Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihomoravský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/124)
  Náhled Tisk Nahoru
Strmeň Cup muži - kat. A

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 124 | Turnajů: 593

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 1 15 86 102 102 4 255
2. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 1 20 50 71 71 3 800
3. Bouchal Lubomír CZE051726 A Šilingrák Team Brno 1 9 59 69 69 3 655
4. Picmaus Petr CZE039836 A PBL 45 Brno 1 11 58 70 70 3 550
5. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 13 93 106 106 3 310
6. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game 1 9 58 68 68 3 205
7. Hron Ondřej CZE016992 A Snipers Brno 1 8 52 61 61 2 665
8. Funk Michal CZE055518 A Phoenix Darts 1 8 86 95 95 2 540
8. Daška Pavel CZE001049 A Siga 1 7 44 52 52 2 540
10. Drahuta Štefan CZE007656 A DC Bejvávalo U Kolečka 1 5 47 53 53 2 395
11. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game 1 5 35 41 41 1 790
12. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov 13 15 28 28 1 715
13. Kostelka Martin CZE019339 A Devastators Brno 4 37 41 41 1 690
14. Neubauer Ivo CZE049000 A DC Bejvávalo U Kolečka 5 49 54 54 1 550
15. Vojta Radim CZE037412 A Yellov fish 1 3 29 33 33 1 520
16. Řezáč Tomáš CZE036169 A Desperados Brno 1 4 28 33 33 1 465
17. Zahradník Jan CZE005636 A Siga 1 4 31 36 36 1 440
18. Tlamka Jiří CZE035245 A Siga 5 42 47 47 1 425
19. Poráň David CZE051226 A PBL 45 Brno 4 23 27 27 1 410
20. Kyzlink David CZE040369 A PBL 45 Brno 8 69 77 77 1 400
21. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game 1 4 35 40 40 1 285
22. Fridrich David CZE041320 A Šilingrák Team Brno 1 3 28 32 32 1 265
23. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno 1 4 26 31 31 1 230
23. Bradáč Marek CZE056314 A Šilingrák Team Brno 1 3 22 26 26 1 230
25. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno 1 7 32 40 40 1 220
26. Gruber Roman CZE000710 A Brno 2 29 31 31 1 190
27. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game 1 2 17 20 20 1 185
28. Staňek Rudolf CZE002630 A Rakol Brno 3 19 22 22 1 075
29. Popelka Marek CZE029651 A Hydra Darts Bučovice 2 22 24 24 1 030
30. Ondrůj David CZE043010 A PBL 45 Brno 2 29 31 31 985
31. Papoušek Petr CZE024837 A Šilingrák Team Brno 2 21 23 23 970
32. Klein Tomáš CZE049016 A Snipers Brno 6 13 19 19 945
32. Dozbaba Martin CZE019805 A Yellov fish 2 20 22 22 945
34. Pavličko Anton CZE028613 A DC Easy Game 27 27 27 845
35. Oláh Roman CZE006486 A DC Vandals Blansko B 4 15 19 19 840
36. Kovač Antonín CZE049474 A Bullovci Křenovice A 2 17 19 19 820
36. Richter Pavel CZE048987 A Hydra Darts Bučovice 3 14 17 17 820
38. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno 2 15 17 17 790
39. Schwarzer Karel CZE050621 A DC Kolečko Extra 4 22 26 26 775
40. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice 16 16 16 725
41. Mikula Jiří CZE018579 A Bullovci Křenovice A 1 15 16 16 695
42. Gáll Peter CZE028315 A DC Vandals Blansko B 2 12 14 14 690
43. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar 1 12 13 13 680
44. Kotas Tomáš CZE017802 A Šilingrák Team Brno 3 15 18 18 675
45. Hochman Martin CZE017231 A Honzíkova cesta Brno 2 14 16 16 635
46. Kovařík Lukáš CZE012859 A DC Knajp Riders Letovice 1 11 12 12 610
47. Hořava Michal CZE020215 A Šilingrák Team Brno 3 14 17 17 545
48. Brychta Karel CZE047019 A ŠK Blansko pivovar Č.H 3 15 18 18 510
49. Veselý Michal CZE045757 A PBL 45 Brno 3 13 16 16 485
50. Suchý Jakub CZE039301 A DC Knajp Riders Letovice 1 8 9 9 465
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 09:11:11