Profily klubů a družstev
UŠO > Jihomoravský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga A (neděle) 137729 Adalbertus Medlov Adalbertus Medlov Medlovská hospoda
Extraliga A (neděle) 107009 ALK Brumov ALK Brumov Šipkárna ALK Brumov
Extraliga A (neděle) 128257 DC Hor Boj Elita H. Bojanovice DC Hor Boj Elita Kulturní dům Horní Bojanovice
Extraliga A (neděle) 13313 DC Hurricane Adamov DC Hurricane Adamov Šipkový klub Adamov
Extraliga A (neděle) 17665 DC Knajp Riders Letovice DC Knajp Riders Letovice Pohostinství Deštná
Extraliga A (neděle) 135425 DC Orli Ráječko DC Orli Ráječko Sport bar XXL
Extraliga A (neděle) 96257 DC Vandals Blansko DC Vandals Blansko Restaurace Papučárna
Extraliga A (neděle) 11009 Hornets Adamov DC HORNETS Adamov Šipkový klub Adamov
Extraliga A (neděle) 94209 PBL 45 Brno Darts@Pipes Club Pivní bar Lidická
Extraliga A (neděle) 68865 Šenkýři Brno Šenkýři Restaurace Stavba
Extraliga A (neděle) 151553 ŠK Excalibur Bzenec ŠK Excalibur Bzenec Excalibur bowling Bzenec
Extraliga A (neděle) 11521 ŠK Popovice ŠK Popovice Hospoda Popovice
Extraliga A (neděle) 140033 ŠK Vyškov ŠK Vyškov Tipsport bar Dukla
Extraliga B (čtvrtek) 36424 Darts Hodějice Darts Hodějice Sokolovna Hodějice
Extraliga B (čtvrtek) 3144 DC Rakol Brno Rakol Brno Pivnice U Ričího
Extraliga B (čtvrtek) 6472 Frogs Žabčice Frogs Žabčice Přísnotice - V zatáčce
Extraliga B (čtvrtek) 149249 Hydra Darts Bučovice Hydra Darts Bučovice BOO Bar
Extraliga B (čtvrtek) 205056 Juniorky Brno Juniorky Brno Na Kulecu
Extraliga B (čtvrtek) 75520 Old Boys Brno DC Old Boys Brno Kníničská pivnice
Extraliga B (čtvrtek) 38472 Pardálové Brno Pardálové Brno Na Kulecu
Extraliga B (čtvrtek) 38728 Snipers Brno Snipers Brno Hotel Omega - Krušovická restaurace
Extraliga B (čtvrtek) 269056 Šilingrák Team Brno Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
Extraliga B (čtvrtek) 16200 Šilingrák Team Brno B Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
Extraliga B (čtvrtek) 20040 ŠK Modřice ŠK Modřice Restaurace U Matěje
Extraliga B (čtvrtek) 19272 Yellow fish Brno Yellov fish Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish
Extraliga B (čtvrtek) 30792 Zámečtí páni z Rebešovic Zámečtí páni z Rebešovic Zámecká restaurace
1. liga A (neděle) 12033 BraStr Kohoutovice BraStr Kohoutovice Rest.Fotbalové hřiště
1. liga A (neděle) 133121 DC Bejvávalo U Kolečka Brno DC Bejvávalo U Kolečka Bejvávalo U Kolečka
1. liga A (neděle) 16897 DC Frogs Žabčice DC frogs Žabčice Restaurant Sport
1. liga A (neděle) 101377 DC Šipkaři Bistro Stvolová DC Šipkaři Bistro Stvolová Bistro A.T.E.L.
1. liga A (neděle) 142337 Devastators Brno Devastators Brno Pivnice Na Vyhlídce
1. liga A (neděle) 59393 Dragon Darts Team Brno Dragon Darts Team M 13 Darts Club
1. liga A (neděle) 137217 Ex na Ex Brno Ex na Ex Na Kulecu
1. liga A (neděle) 79105 Frčáci Ivančice Frčáci Ivančice Matty Aréna
1. liga A (neděle) 75521 PPaO Tuřany PPaO - Tuřany Restaurace Fako
1. liga A (neděle) 130049 Rumoví pralinky Brno Rumoví pralinky Pivnice U Remlina
1. liga A (neděle) 94977 Siga Brno Siga Restaurace HATTRICK
1. liga A (neděle) 145665 Stavba Brno Stavba Brno Restaurace Stavba
1. liga A (neděle) 74753 Titáni Hodonín Titáni Hodonín Pivnice U Haryho
1. liga A (neděle) 71425 Zálesáci Třebíč Zálesáci Pohostinství u Lesíka
1. liga B (čtvrtek) 33096 Borci Brno Borci Brno Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran
1. liga B (čtvrtek) 40776 Club 2V Vyškov Club 2V Vyškov Club 2 V
1. liga B (čtvrtek) 23368 DC Raptors Brankovice DC Raptors Brankovice Obecní hospoda Brankovice
1. liga B (čtvrtek) 37192 Grácie Brno Grácie Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
1. liga B (čtvrtek) 7496 Kénik Brno Kénik Brno Pivnice U Svatých
1. liga B (čtvrtek) 31816 Komárov Brno Komárov Brno Rest. U Mikešů
1. liga B (čtvrtek) 39240 Outsiders Brno Kohoutovice Outsiders Brno Kohoutovice Brno - JR club
1. liga B (čtvrtek) 31304 Psí Vojáci Bučovice Psí Vojáci Bučovice BOO Bar
1. liga B (čtvrtek) 29512 Rozruch Beerhouse Brno Rozruch Beerhouse Brno Bat Beerhouse
1. liga B (čtvrtek) 21832 Rychlé šípy Rajhrad Rychlé šípy Rajhrad Rajhrad - Herna bar Kamčatka
1. liga B (čtvrtek) 144385 Snipers Brno B Snipers Brno B Hotel Omega - Krušovická restaurace
1. liga B (čtvrtek) 36936 Stefanplus Brno Stefanplus Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
1. liga B (čtvrtek) 23112 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou To je Vonoo Bílovice nad Svitavou Hospoda Na Konečné
2. liga A (neděle) 113153 BB Brno BB Brno Bat Beerhouse
2. liga A (neděle) 138497 DC Cobra Brno DC Cobra Brno Bar a Gril U Nás
2. liga A (neděle) 138241 DC Double Tops Omega Brno DC Double Tops Omega Hotel Omega - Krušovická restaurace
2. liga A (neděle) 84225 DC Fako Tuřany DC Fako Tuřany Restaurace Fako
2. liga A (neděle) 143105 DC FoFo Otnice DC FoFo Otnice Pohostinství U Marků
2. liga A (neděle) 134145 DC Vandals Blansko B DC Vandals Blansko B Restaurace Papučárna
2. liga A (neděle) 33864 Desperados Brno Desperados Brno Restaurace Bohunická rychta
2. liga A (neděle) 151297 Ferrari bar Kyjov B Ferrari bar Kyjov B L.H.Club - Ferrari Bar
2. liga A (neděle) 115713 m13 darts club Brno m13 darts club Brno M 13 Darts Club
2. liga A (neděle) 75009 Mistři netrénujou Šlapanice Mistři netrénujou Šlapanice Tenisová hala
2. liga A (neděle) 129793 O tečku Brno O tečku Restaurace Gambrinus
2. liga A (neděle) 114689 Prckové z Pivního baru Brno Prckové z Pivního baru Pivní bar Lidická
2. liga A (neděle) 123137 Ta tam byla Brno Ta tam byla Brno Horácká pivnice
2. liga A (neděle) 95233 Tricksters Brno Tricksters Brno Pivnice Litovel
2. liga B (neděle) 68609 DC Minibaroni B Brno DC Minibaroni B MINI BAR
2. liga B (neděle) 12545 DC Rychlé šipky Bosonohy DC Rychlé šipky Bosonohy Pivnice u Meka
2. liga B (neděle) 83969 DC Sport Barbarians Třebíč DC Sport Barbarians Třebíč Sport Aréna Třebíč
2. liga B (neděle) 133889 DC Štiky Rosice DC Štiky Rosice KK Klub Rosice
2. liga B (neděle) 126465 DC Womitz killers Omice dc Womitz Killers Womická hospůdka
2. liga B (neděle) 103425 Frčky Ivančice Frčky Ivančice Matty Aréna
2. liga B (neděle) 149505 Lama Darts Ivančice Lama Darts Ivančice Matty Aréna
2. liga B (neděle) 27649 Minibaroni na Kuželně Brno Minibaroni na Kuželně Brno Pivnice Na Kuželně
2. liga B (neděle) 133633 Molly Darts Club Brno Molly Darts Club Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga B (neděle) 139777 Phoenix Darts Brno Phoenix Darts Bejvávalo U Kolečka
2. liga B (neděle) 127745 Šipkaři Budišov Šipkaři Budišov Hospoda U Floriánka
2. liga B (neděle) 124417 Viva Brothers Brno Viva Brothers Brno Hostinec u Dána
2. liga B (neděle) 142081 Zálesáci B Třebíč Zálesáci B Pohostinství u Lesíka
2. liga C (neděle) 89601 Alejak Sokec Boskovice Alejak Sokec Boskovice Sokolovna Boskovice
2. liga C (neděle) 111617 Bulldog Javorek Bulldog Javorek Klubovna SDH
2. liga C (neděle) 110337 DC Haluzáři Cetkovice DC Haluzáři Cetkovice Pohostinství Smékal
2. liga C (neděle) 101121 DC Milénium Bystřice n P. DC Milénium Bystřice n P. Pivnice U Musilů
2. liga C (neděle) 98817 DC Na Středy Rudka DC Na Středy Rudka Restaurace Vranová
2. liga C (neděle) 154369 DC Šipky Sloup DC Šipky Sloup Pivárna Sloup
2. liga C (neděle) 44801 DC Zenit Deštná A DC Zenit Deštná A Pohostinství Deštná
2. liga C (neděle) 125185 DC Zenit Deštná B DC Zenit Deštná B Restaurace Koupaliště
2. liga C (neděle) 108033 Hoteliéři Usobrno A Hoteliéři Usobrno A Hospoda U Hoteliérů
2. liga C (neděle) 151041 Laziwood Lazinov Laziwood Lazinov Pohostinství Lazinov
2. liga C (neděle) 98305 TJ Babylon Němčice B TJ Babylon Němčice B Hostinec Sokolovna Němčice
2. liga D (čtvrtek) 584 1. ŠK U Svatých 1. ŠK U Svatých Pivnice U Svatých
2. liga D (čtvrtek) 146177 Bestie Bučovice Bestie Bučovice BOO Bar
2. liga D (čtvrtek) 15432 DC Bufál Brno DC Bufál Brno Bohunice - Na Hřišti Tatran
2. liga D (čtvrtek) 37960 DC Štěstí Brno DC Štěstí Brno Restaurace Bohunická rychta
2. liga D (čtvrtek) 35912 Hezky pěkně Čebín Hezky pěkně Čebín Restaurant Čebínka
2. liga D (čtvrtek) 29256 Letka Brno Letka Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov
2. liga D (čtvrtek) 40008 Puboši Brno Puboši Brno Pivnice U Ričího
2. liga D (čtvrtek) 153089 Saňaři Sokolnice Saňaři Sokolnice Pizzerie Na Sokolovně
2. liga D (čtvrtek) 41288 Star team by Laso Brno Star team by Laso Kometa Pub U Lasa
2. liga D (čtvrtek) 37448 Šilingrák team Brno C Šilingrák Team Brno Brno - Šilingrák
2. liga D (čtvrtek) 152833 ŠK Trabi Tvarožná ŠK Trabi Tvarožná Hostinec U Šírů Tvarožná
2. liga D (čtvrtek) 150273 ŠK Vyškov B ŠK Vyškov B Tipsport bar Dukla
2. liga D (čtvrtek) 237056 UDO Holštejn UDO Holštejn Holštejn - Hostinec pod hradem
3. liga A (neděle) 154881 Brio Club Brno Brio Club Brno Brio Club
3. liga A (neděle) 140289 Chicago 30 Brno Chicago 30 Chicago 30
3. liga A (neděle) 134657 Čajda Kuřim Čajda Kuřim Pivnice U Čajdy
3. liga A (neděle) 145153 DC Mojitos Brno DC Mojitos Brno Hřiště Chrlice
3. liga A (neděle) 153601 DC Summit Ivančice Dc Summit Ivančice Summit
3. liga A (neděle) 153345 DC Šumáci Kolečko DC Šumáci Kolečko Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 75265 Ex na Ex B Brno Ex na Ex B Na Kulecu
3. liga A (neděle) 154625 Galaxy Team Brno Galaxy Team Brno Rocky bar
3. liga A (neděle) 151809 Podchod klub Brno Podchod Klub Brno Podchod klub
3. liga A (neděle) 145409 Pohodáři - šipky nás baví Brno Pohodáři - šipky nás baví Brno Bejvávalo U Kolečka
3. liga A (neděle) 23553 Stará Parta Budišov Stará Parta Restaurace u Kazdů
3. liga A (neděle) 150785 Šílené labutě Brno Šílené labutě Brno Pivnice Osmička
3. liga A (neděle) 138753 Šmoulové z PBL Brno Šmoulové z PBL Pivní bar Lidická
3. liga A (neděle) 107265 WC Šipkouni Brno WC Šipkouni Snack Bar Jerry
3. liga A (neděle) 120321 Yellow Fish B Brno Yellow Fish B Brno Brno - Kulečníkový klub Yellow Fish
3. liga A (neděle) 147969 ZTP Kupé Brno ZTP Kupé Brno Hotel Omega - Krušovická restaurace
3. liga C (neděle) 154113 DC Orli Ráječko B DC Orli Ráječko B Sport bar XXL
3. liga C (neděle) 147457 DC Pitbulls Adamov DC Pitbulls Adamov Bohemian Darts z.s.
3. liga C (neděle) 139265 DC Pivárna Sloup A DC Pivárna Sloup A Pivárna Sloup
3. liga C (neděle) 77825 DC Poškoláci Valchov DC Poškoláci Valchov Osvěžovna ve škole
3. liga C (neděle) 78849 DC Triple X Letovice DC Triple X Letovice Pohostinství Deštná
3. liga C (neděle) 139009 DC Vandals Blansko C DC Vandals Blansko C Restaurace Papučárna
3. liga C (neděle) 127233 Dělníci Blansko Dělníci Blansko Restaurace U Slunce Blansko
3. liga C (neděle) 113409 Hoteliéři Usobrno B Hoteliéři Usobrno B Hospoda U Hoteliérů
3. liga C (neděle) 130561 Hoteliéři Usobrno C Hoteliéři Usobrno C Hospoda U Hoteliérů
3. liga C (neděle) 101633 Popelka Team Boskovice Popelka Team Popelka bar
3. liga C (neděle) 136961 Rumíci Krhov Rumíci Krhov Popelka bar
3. liga C (neděle) 103681 Surikaty Vavřinec Surikaty Hospůdka U Vavřinečka
3. liga C (neděle) 136705 ŠK Jedničky Boskovice ŠK Jedničky Boskovice Bar Jednička Boskovice
3. liga C (neděle) 136193 Trabl Stvolová Trabl Stvolová Bistro A.T.E.L.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 03:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 03:05:19