Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
U Kolečka VI

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 55 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 4 5 5 245
2. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 5 5 5 210
3. Bednář Jan CZE053541 C DC Bejvávalo U Kolečka 6 6 6 200
3. Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno 1 2 3 3 200
3. Kaláb Libor CZE055662 D Ta tam byla Brno 1 6 7 7 200
6. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 3 4 4 175
7. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 4 5 5 150
8. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 5 5 5 145
9. Hait Petr CZE061830 C DC Easy Game B 1 3 4 4 115
10. Voborný Jiří CZE036875 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 2 3 3 100
10. Bečková Pavla CZE029391 D DC Šumáci Kolečko 5 5 5 100
10. Ruiner Martin CZE049937 D DC Šumáci Kolečko 3 3 3 100
13. Přibyl Pavel CZE000066 B ŠK Modřice 2 2 2 95
13. Kummer David CZE054814 B DC Šumáci Kolečko 1 2 3 3 95
15. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 1 1 1 90
16. Baláž Milan CZE046518 D DC Šumáci Kolečko 1 2 3 3 80
17. Nimmrichter Jan CZE005000 B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 3 3 3 75
17. Kalivoda Zdeněk CZE056887 C Phoenix Darts 1 2 3 3 75
19. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Šumáci Kolečko 3 3 3 65
20. Jiroušek Zdeněk CZE006202 B DC Bejvávalo U Kolečka 2 2 2 60
20. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno 2 2 2 60
22. Kratochvíl Radek CZE006549 B ŠK Modřice 2 2 2 55
23. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 2 2 2 50
23. Kobzák Pavel CZE008610 A Šenkýři 1 1 1 50
25. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 45
25. Marcišínová Věra CZE067102 Phoenix Darts 2 2 2 45
25. Pokorný Filip CZE000116 A Šenkýři 1 1 1 45
25. Lazištán Ladislav CZE054806 D Ta tam byla Brno 1 1 1 45
29. Obšil Michal CZE002594 B Desperados Brno 1 1 1 40
29. Zástřešková Libuše CZE001572 C ŽL Knedla Team Brno 2 2 2 40
29. Ludes Rostislav CZE051423 D Ta tam byla Brno 1 1 1 40
29. Kořínek Stanislav CZE024440 A DC HORNETS Adamov 1 1 1 40
33. Knosp Miroslav CZE003997 D Desperados Brno 1 1 1 35
33. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 1 1 1 35
33. Jochová Ingrid CZE049516 A Stefanplus Brno 2 2 2 35
36. Rajdl David CZE041891 D DC Rychlé šipky Bosonohy 1 1 1 30
36. Sup Zdeněk CZE036008 C DC Easy Game B 2 2 2 30
36. Klemensevičová Adéla CZE057979 D Šmoulové z PBL 1 1 1 30
36. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 1 1 1 30
40. Plandorová Eva CZE063246 Brno 1 1 1 25
40. Kozlová Kateřina CZE033162 D Šilingrák Team Brno 1 1 1 25
40. David Jakub CZE061192 A Šenkýři 1 1 1 25
40. Havlát David CZE001200 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 25
44. Kačanolli Fitim CZE017097 C DC Minibaroni B 1 1 1 20
44. Skalník Jakub CZE054138 D Šmoulové z PBL 1 1 1 20
44. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 1 1 1 20
44. Holešinský Petr CZE056886 Brno 1 1 1 20
44. Novotný František CZE063022 D Ta tam byla Brno 1 1 1 20
44. Muhr Petr CZE056630 D Ta tam byla Brno 1 1 1 20
50. Luklová Petra CZE064258 Bílovice nad Svitavou 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 20:10:56