Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/916)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 916 | Turnajů: 716

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 6 80 86 86 86
2. Šeregely Roman CZE001239 Brno 1 84 85 85 85
3. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 2 81 83 83 83
3. Novotná Kateřina CZE060496 D DC Rychlé šipky Bosonohy 2 81 83 83 83
5. Pixa Patrik CZE056658 D Šmoulové z PBL 5 72 77 77 77
6. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 6 70 76 76 76
7. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 71 71 71 71
7. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 71 71 71 71
9. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 2 68 70 70 70
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B 5 65 70 70 70
9. Funk Michal CZE055518 A DC Easy Game B 6 64 70 70 70
12. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 68 68 68 68
13. Skoupý Leopold CZE059712 D DC Bikers Sloup A 4 60 64 64 64
13. Kučera Jiří 1987 CZE047020 B DC Vandals Blansko 64 64 64 64
15. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka B 6 56 62 62 62
16. Tichá Martina CZE054116 B Šilingrák Team Brno 6 55 61 61 61
17. Kyzlink David CZE040369 A PBL 45 Brno 57 57 57 57
18. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 2 54 56 56 56
18. Suchý Roman CZE032109 B Siga 56 56 56 56
18. Picmaus Petr CZE039836 A PBL 45 Brno 2 54 56 56 56
21. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 6 48 54 54 54
22. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 3 50 53 53 53
23. Veselá Veronika CZE024672 A ŠK Bejvávalo Brno 2 50 52 52 52
24. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 4 47 51 51 51
24. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 2 49 51 51 51
24. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 4 47 51 51 51
27. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 50 50 50 50
28. Novák Radek CZE063000 Brno 49 49 49 49
28. Košťál Jiří CZE042985 C DC Fako Tuřany 49 49 49 49
30. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup A 2 45 47 47 47
31. Daška Pavel CZE001049 A Siga 46 46 46 46
31. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka B 3 43 46 46 46
33. Pelech David CZE058116 Brno 2 43 45 45 45
33. Němeček Dominik CZE058602 C DC Double Tops Omega 3 42 45 45 45
33. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 6 39 45 45 45
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 6 39 45 45 45
37. Augusta David CZE001578 Kuřim 44 44 44 44
37. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 44 44 44 44
39. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A 43 43 43 43
39. Čermák Miroslav CZE059854 D Zálesáci B 2 41 43 43 43
39. Přibyl Martin CZE053188 C DC Orli Ráječko 43 43 43 43
42. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL PBL - Girls Brno 42 42 42 42
42. Drahuta Štefan CZE007656 A ŠK Bejvávalo Brno 2 40 42 42 42
42. Šarközi Jakub CZE060355 B Zběsile a rychle Vyškov 6 36 42 42 42
42. Tlamka Jiří 1963 CZE035245 A Siga 42 42 42 42
46. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 41 41 41 41
47. Dvořák Jaroslav CZE047093 C O tečku 3 37 40 40 40
47. Kalivoda Zdeněk CZE056887 D Phoenix Darts 40 40 40 40
49. Přibyl Pavel 1993 CZE045427 A DC Easy Game 6 33 39 39 39
49. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 3 36 39 39 39
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 18:55:13