Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-37/37)
  Náhled Tisk Nahoru
Sport bar XXL Rájec I

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 37 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Toman Filip CZE059491 D Popelka Team 1 8 9 9 475
2. Přibyl Martin CZE053188 B DC Orli Ráječko 1 7 8 8 265
3. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 1 8 9 9 250
4. Cerhák Radim CZE063540 Rájec 1 6 7 7 245
5. Havlík Dušan CZE065395 Rajec 1 8 9 9 215
6. Slezáček Pavel CZE053185 B DC Orli Ráječko 1 4 5 5 200
7. Vlach Otakar CZE009658 B DC Orli Ráječko 5 5 5 170
8. Kuběna Kamil CZE052789 B DC Orli Ráječko 6 6 6 160
8. Bukáčková Božena CZE060544 Blansko 1 5 6 6 160
10. Novotný Jakub CZE054908 D DC Vandals Blansko C 5 5 5 145
11. Mynařík Lukáš CZE062691 D DC Bikers Sloup B 3 3 3 125
12. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B 5 5 5 120
13. Vlachová Radka CZE030510 Blansko 5 5 5 115
14. Frühauf Milan CZE048894 B DC Orli Ráječko 1 1 1 100
15. Cerhák Erik CZE046266 A DC Orli Ráječko 2 2 2 90
16. Hasoň Jiří CZE050729 C DC Pivárna Sloup A 4 4 4 85
17. Dvořáček Jan CZE065405 D Surikaty 2 2 2 70
17. Skoupá Dominika CZE063449 C DC Pivárna Sloup A 4 4 4 70
19. Skoupý Leopold CZE059712 C DC Bikers Sloup A 2 2 2 60
20. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 1 1 50
20. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 2 2 2 50
20. Vaculovič Martin CZE009642 B DC Vandals Blansko 1 1 1 50
23. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 2 2 2 45
23. Palášková Barbora CZE065555 Blansko 2 2 2 45
23. Rozkošná Hana CZE060925 Rájec 2 2 2 45
26. Vymazal Lukáš CZE058327 C DC Bikers Sloup A 2 2 2 35
27. Kučera Jiří CZE047020 B DC Vandals Blansko 1 1 1 30
28. Farkaš Jiří CZE056791 Sloup 1 1 1 25
29. Pelíšek Michal CZE039894 C Surikaty 1 1 1 20
29. Müller Vojtěch CZE057853 C DC Pivárna Sloup A 1 1 1 20
29. Bartáková Tereza CZE062953 Rájec 1 1 1 20
29. Marek Leoš CZE049584 C DC Bikers Sloup A 1 1 1 20
29. Trefil Zdeněk CZE053289 D DC Bikers Sloup B 1 1 1 20
34. Křivanek Pavel CZE065699 Rajec 1 1 1 15
34. Dvořáková Adriana CZE065700 Boskovice 1 1 1 15
34. Klaiba Adam CZE065701 Rajec 1 1 1 15
34. Svánovská Jitka CZE052015 C DC Pivárna Sloup A 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 19:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 19:40:08