Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
 NáhledTiskNahoru
U Kolečka VI

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 55 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Drahuta Štefan CZE007656ADC Bejvávalo U Kolečka1455245
2.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno555210
3.Bednář Jan CZE053541CDC Bejvávalo U Kolečka666200
3.Cvrček Tomáš CZE062413CBrno1233200
3.Kaláb Libor CZE055662DTa tam byla Brno1677200
6.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno1344175
7.Funk Michal CZE055518APhoenix Darts1455150
8.Javorský Zdeněk CZE052341DŠmoulové z PBL555145
9.Hait Petr CZE061830CDC Easy Game B1344115
10.Voborný Jiří CZE036875CDC Bejvávalo U Kolečka1233100
10.Bečková Pavla CZE029391DDC Šumáci Kolečko555100
10.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko333100
13.Přibyl Pavel CZE000066BŠK Modřice22295
13.Kummer David CZE054814BDC Šumáci Kolečko123395
15.Klein Tomáš CZE049016ASnipers Brno11190
16.Baláž Milan CZE046518DDC Šumáci Kolečko123380
17.Nimmrichter Jan CZE005000BŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany33375
17.Kalivoda Zdeněk CZE056887CPhoenix Darts123375
19.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko33365
20.Jiroušek Zdeněk CZE006202BDC Bejvávalo U Kolečka22260
20.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno22260
22.Kratochvíl Radek CZE006549BŠK Modřice22255
23.Leret Andrij CZE064033CLama Darts Ivančice22250
23.Kobzák Pavel CZE008610AŠenkýři11150
25.Bradáč Marek CZE056314AŠilingrák Team Brno11145
25.Marcišínová Věra CZE067102Phoenix Darts22245
25.Pokorný Filip CZE000116AŠenkýři11145
25.Lazištán Ladislav CZE054806DTa tam byla Brno11145
29.Obšil Michal CZE002594BDesperados Brno11140
29.Zástřešková Libuše CZE001572CDC Cobra Brno22240
29.Ludes Rostislav CZE051423DTa tam byla Brno11140
29.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov11140
33.Knosp Miroslav CZE003997DDesperados Brno11135
33.Kostelka Martin CZE019339ADevastators Brno11135
33.Jochová Ingrid CZE049516AStefanplus Brno22235
36.Rajdl David CZE041891DDC Rychlé šipky Bosonohy11130
36.Sup Zdeněk CZE036008CTa tam byla Brno22230
36.Klemensevičová Adéla CZE057979DŠmoulové z PBL11130
36.Lasovský Dušan CZE033525AŠmoulové z PBL11130
40.Plandorová Eva CZE063246Brno11125
40.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno11125
40.David Jakub CZE061192AŠenkýři11125
40.Havlát David CZE001200CDC Bejvávalo U Kolečka11125
44.Kačanolli Fitim CZE017097CDC Minibaroni B11120
44.Skalník Jakub CZE054138DBrno11120
44.Komárek Jiří CZE012759CDC Cobra Brno11120
44.Holešinský Petr CZE056886Brno11120
44.Novotný František CZE063022DTa tam byla Brno11120
44.Muhr Petr CZE056630DTa tam byla Brno11120
50.Luklová Petra CZE064258Grácie Brno11115
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.10.2020 02:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.10.2020 02:56:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement