Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1108)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1108 | Turnajů: 1267

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Novotná Kateřina CZE060496 D DC Rychlé šipky Bosonohy 6 163 169 169 169
2. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 2 162 164 164 164
3. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 5 155 160 160 160
4. Šeregely Roman CZE001239 Brno 3 154 157 157 157
5. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 9 142 151 151 151
6. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 10 139 149 149 149
7. Pixa Patrik CZE056658 D Darts@Pipes Club 8 135 143 143 143
8. Rajdl David CZE041891 C DC Rychlé šipky Bosonohy 4 135 139 139 139
9. Bednář Jan CZE053541 B DC Bejvávalo U Kolečka 8 115 123 123 123
10. Novák Radek CZE063000 Brno 118 118 118 118
11. Tichá Martina CZE054116 B Šilingrák Team Brno 9 108 117 117 117
12. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka 7 108 115 115 115
13. Sedláček Michal CZE050944 B Šmoulové z PBL 112 112 112 112
14. Kyzlink David CZE040369 A Darts@Pipes Club 110 110 110 110
15. Skoupý Leopold CZE059712 D DC Bikers Sloup A 4 105 109 109 109
15. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 7 102 109 109 109
15. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 6 103 109 109 109
18. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 10 97 107 107 107
19. Slezáček Pavel CZE053185 C DC Orli Ráječko 102 102 102 102
20. Picmaus Petr CZE039836 A Darts@Pipes Club 4 97 101 101 101
20. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club 4 97 101 101 101
22. Kučera Jiří 1987 CZE047020 B DC Vandals Blansko 100 100 100 100
23. Suchý Roman CZE032109 B Siga 95 95 95 95
24. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci 10 81 91 91 91
25. Javorský Zdeněk CZE052341 D Šmoulové z PBL 3 86 89 89 89
26. Zelina Martin CZE000159 C DC Rychlé šipky Bosonohy 88 88 88 88
27. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 4 81 85 85 85
28. Cvrček Tomáš CZE062413 Brno 3 81 84 84 84
28. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B 4 80 84 84 84
28. Šarközi Jakub CZE060355 B Zběsile a rychle Vyškov 10 74 84 84 84
31. Marečková Tereza CZE056657 D Darts of the Dark Side 83 83 83 83
32. Král Marek CZE053282 A Brno 8 74 82 82 82
33. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 4 77 81 81 81
34. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B 4 76 80 80 80
34. Daška Pavel CZE001049 A Siga 80 80 80 80
36. Košťál Jiří CZE042985 C DC Fako Tuřany 1 78 79 79 79
37. Vozka Tomáš CZE063155 To je Vonoo Bílovice nad Svitavou 3 74 77 77 77
38. Komárek Jiří CZE012759 C DC Cobra Brno 5 71 76 76 76
38. Dočkal Jakub CZE035906 C Lama Darts Ivančice 9 67 76 76 76
40. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 7 68 75 75 75
41. Křivka Marek CZE057081 C DC Double Tops Omega 4 70 74 74 74
42. Vymazal Lukáš CZE058327 D DC Bikers Sloup A 2 71 73 73 73
43. Přibyl Martin CZE053188 C DC Orli Ráječko 72 72 72 72
44. Marek Lukáš 1994 CZE060987 D Snipers Brno B 8 63 71 71 71
44. Němeček Dominik CZE058602 C DC Double Tops Omega 3 68 71 71 71
46. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko 6 64 70 70 70
47. Augusta David CZE001578 Rakol Brno 69 69 69 69
47. Chmelař Filip CZE059448 B Stavba Brno 3 66 69 69 69
47. Haladová Tatiana CZE040448 ŽL Divoké kočky z PBL Brno 69 69 69 69
50. Bukáček Marek CZE060352 Blansko 68 68 68 68
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 16:59:00