Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/119)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 119 | Turnajů: 461

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 1 20 49 70 70 3 775
2. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 13 66 80 80 3 325
3. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 6 46 53 53 2 800
4. Picmaus Petr CZE039836 A PBL 45 Brno 1 8 45 54 54 2 775
5. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 7 38 46 46 2 340
6. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 8 63 71 71 2 215
7. Daška Pavel CZE001049 A Siga 1 5 40 46 46 2 175
8. Drahuta Štefan CZE007656 A ŠK Bejvávalo Brno 1 3 35 39 39 1 795
9. Funk Michal CZE055518 A DC Easy Game B 1 6 56 63 63 1 710
10. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 5 34 40 40 1 680
11. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 10 14 24 24 1 425
12. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 3 25 29 29 1 305
13. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka B 5 38 43 43 1 290
14. Tlamka Jiří CZE035245 A Siga 4 38 42 42 1 265
14. Kostelka Martin CZE019339 A Trimetal 4 27 31 31 1 265
16. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 3 26 30 30 1 200
17. Buchlovský Marcel CZE016480 A Bullovci Křenovice A 1 2 17 20 20 1 185
18. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 1 4 24 29 29 1 155
19. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 1 3 23 27 27 1 105
20. Řezáč Tomáš CZE036169 A Šilingrák Team Brno 1 3 20 24 24 1 090
21. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game 1 4 26 31 31 1 050
21. Balej Josef CZE038406 A Trimetal 1 6 26 33 33 1 050
23. Kyzlink David CZE040369 A PBL 45 Brno 6 51 57 57 1 030
24. Vojta Radim CZE037412 A Yellov fish 1 1 20 22 22 990
25. Poráň David CZE051226 A PBL 45 Brno 3 16 19 19 985
25. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 21 23 23 985
27. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 2 18 20 20 945
28. Kovač Antonín CZE049474 A Bullovci Křenovice A 2 17 19 19 820
29. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 2 14 17 17 815
30. Gruber Roman CZE000710 A Brno 1 21 22 22 785
31. Dozbaba Martin CZE019805 A Yellov fish 1 16 17 17 730
32. Oláh Roman CZE006486 A DC Vandals Blansko B 3 13 16 16 705
33. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 1 15 16 16 700
34. Mikula Jiří CZE018579 A Bullovci Křenovice A 1 15 16 16 695
35. Schwarzer Karel CZE050621 A DC Kolečko Extra 4 19 23 23 685
36. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 12 13 13 680
37. Gáll Peter CZE028315 A DC Vandals Blansko B 2 11 13 13 655
38. Hochman Martin CZE017231 A ŠK Bejvávalo Brno 2 14 16 16 635
39. Pavličko Anton CZE028613 A ŠK Bejvávalo Brno 21 21 21 630
40. Kovařík Lukáš CZE012859 A DC Knajp Riders Letovice 1 11 12 12 610
41. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 10 12 12 585
42. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 13 13 13 580
43. Ondrůj David CZE043010 A PBL 45 Brno 20 20 20 560
44. Kotas Tomáš CZE017802 A Šilingrák Team Brno 3 12 15 15 550
45. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 2 11 13 13 490
46. Hořava Michal CZE020215 A Šilingrák Team Brno 2 13 15 15 475
47. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 1 8 9 9 465
48. Brychta Karel CZE047019 A ŠK Blansko pivovar Č.H 2 14 16 16 430
49. Procházka Vít CZE030321 A Buldoci Moravská Třebová 1 10 11 11 410
50. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar 1 6 7 7 380
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 08:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 08:59:17