Profily klubů a družstev
UŠO > Jihomoravský kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga B (čtvrtek)269056Šilingrák Team BrnoŠilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák
2. liga D (čtvrtek)237056UDO HolštejnUDO HolštejnHolštejn - Hostinec pod hradem
Letní liga JHM - sk. A170753LL JS - Motobar BrnoLL JS - Motobar BrnoJS Motorbar Club
Letní liga JHM - sk. B170497LL DC Angry Birds OsmičkaLL DC Angry Birds OsmičkaPivnice Osmička
Letní liga JHM - sk. B170241LL Mistři začínají trénovatLL Mistři začínají trénovatTenisová hala
Letní liga JHM - sk. A169985LL DC VandalsLL DC VandalsRestaurace Papučárna
Letní liga JHM - sk. A169729LL Topas Club BrnoLL Topas Club BrnoTopas Club
Letní liga JHM - sk. B169473LL DC ChvalkoviceLL DC ChvalkoviceObecní hospoda Chvalkovice
Letní liga JHM - sk. A169217LL Tropa Elite BrnoLL Tropa Elite BrnoBejvávalo U Kolečka
Letní liga JHM - sk. A168961LL PBL 2024PBL 45 BrnoPivní bar Lidická
Ženská liga JMOŠS168193ŽL Šilingrák Team ženyŠilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák
3. liga C (neděle)167937Die Kurwe JaroměřiceDie Kurwe JaroměřiceRestaurace Hanácká Krčma
2. liga D (čtvrtek)167681DC Motobar BrnoDC Motobar BrnoJS Motorbar Club
2. liga D (čtvrtek)167425DT ka - BrňáciDT ka - BrňáciJS Motorbar Club
3. liga B (neděle)167169Bodači ŠakviceBodači ŠakviceRestaurace u Stroma
2. liga D (čtvrtek)166913Netáhla TěšanyNetáhla TěšanyNa hřišti Těšany
3. liga B (neděle)166657Námořníci z PBL BrnoPBL 45 BrnoPivní bar Lidická
3. liga C (neděle)166401DC Šipky Sloup BDC Šipky SloupPivárna Sloup
3. liga B (neděle)165889DC FaganiDC FaganiSokolovna Březina
Extraliga B (čtvrtek)165633Kavárka BrnoKavárka BrnoHospoda Kavárka
3. liga A (neděle)165377DC Zmije TřebíčDC Zmije TřebíčSynottip Bar Třebíč
3. liga A (neděle)165121DC Štiky Rosice BDC Štiky RosiceSport bar Cristal
3. liga B (neděle)164609Dragons Hor Boj BojanoviceDC Hor Boj ElitaObecní budova Horní Bojanovice
1. liga A (neděle)164353Darts TřebíčDarts TřebíčSport Aréna Třebíč
3. liga A (neděle)164097DC Angry Birds Osmička Brno BDC Angry Birds Osmička BrnoPivnice Osmička
3. liga A (neděle)163841Topas Club BrnoTopas Club BrnoTopas Club
Letní liga JHM - sk. B163073LL Pohodáři - Šipky nás bavíLL Pohodáři BBejvávalo U Kolečka
Letní liga JHM - sk. B162817LL DC Újezd u BrnaLL DC Újezd u BrnaRestaurace Fako
Letní liga JHM - sk. B161793LL Psí vojáci BučoviceLL Psí vojáci BučoviceRestaurace Litovel Bučovice
Letní liga JHM - sk. A161281LL HovadartsLL Na HovadartsPivnice Kalinka
Ženská liga JMOŠS160513ŽL Vandals BlanskoŽL Vandals BlanskoRestaurace Papučárna
1. liga A (neděle)159745DC Jakoby Bystřice n.P. - odstoupiloDC Jakoby Bystřice n.P.Restaurace Hotelovka
3. liga A (neděle)159489Bastr team BrnoBastr team BrnoBystrcká oáza
3. liga B (neděle)159233Varadero Brno - odstoupiloVaradero BrnoRestaurace Varadero
3. liga C (neděle)158977ŠK Bystřické letkyŠK Bystřické letkyRestaurace Hotelovka
3. liga B (neděle)158721DC Újezd u BrnaDC Újezd u BrnaRestaurace Fako
3. liga B (neděle)158209DC Poňaváci LelekoviceDC Poňaváci LelekoviceRestaurace na Poňavě
2. liga B (neděle)157953Těsně vedle BrnoTěsně vedle BrnoPivnice Kalinka
2. liga B (neděle)157697Klub R Podchod BrnoPodchod Klub BrnoPodchod klub
2. liga C (neděle)1571851. Šipkařská kapela Šošůvka1. Šipkařská kapela ŠošůvkaHospůdka U Mě a U Tebe Šošůvka
2. liga C (neděle)156929DC Vandals Blansko DDC Vandals BlanskoRestaurace Papučárna
2. liga B (neděle)156673Royal Darts Team IvančiceRoyal Darts Team IvančiceRoyal bar Ivančice
2. liga B (neděle)156417DC Angry Birds Osmička BrnoDC Angry Birds Osmička BrnoPivnice Osmička
Extraliga B (čtvrtek)156161ŠK Paleta VyškovŠK Paleta VyškovCafe bar na Paletě
3. liga B (neděle)154881Golden Monsters Velvet BlanskoGolden Monsters Velvet BlanskoPivnice Velvet
2. liga B (neděle)154625Galaxy Team BrnoGalaxy Team BrnoRocky bar
Extraliga A (neděle)154369DC Šipky SloupDC Šipky SloupPivárna Sloup
3. liga C (neděle)154113DC Orli RáječkoDC Orli RáječkoPizzerie u Zajíce
1. liga A (neděle)153601DC Nafrakk IvančiceDC Nafrakk IvančiceRoyal bar Ivančice
2. liga B (neděle)153345DC Šumáci KolečkoDC Šumáci KolečkoBejvávalo U Kolečka
1. liga B (čtvrtek)153089Saňaři SokolniceSaňaři SokolnicePizzerie Na Sokolovně
2. liga D (čtvrtek)152833ŠK Trabi TvarožnáŠK Trabi TvarožnáRestaurace Las Velas
2. liga B (neděle)151809Podchod klub BrnoPodchod Klub BrnoPodchod klub
Extraliga A (neděle)151553ŠK Excalibur BzenecŠK Excalibur BzenecExcalibur bowling Bzenec
2. liga A (neděle)151297Ferrari bar Kyjov BFerrari bar KyjovL.H.Club - Ferrari Bar
2. liga C (neděle)151041Laziwood LazinovLaziwood LazinovPohostinství Lazinov
Extraliga B (čtvrtek)149249Hydra Darts BučoviceHydra Darts BučoviceRestaurace Litovel Bučovice
2. liga A (neděle)147969ZTP Kupé BrnoZTP Kupé BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace
2. liga C (neděle)147457DC Pitbulls AdamovDC Pitbulls AdamovŠipkový klub Adamov
2. liga D (čtvrtek)146177Bestie BučoviceBestie BučoviceRestaurace Litovel Bučovice
1. liga A (neděle)145665Stavba BrnoStavba BrnoRestaurace Stavba
2. liga A (neděle)145409Pohodáři - šipky nás baví BrnoPohodáři - šipky nás baví BrnoBejvávalo U Kolečka
3. liga B (neděle)145153DC Mojitos BrnoDC Mojitos BrnoHřiště Chrlice
Extraliga B (čtvrtek)144385Snipers Brno BSnipers BrnoNa Kulecu
2. liga A (neděle)143105DC FoFo OtniceDC FoFo OtnicePohostinství U Marků
2. liga B (neděle)142081Zálesáci B TřebíčZálesáciPohostinství u Lesíka
1. liga A (neděle)139777Tornádo Destroyers BrnoTornádo Destroyers BrnoBejvávalo U Kolečka
3. liga C (neděle)139009DC Vandals Blansko CDC Vandals BlanskoRestaurace Papučárna
2. liga A (neděle)138753Šmoulové z PBL BrnoPBL 45 BrnoPivní bar Lidická
1. liga A (neděle)138497DC Cobra BrnoDC Cobra BrnoPivnice Na Vyhlídce
2. liga A (neděle)138241DC Double Tops Omega BrnoDC Double Tops OmegaHotel Omega - Krušovická restaurace
Extraliga A (neděle)137729Adalbertus MedlovAdalbertus MedlovMedlovská hospoda
3. liga A (neděle)137217Ex na Ex BrnoEx na ExNa Kulecu
3. liga C (neděle)136961Rumíci KrhovRumíci KrhovPopelka bar
3. liga C (neděle)136705ŠK Jedničky BoskoviceŠK Jedničky BoskoviceBar Jednička Boskovice
2. liga C (neděle)136193Trabl StvolováTrabl StvolováBistro A.T.E.L.
1. liga A (neděle)134145DC Vandals Blansko BDC Vandals BlanskoRestaurace Papučárna
2. liga B (neděle)133889DC Štiky Rosice ADC Štiky RosiceSport bar Cristal
2. liga A (neděle)133121DC Bejvávalo U Kolečka BrnoDC Bejvávalo U KolečkaBejvávalo U Kolečka
3. liga C (neděle)130561Hoteliéři Usobrno CHoteliéři UsobrnoHospoda U Hoteliérů
2. liga B (neděle)130049Rumoví pralinky BrnoRumoví pralinkyPivnice U Remlina
2. liga A (neděle)129793O tečku BrnoO tečkuRestaurace Gambrinus
Extraliga A (neděle)128257DC Hor Boj Elita H. BojanoviceDC Hor Boj ElitaObecní budova Horní Bojanovice
3. liga A (neděle)127745Šipkaři BudišovŠipkaři BudišovHospoda U Floriánka
3. liga C (neděle)127233Dělníci BlanskoDělníci BlanskoRestaurace U Slunce Blansko
1. liga A (neděle)126465DC Womitz killers Omicedc Womitz KillersWomická hospůdka
2. liga B (neděle)120321Yellow Fish B BrnoYellow Fish B BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish
2. liga A (neděle)115713m13 darts club Brnom13 darts club BrnoM 13 Darts Club
2. liga A (neděle)114689Prckové z Pivního baru BrnoPBL 45 BrnoPivní bar Lidická
3. liga C (neděle)113409Hoteliéři Usobrno BHoteliéři UsobrnoHospoda U Hoteliérů
Ženská liga JMOŠS112641ŽL Grácie BrnoŽL Grácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga C (neděle)111617Bulldog JavorekBulldog JavorekKlubovna SDH
2. liga C (neděle)110337DC Haluzáři CetkoviceDC Haluzáři CetkovicePohostinství Smékal
2. liga C (neděle)108033Hoteliéři Usobrno AHoteliéři UsobrnoHospoda U Hoteliérů
2. liga A (neděle)107265WC Šipkouni BrnoWC ŠipkouniSnack Bar Jerry
Extraliga A (neděle)107009ALK BrumovALK BrumovHospůdka Na Gruntě
Ženská liga JMOŠS106241ŽL Knedla Team BrnoŽL Knedla Team BrnoRest.Fotbalové hřiště
2. liga C (neděle)98817DC Na Středy RudkaDC Na Středy RudkaHotel Rudka
1. liga A (neděle)96257DC Vandals BlanskoDC Vandals BlanskoRestaurace Papučárna
3. liga B (neděle)95233Tricksters BrnoTricksters BrnoPivnice Litovel
2. liga A (neděle)94977Siga BrnoSigaRestaurace HATTRICK
Extraliga A (neděle)94209PBL 45 BrnoPBL 45 BrnoPivní bar Lidická
2. liga C (neděle)89601Alejak Sokec BoskoviceAlejak Sokec BoskoviceSokolovna Boskovice
1. liga A (neděle)84225DC Fako TuřanyDC Fako TuřanyRestaurace Fako
2. liga B (neděle)83969DC Sport Barbarians TřebíčDC Sport Barbarians TřebíčSport Aréna Třebíč
1. liga A (neděle)79105Frčáci IvančiceFrčáci IvančiceMatty Aréna
3. liga C (neděle)78849DC Triple X LetoviceDC Triple X LetovicePohostinství Deštná
3. liga C (neděle)77825DC Poškoláci ValchovDC Poškoláci ValchovOsvěžovna ve škole
Extraliga A (neděle)75009Mistři netrénujou ŠlapaniceMistři netrénujou ŠlapaniceTenisová hala
Extraliga A (neděle)74753Titáni HodonínTitáni HodonínPivnice U Haryho
Extraliga A (neděle)68865Šenkýři BrnoŠenkýřiRestaurace Stavba
2. liga A (neděle)59393Dragon Darts Team BrnoDragon Darts TeamM 13 Darts Club
3. liga C (neděle)44801DC Zenit Deštná ADC Zenit DeštnáPohostinství Deštná
2. liga D (čtvrtek)41288DC Victoria(e) BrnoDC Victoria(e) BrnoHospůdka Brno
2. liga D (čtvrtek)40008Puboši BrnoPuboši BrnoPivnice U Ričího
Extraliga B (čtvrtek)38728Snipers BrnoSnipers BrnoNa Kulecu
Extraliga B (čtvrtek)38472Pardálové BrnoPardálové BrnoPivnice U Svatých
2. liga D (čtvrtek)37960DC Štěstí BrnoDC Štěstí BrnoPivnice Na Vyhlídce
1. liga B (čtvrtek)37448Šilingrák team Brno CŠilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák
1. liga B (čtvrtek)37192Grácie BrnoGrácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
1. liga B (čtvrtek)36936Stefanplus BrnoStefanplus BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga D (čtvrtek)36424Darts HodějiceDarts HodějiceSokolovna Hodějice
1. liga B (čtvrtek)35912Hezky PěkněHezky PěkněPatro Pub
1. liga B (čtvrtek)31816Komárov BrnoKomárov BrnoRest. U Mikešů
1. liga B (čtvrtek)31304Psí Vojáci BučovicePsí Vojáci BučoviceRestaurace Litovel Bučovice
Extraliga B (čtvrtek)30792Zámečtí páni z RebešovicZámečtí páni z RebešovicZámecká restaurace
1. liga B (čtvrtek)29512Rozruch Beerhouse BrnoRozruch Beerhouse BrnoBat Beerhouse
2. liga D (čtvrtek)29256Letka BrnoLetka BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga B (neděle)27649Minibaroni na Kuželně BrnoMinibaroni na Kuželně BrnoPivnice Na Kuželně
3. liga A (neděle)23553Stará Parta BudišovStará PartaRestaurace u Kazdů
1. liga B (čtvrtek)23368DC Raptors BrankoviceDC Raptors BrankoviceObecní hospoda Brankovice
1. liga B (čtvrtek)23112To je Vonoo Bílovice nad SvitavouTo je Vonoo Bílovice nad Svitavourest.Na blbým místě
1. liga B (čtvrtek)21832Rychlé šípy RajhradRychlé šípy RajhradRajhrad - Herna bar Kamčatka
Extraliga B (čtvrtek)20040ŠK ModřiceŠK ModřiceRestaurace U Matěje
Extraliga B (čtvrtek)19272Yellow fish BrnoYellov fishBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish
Extraliga A (neděle)16897DC Frogs ŽabčiceDC FROGS ŽabčiceRestaurant Sport
Extraliga B (čtvrtek)16200Šilingrák Team Brno BŠilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák
1. liga B (čtvrtek)15432DC Bufál BrnoDC BufálBohunický cajk
Extraliga A (neděle)13313DC Hurricane AdamovDC Hurricane AdamovŠipkový klub Adamov
3. liga A (neděle)12545DC Rychlé šipky BosonohyDC Rychlé šipky BosonohyPivnice u Meka
3. liga A (neděle)12033Strmeň KohoutoviceStrmeň KohoutoviceRest.Fotbalové hřiště
2. liga A (neděle)11521ŠK PopoviceŠK PopoviceHospoda Popovice
2. liga D (čtvrtek)7496Skurut HaiSkurut HaiPivnice U Svatých
Extraliga B (čtvrtek)6472Frogs ŽabčiceFrogs ŽabčicePřísnotice - V zatáčce
Extraliga B (čtvrtek)3144DC Rakol BrnoRakol BrnoPivnice U Ričího
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.6.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.6.2024 23:26:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement