisarovičová Lucie
2.Ne12.9.2021Titáni Hodonín10:8Zálesáci TřebíčPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav21:20Šlouf Michal
5.Ne19.9.2021Rumoví pralinky Brno7:11Devastators BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr16:26Šebesta Filip
5.Ne19.9.2021BraStr Kohoutovice10:8Titáni HodonínRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav24:23Budiš Miroslav
5.Ne19.9.2021PPaO Tuřany10:8DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav25:22Drahuta Štefan
5.Ne19.9.2021Siga Brno7:11Stavba BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří18:25Abrahámek Dušan
5.Ne19.9.2021DC Frogs Žabčice10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan26:20Leník Pavel
6.Ne3.10.2021Titáni Hodonín10:8PPaO TuřanyPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav24:22Vymazal Stanislav
6.Ne3.10.2021Zálesáci Třebíč10:8BraStr KohoutovicePohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal21:22Pátek Jaroslav
6.Ne3.10.2021Stavba Brno3:15Frčáci IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan14:32Matoušek Petr
6.Ne3.10.2021DC Bejvávalo U Kolečka Brno11:7Siga BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie24:20Suchý Roman
6.Ne3.10.2021Devastators Brno10:9Dragon Darts Team BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip25:19Leník Pavel
7.Ne10.10.2021BraStr Kohoutovice8:10Rumoví pralinky BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav19:23Miartuš Martin
7.Ne10.10.2021PPaO Tuřany6:12Zálesáci TřebíčRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav18:29Šlouf Michal
7.Ne10.10.2021Siga Brno8:10Titáni HodonínRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří20:26Budiš Miroslav
7.Ne10.10.2021Frčáci Ivančice6:12DC Bejvávalo U Kolečka BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr18:26Drahuta Štefan
7.Ne10.10.2021DC Frogs Žabčice12:6Stavba BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš28:19Chmelař Filip
8.Ne24.10.2021Titáni Hodonín11:7Frčáci IvančicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav26:22Matoušek Petr
8.Ne24.10.2021Zálesáci Třebíč10:8Siga BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal24:20Tlamka Jiří
8.Ne24.10.2021Rumoví pralinky Brno8:10PPaO TuřanyPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr22:27Vymazal Stanislav
8.Ne24.10.2021Stavba Brno13:5Dragon Darts Team BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan28:12Leník Pavel
8.Ne24.10.2021DC Bejvávalo U Kolečka Brno5:13DC Frogs ŽabčiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie15:30Fröhlich Lukáš
9.Ne31.10.2021Siga Brno5:13Rumoví pralinky BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří17:30Reml Petr
9.Ne31.10.2021Frčáci Ivančice6:12Zálesáci TřebíčMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr15:28Šlouf Michal
9.Ne31.10.2021DC Frogs Žabčice12:6Titáni HodonínRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan29:15Budiš Miroslav
9.Ne31.10.2021Dragon Darts Team Brno10:8DC Bejvávalo U Kolečka BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel23:21Pisarovičová Lucie
10.Ne14.11.2021Titáni Hodonín14:4Dragon Darts Team BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav30:14Leník Pavel
10.Ne14.11.2021Zálesáci Třebíč5:13DC Frogs ŽabčicePohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal16:27Skúpý Jan
10.Ne14.11.2021Rumoví pralinky Brno10:8Frčáci IvančicePivnice U Remlina, Brno 
15:00Miartuš Martin25:21Matoušek Petr
10.Ne14.11.2021BraStr Kohoutovice8:10PPaO TuřanyRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Pátek Jaroslav17:25Vymazal Stanislav
10.Ne14.11.2021Devastators Brno12:6Stavba BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip28:14Abrahámek Dušan
11.Ne21.11.2021PPaO Tuřany5:13Devastators BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav14:28Šebesta Filip
11.Ne21.11.2021Siga Brno11:7BraStr KohoutoviceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří27:21Táborský Miloslav
11.Ne21.11.2021DC Frogs Žabčice12:6Rumoví pralinky BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan27:16Miartuš Martin
11.Ne21.11.2021Dragon Darts Team Brno8:10Zálesáci TřebíčM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel19:25Šlouf Michal
11.Ne21.11.2021Stavba Brno11:7DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan25:20Drahuta Štefan
13.Ne5.12.2021Frčáci Ivančice11:7PPaO TuřanyMatty Aréna, Ivančice 
15:0024:18
13.Ne5.12.2021DC Frogs Žabčice14:4BraStr KohoutoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan31:14Táborský Miloslav
13.Ne5.12.2021Stavba Brno5:13Zálesáci TřebíčRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan15:28Šlouf Michal
13.Ne12.12.2021DC Bejvávalo U Kolečka Brno12:6Titáni HodonínBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan27:15Budiš Miroslav
9.Ne19.12.2021BraStr Kohoutovice2:16Devastators BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav8:34Tajovský Jiří
13.Ne9.1.2022Siga Brno5:13Devastators BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří13:27Tajovský Jiří
14.Ne16.1.2022Devastators Brno14:4Titáni HodonínPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip31:11Budiš Miroslav
14.Ne16.1.2022Stavba Brno8:10Rumoví pralinky BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan24:23Vylášek František
14.Ne16.1.2022Dragon Darts Team Brno8:10BraStr KohoutoviceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel17:23Pátek Jaroslav
14.Ne16.1.2022DC Frogs Žabčice15:3PPaO TuřanyRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan31:8Vymazal Stanislav
14.Ne16.1.2022Frčáci Ivančice12:6Siga BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr24:16Tlamka Jiří
14.Ne23.1.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8Zálesáci TřebíčBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie24:23Šlouf Michal
15.Ne30.1.2022Zálesáci Třebíč14:4Titáni HodonínPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal28:13Budiš Miroslav
15.Ne30.1.2022Siga Brno4:14DC Frogs ŽabčiceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří12:31Gratcl Zdeněk
15.Ne30.1.2022PPaO Tuřany11:7Dragon Darts Team BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:0025:19
15.Ne30.1.2022Frčáci Ivančice3:15Devastators BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr7:31Šebesta Filip
16.Ne6.2.2022Devastators Brno15:3Zálesáci TřebíčPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip33:12Šlouf Michal
16.Ne6.2.2022Titáni Hodonín9:10Rumoví pralinky BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav21:24Zalaba Petr
16.Ne6.2.2022Stavba Brno7:11BraStr KohoutoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan18:27Táborský Miloslav
16.Ne6.2.2022Dragon Darts Team Brno8:10Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel19:22Suchý Roman
16.Ne6.2.2022DC Frogs Žabčice13:5Frčáci IvančiceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan29:15Matoušek Petr
17.Ne13.2.2022Rumoví pralinky Brno11:7Zálesáci TřebíčPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr27:19Šlouf Michal
17.Ne13.2.2022Frčáci Ivančice12:6Dragon Darts Team BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr25:14Hanke Gabriel
17.Ne13.2.2022PPaO Tuřany5:13Stavba BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav14:29Abrahámek Dušan
17.Ne13.2.2022BraStr Kohoutovice11:7DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav23:16Drahuta Štefan
17.Ne13.2.2022DC Frogs Žabčice3:15Devastators BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan12:30Šebesta Filip
18.Ne20.2.2022Devastators Brno12:6Rumoví pralinky BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip26:16Miartuš Martin
18.Ne20.2.2022Titáni Hodonín9:10BraStr KohoutovicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav22:24Táborský Miloslav
18.Ne20.2.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8PPaO TuřanyBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan23:22Vymazal Stanislav
18.Ne20.2.2022Stavba Brno8:10Siga BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan17:24Tlamka Jiří
18.Ne20.2.2022Dragon Darts Team Brno6:12DC Frogs ŽabčiceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel16:26Skúpý Jan
19.Ne27.2.2022PPaO Tuřany11:7Titáni HodonínRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav25:18Budiš Miroslav
19.Ne27.2.2022BraStr Kohoutovice10:8Zálesáci TřebíčRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav25:19Šlouf Michal
19.Ne27.2.2022Frčáci Ivančice13:5Stavba BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr28:15Abrahámek Dušan
19.Ne27.2.2022Siga Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman19:24Drahuta Štefan
19.Ne27.2.2022Dragon Darts Team Brno3:15Devastators BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel8:32Andrle Jan
20.Ne6.3.2022Rumoví pralinky Brno9:10BraStr KohoutovicePivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr25:25Pátek Jaroslav
20.Ne6.3.2022Zálesáci Třebíč9:10PPaO TuřanyPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal25:22Vymazal Stanislav
20.Ne6.3.2022Titáni Hodonín15:3Siga BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav31:10Tlamka Jiří
20.Ne6.3.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno7:11Frčáci IvančiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan18:27Matoušek Petr
20.Ne6.3.2022Stavba Brno5:13DC Frogs ŽabčiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan13:29Skúpý Jan
21.Ne13.3.2022Siga Brno10:8Zálesáci TřebíčRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří23:22Čermák Miroslav
21.Ne13.3.2022PPaO Tuřany7:11Rumoví pralinky BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav21:25Reml Petr
21.Ne13.3.2022Dragon Darts Team Brno8:10Stavba BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel20:21Abrahámek Dušan
21.Ne13.3.2022DC Frogs Žabčice12:6DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan27:19Bednář Jan
22.Ne20.3.2022Devastators Brno10:8BraStr KohoutovicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip22:18Táborský Miloslav
22.Ne20.3.2022Rumoví pralinky Brno13:5Siga BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr29:18Tlamka Jiří
22.Ne20.3.2022Zálesáci Třebíč10:9Frčáci IvančicePohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal21:22Mrkávek David
22.Ne20.3.2022Titáni Hodonín8:10DC Frogs ŽabčicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:24Skúpý Jan
22.Ne20.3.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:9Dragon Darts Team BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan23:21Leník Pavel
15.Ne27.3.2022Rumoví pralinky Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr21:20Drahuta Štefan
21.Ne27.3.2022Frčáci Ivančice7:11Titáni HodonínMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr21:24Budiš Miroslav
23.Ne3.4.2022Dragon Darts Team Brno11:7Titáni HodonínM 13 Darts Club, Brno 
15:00Hanke Gabriel23:18Budiš Miroslav
23.Ne3.4.2022DC Frogs Žabčice10:8Zálesáci TřebíčRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan24:20Čermák Miroslav
23.Ne3.4.2022Frčáci Ivančice7:11Rumoví pralinky BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr19:27Krčál Aleš
23.Ne3.4.2022PPaO Tuřany11:7BraStr KohoutoviceRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav24:19Táborský Miloslav
23.Ne3.4.2022Stavba Brno4:14Devastators BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan12:28Šebesta Filip
24.Ne10.4.2022Devastators Brno11:7PPaO TuřanyPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Andrle Jan24:21Richtr Pavel
24.Ne10.4.2022BraStr Kohoutovice10:8Siga BrnoRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav24:17Suchý Roman
24.Ne10.4.2022Rumoví pralinky Brno10:9DC Frogs ŽabčicePivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr25:23Skúpý Jan
24.Ne10.4.2022Zálesáci Třebíč10:8Dragon Darts Team BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Čermák Miroslav26:20Leník Pavel
24.Ne10.4.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno14:4Stavba BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan29:18Abrahámek Dušan
25.Ne24.4.2022Stavba Brno10:8Titáni HodonínRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan24:19Budiš Miroslav
25.Ne24.4.2022Dragon Darts Team Brno5:13Rumoví pralinky BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Hanke Gabriel14:29Reml Petr
25.Ne24.4.2022Frčáci Ivančice9:10BraStr KohoutoviceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr24:23Táborský Miloslav
25.Ne24.4.2022Siga Brno10:8PPaO TuřanyRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Tlamka Jiří23:21Vymazal Stanislav
25.Ne24.4.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno5:13Devastators BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan15:30Andrle Jan
26.Ne1.5.2022Devastators Brno7:11Siga BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Šebesta Filip20:25Tlamka Jiří
26.Ne1.5.2022PPaO Tuřany6:12Frčáci IvančiceRestaurace Fako, Brno 
15:00Vymazal Stanislav17:27Matoušek Petr
26.Ne1.5.2022BraStr Kohoutovice10:9DC Frogs ŽabčiceRest.Fotbalové hřiště, Brno 
15:00Táborský Miloslav22:23Skúpý Jan
26.Ne1.5.2022Zálesáci Třebíč13:5Stavba BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal28:14Abrahámek Dušan
26.Ne1.5.2022Titáni Hodonín6:12DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:25Drahuta Štefan

1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St23.9.2020Borci Brno11:7Rozruch Beerhouse BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Kleveta Jan28:18Zbořil Jiří
1.Čt24.9.2020Club 2V Vyškov4:14To je Vonoo Bílovice nad SvitavouClub 2 V, Vyškov 
18:00Čvančara Jiří15:31Jebáček Milan
1.Čt24.9.2020DC Raptors Brankovice14:4Rychlé šípy RajhradObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr29:14Mlčoch Ondřej
1.Čt24.9.2020Stefanplus Brno12:6Grácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef27:20Chudá Martina
1.Čt24.9.2020Kénik Brno7:11Komárov BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena19:25Slavík Jiří
2.Čt1.10.2020Club 2V Vyškov10:9DC Raptors BrankoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Čvančara Jiří19:20Majerčák Petr
2.Čt1.10.2020Rozruch Beerhouse Brno14:4Kénik BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří30:13Parák Dominik
2.Čt1.10.2020Psí Vojáci Bučovice9:10Borci BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr21:26Němeček Zdeněk