Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
  Náhled Tisk Nahoru
Restaurace U Lasa II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 48 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 5 6 6 315
2. Zřídkaveselý Radek CZE051965 C BB Brno 1 8 9 9 295
2. Holeček Jiří CZE048515 C BB Brno 1 7 8 8 295
4. Danišová Leona CZE059049 C Star team by Laso 1 8 9 9 240
5. Kozlová Kateřina CZE033162 D Šilingrák Team Brno 1 5 6 6 220
6. Vejmělek Jan CZE028772 D Star team by Laso 5 5 5 170
7. Ševčík Vlastimil CZE058824 D Star team by Laso 7 7 7 165
8. Nesrsta Radek CZE008676 C DC Minibaroni B 5 5 5 155
9. Machková Michaela CZE058823 D Star team by Laso 7 7 7 135
9. Říčan Vítězslav CZE066119 Brno 6 6 6 135
11. Trhlíková Radka CZE056980 D Puboši Brno 5 5 5 120
12. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 3 3 3 110
13. Nesrsta Marek CZE066761 Brno 5 5 5 105
14. Medek Pavel CZE049268 C DC Cobra Brno 1 1 2 2 100
14. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar 1 1 1 100
16. Nývlt Marian CZE026861 C DC Cobra Brno 1 2 3 3 90
17. Fiedler Pavel CZE062616 D Darts team Houpačka Brno 2 2 2 85
18. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 1 1 2 2 80
19. Anderlová Helena CZE052212 Brno 4 4 4 70
19. Lukášek Vojtěch CZE066365 Brno 1 2 3 3 70
19. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 2 2 2 70
22. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 2 2 2 65
22. Anderla Bronislav CZE052008 Brno 3 3 3 65
24. Šeregely Roman CZE001239 Brno 3 3 3 50
24. Bezůšek Pavel CZE000499 B Rozruch Beerhouse Brno 1 1 1 50
24. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 1 50
27. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 1 1 45
27. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 2 2 2 45
29. Košařová Markéta CZE023339 D DC Štiky Rosice 1 1 1 40
29. Blaštík Petr CZE015480 B Pivní Komando M 13 2 2 2 40
31. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 35
32. Benda Zbyněk CZE054098 D Brno 2 2 2 30
32. Kříž Petr CZE007393 D Dc Summit Ivančice 1 1 1 30
32. Marek Lukáš CZE060987 C Snipers Brno B 1 1 1 30
32. Doležal Bronislav CZE008871 D Šílené labutě Brno 2 2 2 30
36. Pavlík Martin CZE043016 D DC Štiky Rosice 1 1 1 25
37. Vozka Tomáš CZE063155 C To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 1 1 1 20
37. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 20
37. Morávek Martin CZE054320 A Darts@Pipes Club 1 1 1 20
37. Pouzar Zbyněk CZE063505 D DC Double Tops Omega 1 1 1 20
37. Zástřešková Libuše CZE001572 C ŽL Knedla Team Brno 1 1 1 20
42. Nováčková Leona CZE065818 Rosice 1 1 1 15
42. Hošek Zdeněk CZE060397 Brno 1 1 1 15
42. Hošková Petra CZE060811 Brno 1 1 1 15
42. Stražovská Pavla CZE063814 B Darts@Pipes Club 1 1 1 15
42. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 1 1 15
42. Baláž Milan CZE046518 D DC Šumáci Kolečko 1 1 1 15
42. Lipková Michaela CZE026221 D Star team by Laso 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.8.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.8.2020 07:57:34