Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-27/27)
  Náhled Tisk Nahoru
Kulečníková Herna Šilingrák II

Strneň Cup - místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 27 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 6 6 6 295
2. Kotas Tomáš CZE017802 A Šilingrák Team Brno 5 5 5 180
3. Jurečka Robert CZE061015 Brno 5 5 5 170
4. Tichá Martina CZE054116 A Šilingrák Team Brno 5 5 5 150
5. Vicour Petr CZE055056 C Šilingrák Team Brno 4 4 4 110
6. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 80
7. Pikna Marián CZE063450 D Šílené labutě Brno 2 2 2 70
8. Pelech David CZE058116 A Šilingrák Team Brno 2 2 2 60
8. Villa Sanchez CZE038390 A Yellov fish 2 2 2 60
10. Nešpůrek Pavel CZE010106 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 45
10. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 1 1 45
10. Chabina Miroslav CZE046200 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 45
13. Hořava Michal CZE020215 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 40
14. Leret Andrij CZE064033 C Lama Darts Ivančice 1 1 1 35
14. Řezáč Tomáš CZE036169 A Desperados Brno 1 1 1 35
16. Nesnídal Petr CZE019744 D Letka Brno 1 1 1 30
16. Münzberger Petr CZE065637 Brno 1 1 1 30
18. Čermák Ondřej CZE065550 Brno 1 1 1 25
18. Mička Pavel CZE063451 D Šílené labutě Brno 1 1 1 25
18. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno 1 1 1 25
18. Budík Adam CZE060974 A Šilingrák Team Brno 1 1 1 25
22. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno 1 1 1 20
22. Tíchá Veronika CZE066866 Brno 1 1 1 20
22. Kvarda Josef CZE064034 Brno 1 1 1 20
22. Otočková Andrea CZE060975 Brno 1 1 1 20
22. Miština Martin CZE061326 Bílovice 1 1 1 20
27. Hošková Petra CZE060811 Brno 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 11:48:51